ابزار Cult Beauty’s MatchMe بهترین پایه را برای شما پیدا می کند

یافتن پایه آرایش برای چهره شما می تواند آزمایش و خطا زیادی داشته باشد ، اما ابزار جدید Cult Beauty برای یافتن بهترین پایه فقط چند دقیقه طول می کشد

این همه گیری باعث شده است مشاوره های آرایشی در فروشگاه کمتر رایج شود و ما را به سمت خرید آنلاین لوازم آرایشی مورد علاقه خود سوق دهد. داشتن آرایش پس از افزودن به سبد خرید مجازی به هر اندازه که راحت است ، پیدا کردن بهترین پایه برای شما به صورت آنلاین می تواند کمی خطرناک باشد. خوشبختانه جستجوی بنیاد جدید Cult Beauty یک راه حل ارائه می دهد.

چگونه MatchMe بهترین پایه را پیدا می کند

ابزار جدید MatchMe وب سایت زیبایی از فناوری AI برای کمک به شما در یافتن مطابقت خود استفاده می کند. بعد از پاسخ دادن به یک سری پنج سوال آسان و بارگذاری یک عکس سلفی ، چندین گزینه برای پایه آرایش خواهید دید که متناسب با چهره شما است. با مطابقت رنگ نسل بعدی ، ابزار Matchme پوست شما را مطالعه می کند تا اطمینان حاصل شود که این گزینه ها از بین هزاران موردی که Cult Beauty ارائه می دهد ، برای شما بهترین است.

Cult Beauty با راه حل فناوری MIME مستقر در ایالات متحده ، Make It My Experience مشارکت کرد تا ابزار پیدا کردن بنیاد به واقعیت تبدیل شود.

الکسیا اینگه ، بنیانگذار و مدیرعامل Cult Beauty می گوید: “من از زمانی که Cult Beauty را با نتایج متفاوتی شروع کردم ، در جستجوی یک ابزار توصیه سایه بنیاد مجازی هستم-بنابراین ما با MIME کار کردیم تا خودمان را ایجاد کنیم.” “اکثر پیشنهادات موجود بیش از حد به دانش کاربر در مورد رنگ پوست و توانایی آنها در تشخیص تفاوت رنگ دقیق ، بدون درک ترجیحات شخصی مانند پوشش و پوشش متکی است.”

MatchMe از سال 2019 در حال توسعه است و همچنان در حال پیشرفت است. هرچه مردم بیشتر از ابزار جدید استفاده کنند ، فناوری دقیق تر می شود.

کریس مرکل ، مدیرعامل و بنیانگذار MIME می گوید: “تیم ما به همراه Cult Beauty درک می کنند که آزمایش مجازی تنها مشتری را در سفر خرید به ارمغان می آورد.” “بنابراین ما باید اطمینان داشته باشیم که وقتی کالایی را پیشنهاد می کنیم ، می دانیم که وقتی مشتری مشتاقانه بسته خود را باز می کند ، سایه درستی خواهد داشت. MIME سالها تحقیقات خود را برای حل این مشکل اختصاص داده است ، به طوری که مشتریان با هر خرید هیجان زده می شوند. ‘

می توانید خودتان ابزار Catch Beauty و MIME جدید MatchMe را اینجا امتحان کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>