از مردم خواسته می شود تا در کمپین جدید Covid-19 در خارج از کشور ملاقات کنند

عمومی یادآوری کرد که برای کاهش شیوع Covid-19 باید هنگام ملاقات با دیگران در بیرون بمانند

عکاسی توسط اندی هولمز برای Unsplash
  • گروههای 6 نفره یا دو خانوار اجازه ملاقات در خارج را دارند
  • دانشمندان و پزشکان از مردم می خواهند که ملاقات در داخل خانه را وسوسه نکنند زیرا خطر گسترش ویروس در داخل به طور قابل توجهی بیشتر است
  • مردم خواستند “بیایید این مرحله بعدی را با خیال راحت برداریم” در کارزار جدید

به مردم یادآوری می شود که هنگام ملاقات با دیگران ، باید در خارج از خانه بمانند ، به عنوان بخشی از مرحله بعدی کاهش محدودیت های Covid در فیلم جدیدی که امروز توسط GP ، دکتر Hilary Jones MBE روایت می شود.

کمپین اطلاع رسانی عمومی

این فیلم تأثیر هوای تازه در کاهش خطر انتقال را برجسته می کند و بخشی از “دست ها ، صورت ، فضا و هوای تازه” در دولت گسترده تر را تشکیل می دهد که به مردم یادآوری می کند “به تدریج از قفل شدن خارج می شوند” با اطمینان این قدم بعدی را بردارند. این کمپین اطلاع رسانی عمومی در سراسر تلویزیون ، رادیو ، مطبوعات ، دیجیتال ، خارج از تبلیغات خانگی و رسانه های اجتماعی و با پخش آگهی تلویزیونی برای اولین بار در ساعت 19.15 بعد از ظهر از ITV روز دوشنبه 29 مارس اجرا می شود.

این راهنمای جدید به مردم اجازه می دهد خانواده و دوستان خود را ببینند ، اما اهمیت پایبندی به قوانین و مقاومت در برابر وسوسه آغوش گرفتن برای افرادی را که در یک خانه یا حباب نیستند ، برای جلوگیری از شیوع ویروس تکرار می کند. این فیلم توضیح دهنده علمی تفاوت رفتار ویروس COVID-19 در محیط داخلی در مقایسه با فضای باز را نشان می دهد زیرا گروه های 6 نفره یا دو خانوار از دسامبر مجاز به ملاقات در خارج از خانه هستند.

آنچه مقامات دولتی می گویند

مت هانکوک ، وزیر بهداشت و مراقبت های اجتماعی ، گفت: “هر روز ما به پیروزی در برابر این ویروس نزدیکتر می شویم. ما در حال حاضر بیش از نیمی از جمعیت بزرگسال را واکسینه کرده ایم – و واکسن های جدیدی نیز در جریان هستند – اما باید هوشیار باشیم.

“من می دانم که چند ماه گذشته چالش برانگیز بوده است و بسیاری از مردم از اینکه می توانند برای اولین بار در ماه ها دوستان و خانواده خود را در فضای باز ببینند بسیار هیجان زده هستند.

“همانطور که از افزایش موارد در اروپا می بینیم ، این ویروس هنوز هم یک تهدید واقعی است. ما تاکنون به لطف انتشار واکسن آمده ایم و باید از پیشرفت محافظت شود. “

استاد ارشد پزشکی ، پروفسور کریس ویتی ، اظهار نظر کرد: “با تلاش مردم ، تعداد موارد و مرگ و میر را کاهش دادیم ، اما ویروس هنوز در گردش است. شواهد کاملاً واضح است که فضاهای بیرونی نسبت به داخل خانه ایمن ترند. یادآوری این نکته مهم است که به مرحله بعدی برویم. “

  • هرچه به افراد نزدیکتر باشید ، خطر تنفس در ذرات آلوده بیشتر می شود ، به خصوص در داخل خانه ، زیرا فاصله فیزیکی از آن دشوارتر است.
  • در داخل خانه ، قطرات و آئروسل های کوچکتر حاوی ویروسی که باعث ایجاد COVID-19 می شود می توانند برای مدتی در هوا معلق بمانند ، به خصوص اگر تهویه وجود نداشته باشد و بنابراین تجمع دیگران توسط آنها بیشتر است.
  • وقتی بیرون در هوای تازه است ، ویروس به راحتی پراکنده می شود. و در خارج از منزل ، فاصله بیشتری برای فاصله وجود دارد و خطر تنفس ذرات بزرگتر از فرد آلوده را کاهش می دهد

مهم است که کسانی که واکسینه شده اند ، از قوانین پیروی کنند. تأثیر کامل واکسن در انتقال ویروس هنوز مشخص نیست ، بنابراین ممکن است ویروس گسترش یابد و دیگران را در معرض خطر قرار دهد.


مقالات بیشتر درباره سلامتی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>