جوایز Fellowship Award Afro Image Award را به عنوان دسته جدید اعلام می کند

بورس تحصیلی برای آرایشگری انگلیس جایزه Afro Image را برای جوایز سالانه Fellowship خود راه اندازی کرد. هر آرایشگری که موهایی با بافت آفرو را مدل می دهد ، می تواند وارد شود

اواخر امسال بورسیه های آرایشگری انگلیس جوایز سالانه Fellowship خود را دارند. 2021 اولین بار است که آنها ارائه می دهند جایزه Afro Image.

جایزه Afro Image برای آرایشگرانی که مدل موهای با بافت آفرو را دارند ، پذیرفته شده است همه شرکت کنندگان باید سه عکس حرفه ای را که در محیط استودیو گرفته شده است ، ارسال کنند. به دلیل اختلالات مربوط به بیماری همه گیر ، تصاویر از هر زمان می توانند از نمونه کارها باشند.

برای ورود به این بخش ، باید سه تصویر را بارگذاری کرده وfellowshiphair را با هشتگ #ellowshipafro21 برچسب گذاری کنید.

اشلی هودج ، رئیس فلوشیپ آرایشگری انگلیس ، می گوید: “صنعت ما فوق العاده متنوع است و ما می خواستیم همه آرایشگاه ها ، همه مهارت ها و استعدادها را بشناسیم ، بنابراین معرفی جایزه Afro Image یک گام طبیعی بود که باید در سال 2021 برداشت.” “برخی از آرایشگران فوق العاده با استعداد وجود دارند که در زمینه ساخت موهای تخصصی تخصص دارند و مشتاقانه منتظر دیدن همه تصاویر وارد شده در شبکه های اجتماعی هستند.”

جایزه Afro Image به برخی از دسته های موجود در جوایز Fellowship پیوست. این شامل جایزه Snapshot ، جایزه تصویر مردان و جایزه تصویر رنگی است.

آرایشگاه ها می توانند از این ماه تا جمعه 3 سپتامبر وارد شوند. برگزیدگان نهایی و برندگان در مراسم اهدای جوایز سالانه Fellowship در ماه دسامبر اعلام می شوند.

معیارهای سایر دسته ها

.آن عکس فوری اکنون چهارمین سال خود را سپری می کند و برای هر تصویر غیر حرفه ای از مو است – عکس هایی از کار در سالن ، نمایش های نمایشی یا هر خلاقیت دیگری که خارج از استودیوی عکس تولید شده است. با توجه به قفل شدن و عدم فرصت خلاقیت در سال 2020 ، تصویر Snapshot برای هر کاری از کاتالوگ های پشتی شرکت کنندگان باز است – تا زمانی که از یک عکس حرفه ای نباشد ، می توان وارد آن شد. fellowshiphair را در اینستاگرام تگ کنید و از هشتگ #ellowshipsnapshot21⁠ استفاده کنید.

تصویر مردانه جشن همه آرایشگاه ها و آرایشگاه های مردانه است. این باید یک تصویر حرفه ای باشد که در محیط استودیو گرفته می شود – به دلیل محدودیت های سال 2020 ، جایزه تصویر مردان برای هر کاری از فهرست بازگشت شرکت کنندگان آزاد است. سه تصویر را در اینستاگرام بارگذاری کنید. fellowshiphair را در اینستاگرام تگ کنید و از هشتگ #ellowshipmens21 استفاده کنید.

تصویر رنگی از شرکت کنندگان دعوت می کند به همان اندازه که می خواهند روشن و جسور یا طبیعی و زیبا باشند. این باید یک تصویر حرفه ای باشد که در محیط استودیو گرفته شده است – به دلیل محدودیت های سال 2020 ، جایزه تصویر رنگی برای هر کاری از فهرست بازگشت پذیرفته شدگان مجاز است. سه تصویر را در اینستاگرام بارگذاری کنید ،fellowshiphair را در اینستاگرام تگ کنید و از هشتگ #ellowshipcolour21 استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جوایز امسال ، به وب سایت Fellowship for British Hairdressing مراجعه کنید.


آرایشگاه های سیاه در رادار ما

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>