این نکات مربوط به مدل مو ، شما را به یک سبک آراسته در همه تبدیل خواهد کرد

کمک هزینه تحصیلی کارشناسان برش مسکونی آرایشگاه بریتانیا ، داوید اسپینلی و اتاق های Lathaniel ، هفت نکته برتر خود را در زمینه اصلاح مو ارائه می دهند

داوید اسپینلی و اتاق های لاتانیل کارگاه مهارت های برش را که توسط Fellowship برای آرایشگری انگلیس ارائه شده است ، رهبری می کنند. این کارگاه که به میزبانی دبی جی برگزار می شود ، به سبک شناسان می آموزد که چگونه سبک های روزمره مانند یک باب ساده و یک میانبر کوتاه را ایجاد کنند.

دبی می گوید: “همه ما صاحب سبک آرایشگری هستیم و گرچه خلاقیت بسیار خوب است ، اما یادگیری مهارت های برش روزمره که می توانید در کف سالن استفاده کنید بسیار مهم است.”

داوید اسپینلی ، آرایشگر ، به مدل زنده یک باب می دهد

اسپینلی با استفاده از قیچی و تیغ ، جلوی شانه مدل زنده خود را جلوی نرم و طبیعی داد. از طرف دیگر ، چمبرز برای ایجاد مشتریانی که ظاهری ماجراجویانه تر دارند ، از یک قیچی استفاده کرد.

چمبرز می گوید: “مشتریان پس از یک سال که نمی توانند موهای خود را مرتب کنند ، به دنبال انعطاف پذیری با موهای خود هستند.” “چیزی که برای کار جدی است ، تفریح ​​آخر هفته.”

7 نکته برتر برای اصلاح کامل

نکته اول: روی تکنیک های کلاسیک خود کار کنید. پس از داشتن این موارد ، می توانید تکنیک ها را برای ایجاد چیز جدید ترکیب کنید.

نکته دو: به جای قیچی از تیغ استفاده کنید تا در وقت شما صرفه جویی کند. وقتی برش می خورید ، جلوه نرم تری به شما می دهد و لازم نیست بعد از اتمام برش ، وقت خود را صرف مصنوعی کنید.

نکته سه: هنگامی که با تیغ کار می کنید ، قسمت باید تمیز و تیز باشد.

نکته چهار: همیشه بعد از هر کوتاهی مو از تیغه جدید استفاده کنید.

نکته پنجم: هرگز از تیغ روی موهای وز استفاده نکنید ، زیرا موهای شما را موخوره می کند.

نکته شش: اگر می خواهید محکم تر به پوست برش دهید ، قیچی را روی شانه و یک قیچی ترکیب کنید.

نکته هفتم: از موهای آفریقا نترسید. یک سر عروسک آفرو بگیرید ، اشتباه کنید و با شکل و بافت بازی کنید.


تجارت سالن

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>