آرایشگری که به یک طراح لباس عروس تبدیل شد

متخصص موی عروس ، الساندرا فالولو ، از زیبایی لساندرا ، عادت دارد که عروسها در روز بزرگشان احساس خاصی کنند. حالا او یک آس دیگر در آستینش دارد …

لاک داون به بسیاری از ما وقت داد تا در سبک زندگی و مشاغل خود تأمل کنیم. آرایشگاه های آفرو که بسیاری از آنها به دلیل حرکت طبیعی مو در حال کاهش مشتری بوده اند ، هنگامی که سالها در طی همه گیری سالن هایشان تعطیل بودند ، ضربه دیگری به آنها وارد شد. آرایشگران همیشه متبحر از رسانه های اجتماعی استفاده می کردند تا مستقیماً با مشتریان خود در مورد مراقبت از مو صحبت کنند ، مشاغل خرده فروشی را شروع می کردند یا با ارائه مشاوره به کار خود ادامه می دادند.

یک آرایشگر ، آلساندرا فالولو از Lessandra’s Beauty ، یک سالن جنوبی در لندن که خدمات زیبایی و زیبایی موی عروس را ارائه می دهد ، تصمیم گرفت یک قدم جلوتر برود و در حین قفل شدن به یک طراح لباس عروس تبدیل شد. ما با لساندرا همراه شدیم تا بفهمیم همه چیز چگونه شروع شده است.

شما به خاطر مدل مویی معروف هستید ، چه چیزی باعث شد که به لباس عروس بپردازید؟

تغییر شکل عروس بسیار جذاب است ، و به نظر من حوزه های خلاقیت بسیار جالب توجه است. بیش از سه سال است که لباس های عروس را تهیه می کنم. این تجربه به من فهماند که صبح روز عروسی واقعاً چقدر خاص است و می خواهم تأثیر بیشتری بگذارم. ماموریت من این است که عروسهایم را مانند ملکه احساس کنند ، بنابراین وسواس خود را در مورد خواندن مجلات عروسی به خوبی استفاده کردم ، و تصمیم گرفتم که لباس های لوکس برای برجسته کردن کل تجربه عروس عالی باشند.

آیا همیشه به مد علاقه داشته اید؟

من قطعاً همیشه به مد علاقه مند بوده ام ، مخصوصاً لباس عروس به دلیل شکوه ، جزئیات پیچیده و متنوع بودن آن. از طریق فرآیند ایجاد این لباس ها ، من اطلاعات بیشتری در مورد صنعت مد کسب کرده ام. به حدی که باعث شده است عزم من را برای باقی ماندن در بازار لباس عروس بیشتر کند.

آیا خودتان لباس ها را طراحی می کنید؟

کاملاً ، هر شش لباس: ساد ، دلیله ، آدالیا ، دارا ، وورا و نالا طرح های اصلی هستند. پارچه های مورد استفاده همه چیده شده اند و همه لباس ها دارای قطارهای بلند هستند که می توانند متناسب با درخواست مشتری طراحی شوند. من در حال حاضر اندازه های UK 8 – 14 را ارائه می دهم ، اما قصد دارم به زودی اندازه های اضافی را نیز در دسترس قرار دهم ، زیرا می خواهم لباس های خود را به طیف گسترده تری از زنان ارائه دهم.

مجموعه خود را در یک جمله توصیف کنید؟

لباس های لوکس Lessandra’s Beauty باعث می شوند در یکی از شگفت انگیزترین روزهای زندگی خود احساس خیره کننده و همچنین خاص تری داشته باشید.

دارا
فکر می کنید زنان سیاه پوست در لباس عروس به دنبال چه هستند؟

من معتقدم زنان سیاه پوست به سادگی تنوع می خواهند. وقتی می گویم “تنوع” ، من به رنگ ، سبک ، پارچه و چگونگی احساس ما اشاره می کنم. رنگ فوق العاده مهم است ، زیرا ما باید در نظر بگیریم که چه رنگ هایی چهره های مختلف ما را تحسین می کنند. سبک زنان سیاه همیشه روندها را تعیین می کند. دیگران سبک ما را تحسین می کنند و من می دانم که زنان سیاه پوست دنبال قطعاتی می روند که لحن یکسانی داشته باشند. من همیشه تهیه یک پالت رنگی متنوع و همچنین طرح های متمایز را برای برآورده ساختن تمام ترجیحات مد ، وظیفه خود می دانم.

آیا طرح های ساده تری برای کسانی که می خواهند ظاهر ساده تری داشته باشند وجود دارد؟

من نمی گویم که من طرح های ساده ای در مجموعه دارم ، برخی از آنها نسبت به بقیه نسبتا کم است. برای کسانی که به دنبال “نگاه ساده تر” هستند ، من Sade صورتی رنگ صورتی و یا روپوش تور آستین از بند شانه و آدالیا را توصیه می کنم. هر دو لباس از لطف و ظرافت برخوردار هستند.

لباس های شما برای چه مقدار خرده فروشی می شود؟

من گزینه های استخدام و خرید را برای مجموعه خود ارائه می دهم. کرایه ها از 60 پوند و خرید از 170 پوند شروع می شود. من همچنین حامل های لباس مناسب کابین هواپیما را فقط با 32.99 پوند تهیه می کنم. آنها برای نگهداری و حمل و نقل قطعات مناسب مانند لباس عروس ، کت و شلوار یا لباس ما مناسب هستند. آنها سفارشی ساخته شده ، ضد آب هستند و برای عروسی های مقصد بسیار مناسب هستند.

کجا می توانیم شما را پیدا کنیم؟

برای نگاهی به کلیه محصولات و خدماتی که من ارائه می دهم ، می توانید از طریق وب سایت کاربر پسند من www.lessandrasbeauty.com مرور کنید. همچنین می توانید به روزرسانی های روزانه را در اینستاگرامlessandrasbeauty پیدا کنید.

همچنین می توانید آخرین مجموعه لساندرا را در شماره آوریل / مه Black Beauty & Hair ببینید.

عکاسی از بون بورک | سر آرایشگر لساندرا فالولو درlessandrasbeauty با کمک RebekahReecapellihair | میکاپ توسط BrendaB_beautiglam و Mana Mumin | لباس هایlessandrasbeauty | گلها توسط کریستیناtubesfloral | فیلم برداری توسطEristudios | مدل ها:Msnevavaeh ،Sharonjanay ،Hothibaq ، Ife ، Kunbi


عروس

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>