افراد خلاق و دست نخورده از مشاغل سیاه پشتیبانی می کنند

Untapped Creative ، بستری که به رونق مشاغل سیاه در بازار لوکس کمک می کند ، با Selfridges مشارکت کرد

فروشگاه بزرگ Selfridges ماه گذشته همکاری با Untapped Creative را آغاز کرد تا خریداران مشاغل سیاه بیشتری را به خریداران ارائه دهند. مارک های لوکس متعلق به سیاه و سفید اکنون در پرچمدار لندن در خیابان آکسفورد نمایش داده می شوند و برای خرید آنلاین در دسترس هستند.

Untapped Creatives توسط Funmi Scott در سال 2020 تاسیس شد و نشان دهنده طیف وسیعی از مارک های متعلق به سیاه پوستان است که محصولات مد ، زیبایی و سبک زندگی را به فروش می رسانند. هدف اسکات این است که با اتصال مارک های سیاه به خرده فروشان اصلی و برتر ، مارک های بیشتری را در معرض دید قرار دهد.

بیش از 20 مارک در مجموعه Untapped Creative ارائه شده است که شامل عینک ، ساعت ، عطرهای خانگی و موارد دیگر است.

درباره برخی از مشاغل Black نمایش داده شده بیشتر بیاموزید

سبک زندگی اوری

Ori Heatcap

• اوری – این مارک زیبایی که توسط وکیل Titi تاسیس شده است ، به مراقبت از موی با بافت آفریقایی اختصاص دارد. برخی از محصولات موجود در آنها کلاهک های حرارتی است که برای مراقبت از موهای سیاه ضروری است. این اولین بار است که در یک فضای لوکس کلاه حرارتی فروخته می شود.

خانه RG

خانه RG

• خانه RG – این برچسب لباس زنانه در حال معرفی مجموعه جدید کپسول فقط در Selfridges است. اطلاعات بیشتر در مورد خط لباس ذوب شده نیجریه ای و غربی Dorothy Ogwuru را اینجا بخوانید.

Fela and Friends

عروسک از محدوده Fela و Friends

Fela and Friends – مادر فمی پس از تلاش برای یافتن اسباب بازی هایی که به درستی نمایانگر دخترش هستند ، عروسک های دست ساز مارک تجاری خود را راه اندازی کرد. این عروسک ها طیف گسترده ای از رنگ پوست دارند.

Afro Touch Design

کارت تبریک Afro Touch Design

• طراحی AfroTouch – این شرکت کارت تبریک مستقل کارت هایی را به فروش می رساند که دارای طرح های آفرو-محور با چاپ آنکارا هستند. جورجینا ، م inspiredسس الهام گرفته شد و هنگامی که به عدم وجود فراگیر بودن در صنعت کارت تبریک پی برد ، کار خود را هنگام مرخصی زایمان آغاز کرد.

مووی توسط بی بی

مووی توسط بی بی

• Moyo توسط BiBi – بی بی احمد لوازم جانبی مدرنیستی یا “هنر پوشیدنی” را می فروشد که با روش های سنتی مهره آفریقایی ساخته می شوند. هر وسیله جانبی یک داستان منحصر به فرد را تعریف می کند و از زنان یک روستای کنیا که قطعات را می سازند حمایت می کند.

پایداری در هسته اصلی آن است

تمام مارک های متعلق به سیاه و سفید که توسط Untapped Creative ارائه می شود تمرکز خود را بر پایداری دارند ، خواه این به معنای محصولات دست ساز باشد و یا بخشی از سود خود را به خیریه های آفریقایی اهدا کنند.

بنیانگذار Funmi Scott ، وكیل بین المللی امور مالی كه در ادینبورگ از پدر و مادر نیجریه ای متولد شده و با یك ایرلندی ازدواج كرده است ، می گوید: “هدف ما این است كه یك صدای واحد برای مشاغل خلاق سیاهپوست باشیم.” “با توجه به سابقه حرفه ای من و به عنوان خود کارآفرینان خلاق ، می دانیم مشاغل متعلق به سیاه مشکلی در دسترسی به خرده فروشان حق بیمه دارند و خرده فروشان حق بیمه در دسترسی به آنها مشکل دارند. ما متوجه شدیم که می توانیم به عنوان یک مجرا ، نکاتی را برای طراحان مستقل سیاه و سفید حل کنیم ، از جمله نگرانی در مورد دسترسی ، تأمین مالی و رشد طولانی مدت ، و همچنین روند خرید تیم ها برای کشف مارک های جدید و پویا را ساده کنیم. “

خلاقان دست نخورده امیدوارند که همکاری با Selfridges نشان دهنده جهانی بودن لوکس بودن باشد. وب سایت تجارت الکترونیکی جدید آنها را اینجا ببینید.


مارک های بنیانگذار مشکی بیشتر …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>