خدمات جدید مشاوره طبیعی مو

دنیای مراقبت از مو و بافت مو با راه اندازی Carra ، یک سرویس جدید مشاوره طبیعی مو برای موهای فر و بافت ، در شرف تغییر است.

Carra پیشگام خدمات مشاوره موی جدید است که علم و داده را با هم ترکیب می کند تا موهای سفارشی ، مشاوره تخصصی و توصیه های محصول شخصی برای موهای فر و بافت را ارائه دهد.

توصیه های متناقض مراقبت از موهای فرفری در شبکه های اجتماعی بسیار زیاد است ، به همین دلیل دشوار است بدانید که چه محصولاتی و رژیم های مو برای شما بهتر کار می کنند. شما ممکن است مربی مو مورد علاقه خود را به عنوان یک متخصص طبقه بندی کنید اما در واقع ، او فقط یک متخصص با بافت موی خود است. و ما اغلب به جای درک کامل از منحصر به فرد بودن موهای خود ، به دنبال چگونگی درک موهای خود هستیم. پلتفرم پیشگام فناوری زیبایی توسط بنیانگذار وینی آوا از خیابان پادزهر ، قرار است انقلابی در بازار موهای فر / موج دار ایجاد کند.

کاررا چیست

Carra با داشتن ترکیبی از دانش و داده ، یک پلت فرم دیجیتال جدید است که به طور معمول مراقبت از مو ، مشاوره تخصصی و توصیه های محصول شخصی را ارائه می دهد. از این فرض شروع می شود که همه بافت های مو یکسان نیستند و هر فر از 3A تا 4C رفتار متفاوتی دارد. و اگر با موهای خود دست و پنجه نرم کرده اید و متوجه شده اید که چیزی در رژیم مراقبت از مو وجود ندارد ، متخصصان کارا می توانند شما را در مورد آنچه موهای شما نیاز دارند راهنمایی کنند ، و محصولاتی را پیشنهاد می دهند که به رشد موهای شما کمک می کند.

کارشناسان مربی مو کاررا سالها تجربه عملی در کار با موهای بافت دارند

چگونه کار می کند

یک سرویس تجویز مو را تصور کنید. شما یک پرسشنامه کامل در مورد موهای خود پر می کنید و با استفاده از علم ، داده و شخصی سازی ، Carra شما را با مربی موی حرفه ای خود جفت می کند ، هر کس که علم مراقبت از مو ، فرمولاسیون مواد تشکیل دهنده محصول را می فهمد و سالها تجربه عملی کار با بافت را دارد مو

برنامه Carra در رایانه رومیزی یا تلفن هوشمند شما موجود است

مربیان مو Carra یک مشاوره عمیق مجازی برای درک کامل نیازها و اهداف هر کاربر بر اساس بافت مو ، سلامتی ، نوع و سبک زندگی آنها انجام می دهند. پس از آن نسخه اختصاصی مراقبت از مو به شما داده می شود (از طریق نمایه خود در سیستم عامل Carra قابل دسترسی است) ، شامل تجزیه و تحلیل شخصی از موهای شما ، روال پیشنهادی و توصیه های محصول. و گزینه پشتیبانی مستمر در هفته ها یا ماه های بعدی را دارید.

بسته Carra Starter از 40/30 دقیقه پوند شروع می شود. برای جزئیات بیشتر به Carra.co مراجعه کنید.


فناوری زیبایی سیاه…

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>