راهنمای مبتدیان برای نکات فرانسوی نئون روند

آخرین روند ناخن های تابستانی نکات فرانسوی نئون است. در اینجا نحوه شما می توانید آنها را خودتان انجام دهید

مانیکور نوعی فرانسوی RAWR Beauty Neon

نکات فرانسوی نئون یکی از آخرین روندهای ناخن است. چرخاندن مانیکور نوک سنتی فرانسوی با افزودن نئون می تواند رنگ اضافی مورد نیاز شما را برای تابستان به شما بدهد. مشاهیر A-list دیده می شود که این روند را متزلزل می کند ، از جمله Kourtney Kardashian ، Kylie Jenner و Gigi Hadid.

اگر می خواهید این ظاهر را امتحان کنید ، RAWR Beauty مکان خوبی برای شروع است. زنجیره سالن های زیبایی علاوه بر خدمات ناخن ، موهای زائد ، مژه ، ماساژ و آرایش مو را نیز ارائه می دهد. شما می توانید مطمئن شوید که زیبایی خود را با موقعیت مکانی مستقر در لندن مرکزی ، لیدز ، منچستر ، بیرمنگام ، برایتون و ناتینگهام برطرف می کنید. برای یافتن نزدیکترین سالن به وب سایت آنها بروید.

نکات DIY neon French

Nail tech Eve Riza از RAWR Beauty یک آموزش گام به گام برای کسانی که می خواهند ضمن صرفه جویی در هزینه ، روند را امتحان کنند ، می دهد.

گام یک: شروع را به آرامی کوتیکول های خود را به عقب برده و ناخن طبیعی خود را با یک سوهان به شکل دلخواه درآورید.

گام دوم: ناخن های خود را با مواد پاک کننده بر پایه استون تمیز کنید تا بستر را از شر هر گونه روغن یا باقی مانده پاک کنید.

مرحله سوم: پایه اصلی خود را بزنید و اجازه دهید حداقل 60 ثانیه خشک شود. – (توصیه های محصول ، کت پایه اورلی باندر 14.99 پوند)

مرحله چهارم: برای ایجاد رنگ های پاستلی ، به چند رنگ پاستیل مختلف نیاز خواهید داشت. اگر این موارد را از قبل ندارید ، می توانید خلاقیت به خرج دهید و لاک سفید را با یک قطره از رنگ پررنگ تر مخلوط کنید تا روشن شود ، تیرگی بیشتری فراهم کند و بیشتر به آن رنگ پاستیل بدهد! – (توصیه محصول – OPI دارای طیف وسیعی از رنگهای رنگی است)

مرحله پنجم: از برس ناخن بسیار نازک آغشته به رنگ دلخواه خود استفاده کنید. به دنبال منحنی طبیعی لبه ناخن ، شروع به کشیدن “خط لبخند” در نوک ناخن کنید. من همیشه بعد از کشیدن خط ، دست را می چرخانم تا از دو طرف ببینم تا تعادل را بررسی کنم.

مرحله شش: اگر خط خیلی ضخیم است ، یا متوجه می شوید خمیده نیست ، می توانید از یک برس ناخن کمی ضخیم تر برای پاک کردن قسمت اضافی آن استفاده کنید ، اما باید خیلی سریع کار کنید!

مرحله هفتم: برای جلوگیری از لکه گیری چند دقیقه اجازه دهید خطوط لبخند خشک شوند.

مرحله هشتم: یک روپوش براق و ماندگار بزنید ، فراموش نکنید که برس را به لبه باز ناخن بکشید تا رنگ شما مهر و موم شود – و ناخن های شما تمام می شوند!

مانیکور ناخن بیشتر نئون

آنها را ماندگار کنید

برای ماندگاری بیشتر مانیکور جدید و مرسوم ، مد روز:

  • هنگام تمیز کردن یا دست زدن به مواد ساینده همیشه دستکش بپوشید.
  • بعد از مانیکور از استحمام یا شستن دستها خودداری کنید. آب می تواند بستر ناخن را متورم کند که می تواند لاک زدن و تمام سختی شما را بالا ببرد!
  • برای تشویق رشد سالم ناخن هر شب از روغن کوتیکول و کرم دست استفاده کنید.

داستان های ناخن بیشتر …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>