آیا می خواهید موهای خود را در سالن جدید آمازون انجام دهید؟

آمازون با افتتاح سالن آمازون با تکنولوژی پیشرفته در انگلستان به بخشهای زیبایی و مو تبدیل می شود

فضای داخلی سالن آمازون

آمازون اعلام کرده است راه اندازی سالن آمازون در لندن. سالن جدید که بهترین خدمات مراقبت از مو و حالت دادن را به مشتری ارائه می دهد ، در دو طبقه و بیش از 1500 متر مربع واقع شده است. در خیابان Brushfield در Spitalfields لندن.

سالن ارائه خدمات سنتی شامل برشهای اساسی و سشوار به بزرگسالان و کودکان هنگام باز شدن در معرض دید عموم در هفته های آینده خواهد بود.

این سالن آخرین ابتکاری است که برای حمایت از راه اندازی زیبایی حرفه ای ، فروش لوازم مورد نیاز به اسپا و سالن های محلی در وب سایت آمازون انگلیس طراحی شده است ، که مدتی است در مورد آن صحبت شده است.

این گروه که بیشتر به دلیل خدمات تحویل آنلاین و خدمات پخش جریانی شناخته شده است ، گفت: این سالن در خط مقدم آزمایش های جدیدترین توسعه صنعت از مشاوره های موی واقعیت افزوده (AR) تا فناوری نقطه و یادگیری قرار خواهد گرفت.

ایستگاه های یک ظاهر طراحی سالن آمازون

خدمات مراقبت و آرایش مو در سالن آمازون توسط النا لاواگنی ، مالک Neville Hair & Beauty ، یک سالن مستقل مستقر در لندن ارائه می شود.

جان بومفری ، مدیر کشور انگلستان ، آمازون ، گفت: “ما این سالن را برای مشتریانی طراحی کرده ایم که می توانند بهترین فناوری ، محصولات مراقبت از مو و آرایشگران را در صنعت تجربه کنند.” “ما می خواهیم این مکان منحصر به فرد ما را یک قدم به مشتریان نزدیک کند ، و این مکانی خواهد بود که می توانیم با صنعت همکاری کنیم و فن آوری های جدید را آزمایش کنیم.”

چیزی که ما واقعاً می خواهیم بدانیم این است که ، اگر موهایتان را دوست ندارید ، می توانید آن را پس بگیرید؟


سالن ها …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>