بهترین لوازم آرایشی از این مجموعه مشهور MUA

چه چیزی در کیت یک آرایشگر مشهور وجود دارد؟ جوی آدنوگا محصولات مورد علاقه و موارد ضروری خود را نشان می دهد

از جذابیت فرش قرمز ، کمپین های تبلیغاتی ، عکسبرداری از مجلات و زیبایی عروس ، هنرمندان آرایش نهایت حسادت کیت را دارند ، با هر سایه از هر مارک ، مات ، ابریشم و ساتن ، آزمایش شده و آزمایش شده.

هیچ استثنا در این مورد برنده جایزه ، آرایشگر مشهور و متخصص برجسته ملانین است ، شادی آدنوگا. این آرایشگر حرفه ای نشان می دهد که چه چیزی در کیف آرایش خود دارد و چه چیزی را در رنگ پوست های تیره استفاده می کند.

از مشتریان مشهور وی می توان به میکائلا کوئل ، جامئلا ، سارا جین کرافورد ، رجی یتس و کیشا بوکان اشاره کرد. علاوه بر این ، فعالیت شگفت انگیز جوی شامل تبلیغات جهانی برای تام فورد ، بابی براون ، اسمش باکس ، گوگل و بی بی سی است.

مبانی

برای بنیاد من NARS Natural Radiant Long-Wear Foundation را دوست دارم (35 پوند)، فرمول بسیار ساختنی است و زیبایی و یکپارچه ترین پوشش را به پوست می دهد! اگر مشغول عکسبرداری باشم ، پالت بنیاد هنرمند کیت AJ Crimson را در Warm / Deep با خود می برم (109 پوند) – کیت دوستانه دوستانه ، با توجه به اندازه و وزن وقتی که مجبورم روی چندین مدل کار کنم ، که ایجاد هر چیزی از پوشش کامل تا کامل عالی است.

رژگونه و برنزر

من همیشه از Marena Beaute Blush Tarou استفاده می کنم (23.20 پوند) برای رژگونه و Marena Beaute Tarou Bronzer (36 پوند) زیرا آنها روی زنان رنگین پوست زیبا هستند.

سایه چشم

پالت سایه چشم OPV Beauty Gorgeous II

برای سایه های چشم من از OPV Beauty استفاده می کنم ، آنها همه چیز از پالت های خنثی تا رنگارنگ را دارند که مناسب کیت و رنگدانه هستند ، مانند پالت سایه چشم OPV Beauty Gorgeous II (27 پوند).

محصولی که بدون آن نمی توانم زندگی کنم!

کنسانتره کرم شیر Embryolisse (13 پوند) موجود در Boots – این یکی از بهترین مرطوب کننده ها و مورد علاقه هنرمندان آرایش است. همچنین به عنوان یک آغازگر دو برابر می شود. روی پوست خیلی خشک از آن به عنوان ماسک استفاده می کنم و بعد از چند دقیقه پاک می کنم.

کرم هشت ساعته الیزابت آردن (28 پوند) – پر کاربردترین محصول در کیت من. مرطوب کننده ، مومیایی کننده لب ، پاشنه ترک خورده ، رقیق کننده موی سر ، کرم دستی که نام آن را گذاشته اید – قابل استفاده است. این طولانی ترین کالایی است که در کیف آرایش خود داشته ام!

جدیدترین نسخه کیف آرایش من مجموعه برس من Joy Adenuga است (75 پوند). یک ست برس 5 تکه. هر برس ایجاد شده برای حداقل سه عملکرد روی صورت. کیفیت لوکس و بی رحمی رایگان.

لیست آرزوهای کیف آرایش شما چیست؟

همه محصولات آگوستینوس بادر! مارک لوکس مراقبت از پوست بر روی ترمیم سلول برای احیای دوباره پوست تمرکز دارد. کرم به تنهایی 205 پوند است!


لوازم آرایشی سیاه

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>