برنده مسابقه Avon Beauty in Color 20،000 پوند جمع می کند

Ofome Eyanagho 20،000 پوند از مسابقه Avon Beauty in Color Start Up برای توسعه تجارت طبیعی و وگان پوست خود The Glow Pot برنده شد

اوفومه ایاناغو

جوان کارآفرین زیبایی اوفومه ایاناغو 20،000 پوند از مسابقه Avon Beauty in Color Start Up برای توسعه تجارت طبیعی و وگان پوست خود The Glow Pot برنده شد.

در این مسابقه که در اکتبر سال 2020 آغاز شد ، از کارآفرینان زن زیبایی و نوپا دعوت شد که ایده های محصولات خود را در هر مرحله از توسعه ، ارائه دهند تا بتوانند 20،000 پوند برای پیشرفت تجارت خود برنده شوند.

Beauty in Colour Start-Up برای تشویق محصولات و نمایندگان متنوع تر و افراد در صنعت زیبایی آغاز به کار کرد ، صدها متقاضی از جمله برنده امسال ، Ofome Eyanagho را به خود جلب کرد.

در میان قضات ، Ateh Jewel ، مدافع تنوع ، متخصص مراقبت از پوست و نیلام هولمز و “ملکه ابرو” و Millie Kendall MBE مدیرعامل شورای زیبایی انگلیس بودند. اوفومه با محدوده کاملاً طبیعی و مراقبت از پوست وگان ، داوران را تحت تأثیر قرار داد. مانند بسیاری از مارک های زیبایی توسط زنان رنگین پوست ، Glow Pot پس از تلاش Ofeme برای یافتن محصولات مناسب برای درمان اگزما توسعه یافت.

Black Beauty & Hair برای کسب اطلاعات بیشتر درگیر این کارآفرین شلوغ قرار گرفت.

چگونه The Glow Pot را پیدا کردید و چرا؟

گلدان براق همیشه ایده ای بود که من داشتم ، اما من مطمئن نبودم که چگونه کار را شروع کنم زیرا قبلا هیچ کس در جامعه من شغلی را شروع نکرده بود. من به یاد می آورم که حدود 22 یا 23 سال داشتم و پس اندازهایی هم کنار گذاشتم و خودم را در وب سایت گوچی پیدا کردم و به کیف های دستی نگاه می کردم. من به بهترین دوست خود زنگ زدم تا به او بگویم و – خدا را شکر که کردم – زیرا او به من پیشنهاد داد که پس اندازهای خود را برای راه اندازی نام تجاری خود بگذارم و این دقیقاً همان کاری است که من انجام دادم. من خیلی خوشحالم که این کار را کردم ، زیرا اکنون من اینجا هستم!

محدوده مراقبت از پوست Glow Pot داوران را تحت تأثیر قرار داد

چه چیزی شما را بر آن داشت تا مارک مراقبت از پوست را به بازار عرضه کنید؟

من قبل از شروع کار Glow Pot روال مراقبت از پوست نداشتم ، زیرا محصولی که در بازار بود برای پوست من مفید نبود. مطالعات نشان می دهد که زنان رنگین پوست احساس نمی کنند که مورد توجه صنعت مراقبت از پوست قرار بگیرند. تمرکز اصلی من در گلدان براق اطمینان از این است که زنان رنگین پوست می توانند از محصولات من استفاده کنند و از آنها بهره مند شوند و برنامه های مراقبت از پوست خود را ایجاد کنند.

من اگزما و پوست حساسی دارم ، به این معنی که واقعاً درمورد محصولات و موادی که استفاده می کنم احتیاط می کنم و این همان چیزی است که The Glow Pot را به جلو سوق داده است. محصولات ما حاوی مواد طبیعی و قدرتمندی مانند عصاره خیار و میوه هستند که بدون تحریکی که سایر مواد مراقبت از پوست ایجاد می کنند ، نتایج خارق العاده ای می دهند.

قبل از اینکه بنیانگذار مشاغل سیاه پوست شوید ، چه کاری انجام می دادید؟

من در استخدام و خرده فروشی لوکس کار کرده ام ، از نمایشگاه های اتومبیل گرفته تا پیشخوان های زیبایی در فروشگاه های بزرگ.

USP مارک چیست؟

محصولات طبیعی ، ملایم و مareثر برای مراقبت از پوست که با در نظر داشتن رنگین پوست زنان ساخته شده است. USP ما این است که محصولات ما روی انواع مختلف پوست کار می کند اما نتیجه ای دارد که زنان با رنگ پوست تیره اغلب با استفاده از سایر محصولات مراقبت از پوست و بدون هیچ یک از اثرات مضر این محصولات بر روی پوست آنها را نمی بینند.

چه عاملی باعث ورود شما به مسابقات Avon Beauty in Color شد؟

مسابقه Avon Beauty in Colour از تجار و بازرگانان رنگارنگ تحت هدایت زنان در صنعت زیبایی انگلستان تجلیل می کند ، بنابراین این رقابت عالی برای ورود من بود اما در واقع قصد ورود به آن را نداشتم. من واقعاً فکر نمی کردم که برنده شوم – من فردی نیستم که برنده چیزها باشد! من نوعی آدمی هستم که بند انگشتم را پایین می اندازد و کارها را تمام می کند و همیشه همینطور بوده ام.

من در زندگی چند نفر دارم که مرا راهنمایی و راهنمایی کرده اند و هر یک یکی پیوند را برای من ارسال کرده و من را به درخواست تشویق می کنند. در انتها سه نفر پیوند را برای من ارسال کردند و آن وقت بود که من غرق شدم و درخواست دادم. آنها اولین نفری بودند که وقتی فهمیدم در فینال هستم و سپس وقتی برنده مسابقه شدم به آنها گفتم. بنابراین ، بسیار ممنون از ایوان ، اندی و سایت! شما زندگی من را تغییر داده اید!

وقتی فهمیدی برنده شدی چه کار کردی؟

اولین کاری که کردم این بود که وارد اتاق همسفر و بهترین دوست من شدم. او خواب بود بنابراین من فقط وارد شدم و شروع کردم به فریاد زدن. داشتیم جیغ می زدیم و گریه می کردیم! سپس با مادر ، خواهرم ، بهترین دوستانم تماس گرفتم و همه اخبار را به آنها گفتم – ما این کار را کردیم!

برنده شدن Ofeme به این معنی است که او می تواند روی فرمولاسیون های محصول جدید کار کند

شما به تازگی 20،000 پوند برای سرمایه گذاری در برند خود برنده شده اید ، چگونه می خواهید آن را هزینه کنید؟

مبلغ 20،000 پوند جایزه و مشاوره آون به این معنی است که من می توانم رویاهایم را به واقعیت تبدیل کنم و فرصتی برای کسب و کار خود به جایی که می دانم می تواند برود.

همه این پول مستقیماً به تجارت بازمی گردد و به ما کمک می کند تا آینده The Glow Pot را بسنجیم و توسعه دهیم. موارد زیادی در لیست من وجود دارد – فرمولاسیون محصول جدید ، موجودی بیشتر ، آوردن شخصی برای کمک به ما در زمینه علوم آرایشی ، بازاریابی ، روابط عمومی ، مارک تجاری ، تازه سازی وب سایت ما … اکنون من تمام وقت در Glow Pot و جایزه خود را برای سرمایه گذاری در تجارت داشته باشم ، این به من فرصتی واقعی می دهد تا این موارد را انتخاب کنم.

چه توصیه ای به موسسین مشاغل آینده و آینده دارید؟

به دید خود وفادار بمانید. بهترین مارک ها از بینشی که کسی دارد و اشتیاق لازم برای دیدن این چشم انداز ساخته می شود. اجرای چشم انداز شما می تواند با گذشت زمان تغییر کند اما با یک ذهنیت ، تحقیق و دانش صحیح قادر خواهید بود خود را با بازار سازگار کرده و با ماندگاری طولانی یک برند ایجاد کنید.

چه کسی به شما الهام می کند؟

هرکسی که من را بشناسد می داند که بزرگترین الهام من ریحانا است! او فقط انقلابی در کل صنعت زیبایی ایجاد کرده است. صادقانه بگویم ، من از همه زنان زندگی ام الهام گرفته ام. من احساس خوشبختی می کنم که در محاصره بسیاری از زنان سخت کوش قرار گرفته ام و به لطف حمایت دوستان و خانواده ام توانسته ام تا اینجا بیایم.

کجا می توانیم شما را پیدا کنیم؟

اینستاگرام | theglowpot
وب سایت | www.theglowpot.com


مارک های بیشتر مراقبت از پوست موسس Black

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>