آیا هنگام صحبت درباره موهای آفرو باید از کلمه Word استفاده کنیم؟

بافت دوباره اندیشی – رویکردی همه جانبه برای آرایشگری با آرایشگر مشهور ، ورنون فرانسوا

“به عنوان آرایشگر ، درک معنای کلمه بافت مهم است. همه موها دارای بافت هستند ، بنابراین استفاده از آنها به معنای کلی گیج کننده است. تعریف مجدد ارتباطات ما با استفاده از توصیفگرهایی مانند Coily Texture ، Kinky Texture ، Wavy Texture ، Straight Texture و Curly Texture ، می تواند به شناسایی همه مدل های مو با وضوح بیشتر کمک کند و توضیحات آن بسیار بیشتر است. ” ورنون فرانسوا ، آرایشگر مشهور ، مربی و بنیانگذار Vernon François مراقبت از مو برای همه بافت مو با تأکید بر موهای فر و فر

فرانسوا اخیراً برای بحث در مورد بافت دوباره اندیشی به تیم سام ویلا پیوست. “ما باید خود را به چالش بکشیم تا فرهنگ و نژاد را از بافت حذف کنیم. به این فکر کنید که شما در کار هنری چقدر متنوع هستید … این قابلیت انعطاف پذیری را دارد واقعاً عبارتند از همه بافت مو؟ این نباید یک گزینه باشد … ما باید با هم کار کنیم تا موهای فر و لاغر را وارد جریان اصلی کنیم ، “می گوید فرانسوا.

ورنون در محل کار

اصطلاحات جدید برای موهای آفریقایی

ایرنه شلی ، مدیر مسئول Black Beauty و Hair موافق است که استفاده از اصطلاح “بافت” هنگام صحبت در مورد موهای آفریقایی می تواند منجر به ابهامی شود که می تواند موهای آفریقا را گرفت. وی افزود: “همه موها اساساً بافتی دارند ، بنابراین هنگام صحبت در مورد اینکه این بافت چیست ، باید دقیق تر باشید. همانطور که افراد بیشتری در حال مخلوط شدن هستند ، ما به دنبال یافتن اصطلاحات دیگری برای توصیف بافت های مخلوط حاصل هستیم. بنابراین ، شما اصطلاحاتی مانند “موی آفریقایی تبار” ، “موی ریشه آفریقایی” یا “موی بافت دار” را می شنوید. به نظر می رسد موهای ساختاری کلمه جذابی است که اکنون همه از افراد تأثیرگذار گرفته تا مارک های مراقبت از مو برای توصیف گسترده بافت های آفریقایی از آن استفاده می کنند.

وی افزود: “یك مسابقه بین المللی مو رده آفریقایی ندارد ، در عوض آنها رده” بافت “دارند كه در گذشته برای جذب آثار آفریقایی استفاده می شد. اما اگر اکنون نگاهی به آن دسته بندي بیندازید ، بیشتر موهای ساخته شده با بافت قفقازی خواهید دید. ”

نکات ورنون برای کار با بافت های آجری و دلفریب

  • از مهمانان بخواهید در مورد آنچه می خواهند در واقع به دست آورند صادق باشند. کلاه گیس و بافت برای بیان شخصیت بسیار مناسب است ، اما هیچ چیز زیباتر از کسی نیست که آنچه را که با آن متولد شده اند ارج می نهد – آنها اعتماد به نفس درونی دارند و می توانند هرگونه بافت مو را از بین ببرند.
  • چه روی صندلی و چه روی صندلی با ایجاد یک شکل جالب شروع کنید. خط کشیدن گردن را با سنجاق زدن موها به سمت بالا ایجاد کنید تا یک شبح سکسی ایجاد کنید ، از آن نقطه ، همه کارها را می توان با بالا انجام داد. از سنجاق های کوچکتر استفاده کنید ، آنها دستگیره بیشتری دارند ، آنها را درون خود تکان دهید ، در یک بافته (یا موهای دیگر) لنگر بگذارید ، و سپس بلند کنید و به داخل فشار دهید.
  • دنبال کمال نروید، ناراحت کننده به نظر می رسد آزاد باشید و واقعاً با دستان خود وارد آنجا شوید ، انگشتان را باز کنید و از کشش و بیرون کشیدن بافت نترسید.
بید اسمیت یکی از مشتریان مشهور ورنون است
  • انتخاب آفریقایی ابزاری ضروری است، یکی با دندانهای طولانی تر تهیه کنید. هنگام چیدن ، شانه را تا انتها نکشید ، از آن برای جمع شدن ریشه ها و حفظ بافت روی میانه ها تا انتها استفاده کنید.
  • از موخوره نترس – موخوره حجم دارد ، این یک بازیکن اصلی در کمک به دادن فرم و شخصیت مو است. کار با موخوره و نه خلاف آن را بیاموزید و همه موها را با Vernon François Mist Nourishing Water قبل از یک ظاهر طراحی کنید تا باعث آبرسانی و احیای الگوی تمام بافت های مو شود.

تصور دوباره فیلم بافت

  • اگر بافت روی نقطه باشد اما طول باید کوتاهتر باشد ، انگشت اذیت کردن. قسمتی از موها را با یک دست در انتهای آن نگه دارید و با اشاره گر و انگشت شست موها را به آرامی به سمت سر هل دهید تا طول آن کوچک شود و یک موخوره واقعا زیبا ایجاد شود.
  • گاهی اوقات زیباترین بافت یک است ترکیبی از 3-4 بافت، بنابراین اگر از کلاه گیس و بافت استفاده می کنید ، نسخه های مختلفی دریافت کنید. اکثر افراد بافت های طبیعی متعددی نیز دارند – در قسمت جلو صاف تر و در کناره ها شل تر هستند.
  • هنگام خشک کردن موهای نرم ، برای انعطاف پذیری حداکثر انعطاف پذیری را با استفاده از Redken Triple Take 32 به طول بازو اسپری کنید و از سشوار Sam Villa Vision Blow (بدون نازل روی حرارت متوسط ​​/ سرد و جریان هوا حداکثر) استفاده کنید و مچ دست را بچرخانید تا ایجاد شود جریان دایره ای هوا که الگوی بافت را پرورش می دهد. این روش باعث ایجاد حجم در ریشه و حجم کرکی ، پر جنب و جوش و جوانی در وسط و انتهای آن می شود.

آرایشگاه های سیاه در رادار ما

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>