بهترین اسپری تنظیم کننده محافظت در برابر حرارت برای استفاده با اتو مو؟ در اینجا چند بررسی وجود دارد.

من در اصل این پست را در مورد بهترین اسپری تنظیم کننده محافظت در برابر حرارت برای استفاده با آهن فر در چند سال پیش نوشتم. و همانطور که در صنعت زیبایی رایج است ، تعدادی از محصولات جدید وارد بازار شده اند و تعدادی از اسپری های حرارتی که قبلا در مورد آنها وبلاگ نویسی کردم جایگزین یا متوقف شده اند.

بنابراین من تصمیم گرفتم تا مقایسه های اسپری های حرارتی فعلی موجود در بازار را همزمان انجام دهم. من از نتایج آزمون خود کمی متعجب شدم …

اسپری های حرارتی و حرارتی چه کاری انجام می دهند؟

اولین و مهمترین ، اسپری های حرارتی یا حرارتی از موهای شما در برابر آسیب گرما محافظت می کنند. گرمای زیاد سشوارها ، موهای فر و صاف کننده ها می تواند به کوتیکول مو آسیب برساند که باعث می شود موهای شما خشن و وز شود. آنها ضمن استفاده از عناصر گرم کننده ، میزان تبخیر رطوبت طبیعی موهای شما را کاهش می دهند. آنها همچنین می توانند به طور یکنواخت و به آرامی توزیع گرما از طریق موهای شما کمک کنند.

آنها از موهای شما 100٪ در برابر صدمات ناشی از گرما محافظت نمی کنند. آنها فقط حدود 50٪ از آن محافظت می کنند ، اما این می تواند در سلامت طولانی مدت موهای شما تفاوت زیادی ایجاد کند.

و هدف من از یک اسپری حرارتی یا حرارتی این است که یک حلقه بهتر و قوی تر نیز بدست آورم. در یک مدل موی پرنعمت ، هنگامی که آن را مسواک می زنم ، حلقه ای قوی تر نتایج بهتری به من می دهد.

تفاوت اسپری های محافظ حرارت و اسپری های یک ظاهر طراحی حرارتی چیست؟

من آموخته ام كه ​​كلمات شركتهای زیبایی برای مدل كردن موهایی كه همگی در یك گروه كلی زندگی می كنند ، فقط به معنای معنایی تعبیر می شوند. دسته هایی مانند مرطوب کننده یا تهویه معمولاً سعی در تحقق همان چیز دارند. همین امر در مورد ساخت اوراق قرضه یا آسیب رساندن به محصولات ترمیم است. علم پشت هر محصول ممکن است متفاوت باشد ، اما هدف یکسان است.

اگر یک محصول زیبایی بگوید در گروه حرارتی یا گرما قرار دارد ، پس این شرکت این محصول را برای محافظت از مو در برابر ابزارهای گرم کننده مدل طراحی کرده و امیدوار است که در طی این روند به تنظیم مدل مو کمک کند. البته ، همانطور که در آزمایشات خود دریافتم ، این نتایج متفاوت است.

محصولاتی که آزمایش کردم

تصویر زیر مجموعه ای از محصولات مویی است که با آنها آزمایش کردم. برخی از آنها محصولات کاملاً جدیدی هستند و برخی از آنها برای چند سال در دسترس هستند. همه آنها از موهای شما در برابر آسیب گرما محافظت می کنند. اما من آنها را در یک آزمایش اضافی قرار می دهم و همچنین به عنوان یک اسپری عالی برای تنظیم گرما عمل می کنم.

اسپری های حرارتی محافظ حرارتی

محصولات آزمایشی از چپ به راست عبارتند از:

 1. اسپری داغ Kenra Platinum Hot 20 – اسپری پمپ یک غبار بسیار ظریف است و بوی گل یا آب نبات یا برخی از ترکیبات دو مانند محصولات کنرا دارد. من امید زیادی به این اسپری داشتم. من خیلی طرفدار محصولات کنرا هستم ، اما این محصول آنچنان که دوست داشتم در اختیار نداشت. اسپری های موی آنها همیشه در بالای لیست من است ، اما من فکر می کنم که این اسپری حرارتی را منتقل می کنم.
 2. اسپری KMS Therma Shape Hot Flex – KMS از اسپری پمپ خود رایحه ای زیبا ، تقریباً شبیه میوه دارد. تقریباً بلافاصله بعد از پاشیدن آن روی مو خشک شد. این به من می گوید که مواد خشک کنندگی بیشتری در آن وجود دارد ، که برای موهای شما چندان سالم نیست. هر چند پیچش مناسب بود
 3. اسپری محافظ حرارتی Wella Thermal Image – رایحه این بطری اسپری پمپ یک گل و پودر مانند است و زیباست. غبار خوبی دارد که روی انگشتان شما نمی چسبد. مرطوب کننده و لطیف است. Wella در لیست برتر من قرار گرفت. بررسی نهایی آن را در زیر بخوانید.
 4. اسپری موی محافظ حرارتی Sexy Hair Control Me – من مطمئن هستم که این محصول از مو در برابر گرما محافظت می کند ، اما این در مورد آن است. این عطر و بوی خوبی از پودر دارد و بطری بزرگ است ، بنابراین مقدار زیادی پول برای پول خود دریافت می کنید. متأسفانه قدرت ماندن اضافی زیادی برای حلقه حلقه فراهم نمی کند.
 5. اسپری اتو تخت حرارتی Rusk – این محصول بوی ضعف خوبی دارد. روی دست کمی چسبناک می شود ، اما گاهی اوقات این فقط موضوعی است که باید از طریق یک اسپری خوب تنظیم کننده گرما با آن کنار بیاییم. این یک اسپری آئروسل است ، اما ناامید نشوید. این ماده از Hydrofluorocarbon 152a به عنوان پیشرانه خود استفاده می کند که برای لایه ازن مضر نیست. راسک به لیست برتر من راه یافت. بررسی نهایی آن را در زیر بخوانید.
 6. محافظ حرارتی Joico Heat Hero Glossing – من آن را مستقیماً روی انگشتانم پاشیدم و آن باقی مانده چسبناک را باقی نگذاشت! بو خیلی شیرین نیست. فقط بسیار دلپذیر و تقریباً شبیه بویی است که از طبیعت آمده است. و حلقه ای که از آن گرفتم بسیار جوش آور بود. مانند Rusk ، اسپری آئروسل آن از Hydrofluorocarbon 152a به عنوان پیشرانه خود استفاده می کند بنابراین برای لایه ازن مضر نیست. Joico Heat Hero در لیست برتر من قرار گرفت. بررسی نهایی آن را در زیر بخوانید.
 7. اسپری محافظ حرارتی Suavecita– لطفا توجه داشته باشید. این محصول بسیار مرطوب کننده است. من می دانم که اکنون 3 پمپ من برای آن بسیار زیاد بود و باید برچسب را از نزدیک می خواندم. آن را روی بطری می گوید. اگر مو خشک است ، در تمام طول با اسپری کم کنید. روغن های طبیعی زیادی در آن وجود دارد ، بنابراین اگر موهایتان خیلی خشک است ، این گزینه می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. بوی طبیعی آن مانند اکثر محصولات Suavecita عالی است. این اسپری ممکن است قبل از سشوار کشیدن موهای شما بهتر باشد. من می توانم ببینم که وقتی موهایتان را با سشوار هماهنگ می کنید ، یک درخشش به موهای شما می بخشد.
 8. اسپری تنظیم کننده حرارتی ژل اسپری AG – بوی AG تازه می شود و اسپری به خوبی پخش می شود. حلقه متاسفانه کمی لنگ بود.
 9. Paul Mitchell Hot Off the Press – پل میچل محصولات بسیار خوبی تولید می کند. اگر هرگز به یک ژل مجسمه سازی موج انگشت خوب نیاز داشتید ، ژل مجسمه سازی اضافی بدن Paul Mitchell را امتحان کنید. متاسفانه من نمی توانم این اسپری محافظ حرارتی را توصیه کنم. رایحه برای من کمی از نظر شیمیایی بود و حلقه لنگ بود.
فرهای آهن پیچش یا حلقه زنی از اسپری های مختلف محافظ گرما
روند آزمایش من برای این بررسی به شرح زیر بود:
 1. قسمت مو را با محصول با 2 اسپری در حال حرکت از کف سر تا قسمت انتهایی طرف رو به من اسپری کنید و سپس قسمت مو را بلند کنید تا یک بار با اسپری مخصوص حرکت از سر تا انتها اسپری کنید.
 2. موها را صاف شانه کنید.
 3. مو را با یک حلقه حلقه 3/4 اینچی در یک بشکه حلقه کنید.
 4. حلقه را به شکل بشکه در برابر پوست سر سنجاق کنید تا قبل از مسواک زدن خنک شود. (این یک مرحله ضروری است. اگر قبل از اینکه موها را خنک کنید موهایتان را مسواک می زنید و اجازه می دهید پیوندهای هیدروژن و نمک اصلاح شوند ، بیشترین استفاده را از حرارت آهن نمی کنید. به نوعی هدر می دهید)
 5. بعد از خنک شدن ، من کمی فر را بیرون کردم و بعد از اینکه همه فرها تمام شد ، مقایسه کردم.

بله ، همه بخش های بالا دارای حلقه هستند ، اما برخی از آنها بهتر از بخش های دیگر هستند. من همیشه به دنبال یک منحنی S خوب و کاملاً مشخص در حلقه هستم. این به من می گوید که این محصول در شکستن پیوندهای هیدروژن و نمک کار خوبی انجام داد و پس از استفاده ، پیوندها به شدت اصلاح شدند. درباره اهمیت این پیوندها در فر دادن مو بیشتر بخوانید اینجا.

اسپری های حرارتی محافظ حرارتی برای فر دادن مو

نتایج بررسی من:

پس از بررسی محصولات مختلف ، آنها را به 3 مورد علاقه خود تقلیل دادم ، هم برای نگه داشتن و هم برای درخشش. هنگامی که من یک حلقه حلقه سنجاق فر را روی کسی انجام می دهم ، مسواک زدن زیادی انجام می دهم ، بنابراین فرها باید در مقابل آن بایستند.

1. محافظ حرارتی براق کننده Joico Heat Hero:

پیچ و خم (دورترین سمت چپ در عکس بالا) دارای یک منحنی S بسیار زیبا در کل قسمت مو است. اسپری حتی با پوشش خوب بیرون آمد. این دست من را واقعاً چسبناک نمی کند ، این یک مزیت است وقتی شما در تمام روز از اسپری برای افراد زیادی استفاده می کنید. من از عملکرد خوب Joico Heat Hero تعجب نمی کنم. من همیشه طرفدار محصولات جویکو بوده ام. آنها کاری را که طراحی شده اند انجام می دهند تا به خوبی انجام دهند.

2. اسپری محافظ حرارتی تصویر حرارتی Wella:

حلقه (مرکز عکس بالا) خوب بود ، اما من از حلقه جویکو خوشحالتر شدم. اسپری پمپ به طور مساوی اسپری می شود و رایحه گل آن را برای استفاده بسیار دلپذیر کرده است.

3. اسپری آهن تخت حرارتی Rusk:

این یکی برچسب گمراه کننده ای دارد. این کار برای فر کردن مو ، نه فقط صاف کردن ، بسیار خوب بود. من می گویم این گزینه دوم من در زیر اسپری Joico Heat Hero است. رایحه ای ضعیف و دلپذیر دارد. همچنین اگر می خواهید برای جفتک انداختن یک بطری بزرگ تهیه کنید ، این یک بطری بزرگ است.

منابع

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>