آماندا گورمن در مراسم تحلیف با هدبند پرادا واو کرد

آماندا گورمن هنگامی که برای مراسم تحلیف ریاست جمهوری یک سربند پرادا پررنگ بست ، اهداف هشتگ مو بود. چگونگی به دست آوردن ظاهر او را بیابید.

یک زن جوان آفریقایی تبار آمریکایی با دیدن هر اینچ ستاره بزرگ با کت زرد قناری و مدل موهای طبیعی خود که با یک سربند پرادا و قرمز روشن تزئین شده بود ، وارد صحنه جهانی شد. شاعر و فعال آمریکایی ، آماندا گورمن ، به عنوان جوانترین شاعری که در مراسم تحلیف ریاست جمهوری بازی کرده است ، تاریخ ساز شد. این شاعر 22 ساله در مراسم تحلیف جو بایدن قرائت قدرتمندی ارائه داد و انجام این کار بدون نقص به نظر می رسید.

با الهام از روش های بیشتر از یک ، نگاه او در این روز در کنار نگاه تک رنگ و خیره کننده میشل اوباما و تلنگرهای Farrah Fawcet ، باعث سر و صدا شدن شبکه های اجتماعی شد. آپدوی پیچ خورده آماندا با یک هدبند خیره کننده و جالب توجه توسط پرادا (265 پوند) خاموش شد. لوازمی که باید داشته باشید با کت زرد هوشمند و همچنین توسط پرادا ست شده است. او همچنین پوشیده از روکش صورت نگین دار قرمز رنگ بود که باعث می شد ترکیب انتخابی به یک لباس زیبا تبدیل شود. آماندا به ما نشان داده است که لوازم جانبی راهی عالی برای زنده کردن مدل موهای شماست ، بنابراین در اینجا راهنمای چگونگی دستیابی به این ظاهر را خود آورده اید.

نگاه کنید

آنچه شما نیاز دارید: دکمه های طلای مو و یک بند موی بزرگ

برای Locs ، Braids و Twists:

گام یک: با قرار دادن موهایتان در یک نان تاشو با زاویه بالا و محکم شدن با محکم ترین بند مو ، دستیابی به این ظاهر آسان است.

گام 2: بعد چند دستبند در اطراف قسمت جلوی موهای خود اضافه کنید تا کاملاً با صورت شما هم تراز شوند.

مرحله 3: در آخر ، لوازم جانبی هدبند مورد علاقه خود را اضافه کنید تا ظاهر کامل شود و آن را ادویه بزنید ، برای اینکه شعله ور دیگری اضافه کنید ، چند کاف باقی مانده را درون ماسک خود قرار دهید.

برای Pixie Cuts ، Buzzcuts و TWA:

گام یک: در صورت امکان با یک مدل موی نرم و صاف پشت شروع کنید.

مرحله دو: سپس برای اینکه لوازم جانبی ویژگی های صورت شما را برجسته کنند ، هدبند را در قسمت جلویی و وسط موها و گوش خود قرار دهید!

و برای کسانی که ظاهری فوق العاده سریع و آسان می خواهند ، کلاه گیس های پیشانی بند نصب شده به عنوان یک روش فوری برای دستیابی به ظاهری مشابه به کمک شما می آیند.

توسط بنه کوفی


لوازم جانبی مو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>