آیا جدیدترین روند لمینیت ابرو برای زنان سیاه پوست خوب است؟

ما از Lush Brow Bar مستقر در جنوب شرقی لندن در مورد آخرین روند لمینیت ابرو و اینکه آیا برای زنان سیاه پوست مناسب است یا نه پرسیدیم

لمینیت ابرو ابروها را صاف می کند تا صاف شوند

از آنجا که کارا دلوین چند سال پیش در کانون توجهات قرار گرفت ، ابروهای پررنگ ، ضخیم و کامل را پیشگام کرد. این روند همچنان صنعت زیبایی را با طوفانی مانند یارا شهیدی و زندایا در صفحه بزرگ به ما حسادت ابروها را با ابروهای زیبا و پررنگ خود ادامه داده است.

در طی چند سال گذشته شاهد تکثیر روند کامل تر ابرو بوده ایم. “Scouse Brow” یا اخیراً “Insta-Brow” را به خاطر دارید؟ زنان دیگر چنین ابروهایی با ساختار ندارند و اکنون به لطف Cara ، آنها ابروهای خود را بزرگ ، پررنگ و کرک می خواهند. وارد لمینیت ابرو شوید.

درمان مرسوم ، بدون نیاز به هیچ درمان دردناک یا دائمی ، ابروهایی با ظاهر کامل ، پرز و ضخیم تر را نوید می دهد. Lush Brow Bar که در تکنیک های ابرو برای رنگ آمیزی عمیق تر پوست تخصص دارند ، کمترین میزان لمینیت ابرو را به ما می دهد.

لمینیت ابرو چیست و چگونه کار می کند؟

وقتی به کلمه “perm” فکر می کنید ، مطمئنم که “آرامش بخش” به ذهن شما خطور می کند. روزهای سوختن پوست سر ما برای رسیدن به موهای صاف استخوانی اکنون خوشبختانه به پایان رسیده است. اما لمینیت ابرو بر اساس همان مفهوم ریلکس کننده ساخته شده اما روی پوست و موهای ابرو ایمن تر است.

اساساً لمینیت ابرو فرایندی است که باعث اصلاح ساختار مجدد موهای ابرو می شود تا آنها را به شکل مطلوبی حفظ کند. همانطور که موها دستکاری می شوند ، لمینیت توهم یک ابرو پر پشت و پر را ایجاد می کند. در صورت مراقبت صحیح ، ابروها را تا شش هفته تنظیم می کند و راه حل مناسبی برای کسانی است که دارای ابروهایی با بافت فر هستند و از ماندن در جای خود امتناع می کنند. در این روش از یک ماده شیمیایی ملایم استفاده می شود که باعث سوختن پوست یا صدمه به موهای ابرو نمی شود.

استفاده از لمینیت ابرو در صورت انجام صحیح بی خطر است ، بنابراین توصیه می شود به یک سالن حرفه ای بروید که در آن تخصص تخصصی در زمینه ابروها داشته باشند. یا اگر می خواهید این کار را در خانه انجام دهید ، از یک کیت لمینیت که مخصوص ابروها ساخته شده استفاده کنید ، در مقابل شل کننده ای که می تواند باعث آسیب دائمی به ابروها و پوست ناحیه ابرو شود.

کیت لمینیت ابرو را برای ابروهای DIY در خانه تهیه کنید

سالن زیبایی Lush Brow Bar کیت لمینیت Brow Slay (50 پوند) را با دقت کیوریتور کرده است ، استفاده از آن در خانه با دستورالعمل های گام به گام ساده در مورد چگونگی دستیابی به ابرویی که همه از آن علاقه دارند ، بی خطر است. کیت لمینیت Brow همچنین برای بلند کردن مژه ها طراحی شده است ، بنابراین شما بهترین نتیجه را از هر دو جهان می گیرید.

کیت لمینیت Brow Slay

درمان لمینیت ابرو برای انواع پوست مناسب است ، فقط مطمئن شوید که قبل از انجام تست پچ ، چه در خانه و چه در سالن ، این کار را انجام دهید.

اگر نگران لایه برداری ابرو نیستید و به دنبال چیزی هستید که برای یک روز دوام بیاورد ، Lush Brow Bar موم سبک Brow Slay Styling Wax (9.99 پوند) را به شما پیشنهاد می کند ، که به شما ظاهری پر و بدون مواد شیمیایی را فقط در یک چند دقیقه. از این موم می توان با ابروهای چند لایه یا ایجاد جلوه ای چند لایه برای پایان عالی استفاده کرد.

اگر ابروهای ریز یا کمی داشته باشم چه می شود؟

برای کسانی که نگران ابروهای نادر هستند ، این روش درمانی همچنین برای ابروهای ریز یا کمیاب مناسب است زیرا ابروهایی کاملاً پرتر به نظر می رسد و می توان برای پوشاندن مناطق کم نظیر آنها را مدل داد. درمان لمینیت ابرو (40 پوند) همچنین حاوی رنگ ابرو است که باعث می شود ظاهر ابروهای شما یکدست شود.
نوار سرسبز
اینستاگرام | LushBrow


ابروهای بیشتر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>