این عصاره گیاهی روی موهای ضعیف شگفتی ایجاد می کند

دم اسب آخرین ماده شگفت انگیزی است که برای موهای ضعیف مزایایی ایجاد می کند. ما به چگونگی استفاده از این عصاره غنی از مواد معدنی برای تقویت و رشد مو نگاه می کنیم

توسط Raisy Aquino
دم اسب
گیاه دم اسبی

برگ دم اسبی (Equisetum arvense) گیاهی است که قرن ها به عنوان داروی گیاهی مورد استفاده قرار می گرفته است. از عصاره های گیاه برای بهبود بریدگی ها و زخم ها و درمان بیماری های پوستی مانند آکنه ، اگزما و پسوریازیس استفاده شده است. همچنین برای مو مفید است زیرا به کاهش ریزش مو کمک می کند ، فولیکول های مو را تقویت می کند ، رشد موهای جدید را تقویت می کند و همچنین به وضعیت مو کمک می کند.

دلیل خوب بودن دم اسب برای پوست و مو این است که مطالعات علمی نشان داده است که این گیاه حاوی مقدار زیادی سیلیس است ، ماده مغذی مرتبط با کلاژن که باعث تقویت ، کشش و مقاومت استخوان ها ، ناخن ها و مو می شود.

خواص دم اسب

اما ، علاوه بر سیلیس ، دم اسب سرشار از سلنیوم و سیستئین است ، هر دو ماده شناخته شده برای رشد موهای سالم.

از دیگر مزایای دم اسب این است که به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی و فعال کننده گردش خون پوست سر عمل می کند ، که بدون شک به فولیکول های مو سود می رساند. دم اسبی چه به صورت داخلی به صورت کپسول و چه به صورت موضعی در یک محصول مراقبت از مو مصرف شود ، با جلوگیری از آسیب رساندن رادیکال های آزاد به الیاف مو ، سلامت مو را تقویت می کند.

چرا مارک های برجسته در فرمولاسیون خود از دم اسب استفاده می کنند

بنابراین ، اگر به دنبال ارتقا growth رشد سالم ، قوی ، براق و مقاوم یال خود هستید ، دم اسب گیاه مناسب گیاهان است. در واقع مارک های مراقبت از مو دوست دارند Mane ‘N Tail از عصاره برگ دم اسب در بسیاری از فرمولاسیون های خود از جمله Herbal Gro استفاده کنید شامپو و نرم کننده، تقویت کننده مو و Braid Sheen.

Devon B. Katzev ، رئیس Straight Arrow Products Inc. و تولید کنندگان Mane ‘N Tail اظهار نظر کردند: دم اسب از یک گیاه علفی است و دارای فواید آنتی اکسیدانی است که به کاهش پیری الیاف مو کمک می کند. وجود دم اسب در الیاف مو میزان ریزش مو را کاهش می دهد ، همچنین روشنایی و درخشندگی را افزایش می دهد. این ماده با تحریک گردش خون در پوست سر به رشد و قدرت مو کمک می کند ، بنابراین عملکرد فولیکول های مو را بهبود می بخشد

مارک سلامت مو ویویسکال همچنین از دم اسب استفاده کنید مکمل های زنانه ویویسکال. به گفته سخنگوی آنها ، “موها مبتنی بر کلاژن هستند و سیلیس (عصاره گیاه دم اسب) برای بدن و ایجاد کلاژن کاملاً ضروری است. سیلیس برای بافت همبند سالم ضروری است. با افزایش سن ، اندازه گیری های علمی نشان داده اند که بدن انسان سیلیس کمتری را حفظ می کند ، بنابراین مکمل آن مهم است

مارک های دیگر که مزیت این عصاره گیاهی غنی از سیلیس را یافته اند:

Keisha Charmaine ، تأثیرگذار loc-star و YouTuber روغن رشد برگ دم اسبی را ارائه می دهد (42 دلار)، که یکی از پرفروش ترین محصولات وب سایت وی است و هر کسی که می خواهد موهای خود را تقویت کند یا ریزش مو را کاهش دهد ، می تواند از آن استفاده کند.


برای تقویت داخلی هالند و بارت، یکی از خرده فروشان برجسته بهداشت و سلامتی در جهان و بزرگترین در اروپا ، فروش کپسول 30 و Holland & Barrett Horsetail 30mg 160 میلی گرم (11.99 / 30 پوند کلاه)


مارک موی حرفه ای سالن Eufora ، از دم اسب در Firm Mist خود (22.50 پوند) استفاده می کند که به مقاومت در برابر رطوبت کمک می کند و برای بازسازی مو استفاده می شود.


از دم اسب نیز برای تهیه تنتور و چای استفاده می شود. شرکت مراقبت از موهای طبیعی Nylah’s Naturals مخلوط رشد چای موی گیاهی را به فروش می رساند (5 پوند) که حاوی دم اسب است و به رشد مو کمک می کند.

دموی چای موی گیاهی Nylah


بیشتر مراقبت از مو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>