حبیا و کانتو در ابتکار آموزش مو در آفرو به هم پیوستند

دیون اسمیت ، متخصص آموزش موی طبیعی Cantu Beauty ، یک پیچ و تاب را در یک کلاس مستر نشان می دهد

Cantu Beauty و Habia مشارکتی را پشتیبانی کرده اند که از آموزش موهای زائد پشتیبانی می کند ، به آرایشگران نحوه مراقبت از فرها ، کلاف ها و چین و چروک ها را آموزش می دهد.

برند برنده جایزه موی مو Cantu Beauty و Habia ، اداره صنعت زیبایی و زیبایی ، همکاری می کنند تا آموزش و آموزش آفریقا را برای همه در دسترس قرار دهند.

در اوایل سال جاری ، Cantu Beauty ابتکار عمل خود را برای رفع نابرابری های مدل مویی که سیاه پوستان و جوامع چند قومی با آن روبرو هستند ، آغاز کرد. از طریق این ابتکار ، به استادان و آکادمی های کارآموز کلاس های مستر مجازی رایگان ارائه می شود که به آنها می آموزد چگونه موهای فر ، دنده ای و لاغر را آرایش کنند.

چرا مشارکت مهم است

“ما به عنوان رهبر مراقبت از موی بافت ، از این موضوع هیجان زده ایم [Cantu Beauty UK] با برنامه آموزشی فراگیر خود بر افزایش آگاهی متمرکز شده اند. ” جوآن اسکات ، رئیس هابیا می گوید. “NOS جدید آرایشگری انواع موها را منعکس کرده و آنها را نشان می دهد – از جمله بافتی که هنوز هم برای مشتریان در سراسر بخش مو کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. کانتو علاقه زیادی به تحصیل دارد ، چشم انداز آنها ارتقا in مهارت ها در این زمینه است. حبیا خوشحال است که از این طرح پشتیبانی می کند. ما مشتاقانه منتظر همکاری نزدیک با این تیم هستیم تا از کالج ها و ارائه دهندگان آموزش در صنعت آرایشگری پشتیبانی کنیم. “

شرکت کنندگان تاکنون نسبت به تجربیات خود در کلاسهای مجازی که توسط دیون اسمیت ، متخصص آموزش موی طبیعی و آرایشگر مشهور Cantu Beauty هدایت می شود ، واکنش مثبتی نشان می دهند.

السپت رابرتسون ، معلم دانشگاه هیلندز و جزایر می گوید: “بسیار ممنون از اینکه ما را به کلاس مستر دعوت کردید.” “من واقعاً آموزنده به نظرم رسید و خانمها خیلی صمیمی بودند و همه ما را راحت کردند. امیدوارم سه نفر دیگر هم به کلاس بعدی بپیوندند. لطفاً سایر جلسات بعدی را به من اطلاع دهید ، زیرا می خواهم دانش و مهارت خود را توسعه دهم. فرصت کمی برای کار روی موهای آفریقایی / بافتی داریم ، اما من فکر می کنم که من روی مدل های مدل آفریقایی سرمایه گذاری خواهم کرد تا بتوانیم لباس پوشیدن را تمرین کنیم. ”

Precilia Longo از Cantu Beauty می گوید آنها به این همکاری افتخار می کنند. Longo می گوید: “این مرکز بر روی کلاسهای مستر مجازی رایگان برای مدارس ، آکادمی های آموزشی ، کارآموزان و صاحبان سبک است.” “ما كاملاً متعهد به حمایت از صنعت مو با دانش و مهارتهای اصلی برای همه آرایشگران در هر سطح هستیم.”


پایان دادن به تبعیض مو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>