دستیابی به موفقیت در ساخت موهای آفریقایی دختران به صورت کلاه گیس ساخته می شود

یک موسسه خیریه که به یک دختر 11 ساله گفت که موهای آفریقایی او برای اهدا کلاه گیس “نامناسب” است ، می گوید اکنون قفل های فرفری بافتنی او را می پذیرد

کارلی گورتون دختر مدرسه پیشنهاد کرد که موهای خود را برای کمک به کودکان آسیب دیده از درمان سرطان اهدا کند

کارلی گورتون ، 11 ساله ، از ساوتبورگ ، نورفولک برای اولین بار مورد توجه مطبوعات قرار گرفت وقتی روزنامه شرق دیلی مطبوعات این داستان را منتشر کرد که وقتی او برای اهدا موهای خود برای کمک به ساخت کلاه گیس برای کودکانی که از دست داده بودند ، توسط یک خیریه او را رد کرد خود به دلیل درمان سرطان یا سایر موارد بهداشتی.

کارلی ، که در آن زمان 10 ساله بود ، امیدوار بود که موهای بلند خود را تراشیده و برای کمک به یک دختر انگلیسی به پرنسس کوچک اعتماد بفرستد. اما به او گفته شد که نوع موهایش خیلی ظریف است و بنابراین “به دلایل فنی” مناسب نیست.

Little Princess Trust که کلاه گیس موی واقعی را در اختیار کودکانی قرار می دهد که به دلیل درمان سرطان موهای خود را از دست داده اند ، اظهار داشت: متأسفانه روش ها و ابزارهای استفاده شده به این معنی است که به دلیل ساختار متفاوت مو ، موها در معرض شکستگی بیشتری هستند. “

رئیس اجرایی ، فیل بریس گفت که این موسسه خیریه سالها در تلاش بوده است تا تولیدکننده ای پیدا کند که بتواند از موهای آفریقایی برای کلاه گیس استفاده کند و با تولید کنندگان متخصص گیس که می توانند از موهای afro برای ساخت کلاه گیس استفاده کنند ، ارتباط برقرار کرده است.

Little Princess Trust کلاه گیس های موی آفرو ارائه می دهد اما فرها و بافت ها بعد از ساخت کلاه گیس با استفاده از موهای صاف بیشتر اضافه می شوند.

مادر کارلی آنا مودکا امیدوار بود که کسی حاضر شود زیرا دخترش مصمم است تا فرزندی را که دچار ریزش مو در انگلستان است تغییر دهد.

خانم مودكا گفت: “مطمئناً سازمان های خیریه در آمریكا وجود دارد ، اما كمك به كشور شما چیز منحصر به فردی است.”

وی گفت که همچنین نگران تأثیر طولانی مدت این تجربه بر دخترش است.

“این شروع به ایجاد تقسیم می کند. نمی خواهم کارلی بپرسد “آیا من به اندازه کافی خوب هستم؟” یا با شروع رشد در مورد خودش شک و تردید داشته باشد. “

پس از ارتباط با یک شرکت متخصص کلاه گیس و تحقیقات و آزمایش ، این موسسه خیریه دریافت که اکنون امکان ساخت کلاه گیس آفریقایی وجود دارد.

سپس کارلی برای بریدن او چراغ سبز نشان داد و این کار را در یک جلسه ویژه مدرسه انجام داد و سرانجام موهای او برای استفاده در اولین کلاه گیس های آفریقایی خیریه که توسط سایر کودکان استفاده خواهد شد ، اهدا شد.

مدیر اجرایی Princess Little Trust ، فیل بریس گفت که “عزم” کارلی برای اهدای موهایشان آنها را وادار کرده است راهی برای پیشبرد آن پیدا کنند. و این ، “کارلی و کارزار مادرش” یک تغییر اساسی در ساخت کلاه گیس ایجاد کرده است. “

این موسسه خیریه با همکاری شرکت رائول 120 ساله لندنی برای توسعه روش بافتن و بستن و بستن قفل های اهدایی همکاری کرد. کلاه گیس های آفرو ، مانند سایر موارد مورد استفاده خیریه ، از کمک های موی بیش از یک نفر تشکیل شده است.

کارلی در مورد یکی از خلاقیت های جدید گفت: “واقعاً زیباست.”

ساخت کلاه گیس آفریقایی در تولید کلاه گیس Raoul London
یکی از کلاه گیس های ساخته شده از موهای اهلی آفریقا

فیل بریس ادامه داد ، “ما از همه کسانی که روی این پروژه کار کرده اند و یک تغییر اساسی در ساخت کلاه گیس ایجاد کرده اند که به ما امکان می دهد واقعاً فراگیر باشیم بسیار سپاسگزاریم.”

مادر کارلی ، آنا مودکا ، گفت: “تاریخچه ساخته شده است و ما به کارلی بسیار افتخار می کنیم.

“با عزم و اراده محض او و هرکسی که برای شنیدن صدای او جمع می شود ، کودکان میراث سیاه و سفید و مختلط اکنون می توانند موهای خود را به Little Princess Trust اهدا کنند.”

خانم مودكا ، افزود كه كودكاني كه از طريق بيماري به گيس نياز دارند ، هم اكنون مي توانند كلاه گيسي «مطابق ميراث خود» دريافت كنند.


تبعیض مو باید متوقف شود …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>