روند داغ ناخن برای بهار / تابستان 2021

رنگ ناخن 2021 پسته است. با این رنگ متنوع و تازه ناخن که در رنگ های تیره پوست عالی به نظر می رسد ، روند خود را ادامه دهید

شما می دانید که بهار است که شرکت های تولید ناخن دامنه های ناخن پاستلی خود را راه اندازی می کنند. و باید بپذیریم که این پادزهر کامل برای همه تلاطمات مربوط به همه گیری در سال گذشته است. پاستل ها زنانه و دخترانه هستند و نسبتاً خودخواهانه هستند. به فکر شیرین باشید – تخم مرغ های کوچک ، بادام قندی و سبز نرم خامه ای پسته ژلاتو با تمام پاشش ها. این سایه های لاک ناخن با الهام از درمان ، به نقطه شیرین ناخن های بهار یا تابستان برخورد می کنند.

طبق گفته های افراد در Barry M ، ستاره اصلی تولید این نوع شیرین پسته است. رنگ سبز تازه با رنگ آمیزی از طبیعت خبر از آغاز بهار می دهد. و نکته قابل توجه در مورد پسته این است که فوق العاده چاپلوس کننده برای همه رنگ پوست است و بسیار متنوع است ، به نظر می رسد الهی است همراه با یک سارافون ، اما همچنین یک لبه بازی به سبک روز شما می افزاید. ما هستیم!

بالاتر از چپ: مانیکور پسته Barry M توسط @ rbeautyy._ وkuiyaskloset

این رنگ لاک ناخن الهام بخش شیرین به نقطه شیرین ناخن های تابستان می رسد

بنابراین ما بسیاری از تغییرات پسته را در خوراک های اینستاگرام مشاهده کرده ایم ، از سبز نعناع بستنی با طعم پسته گرفته تا سبز زرد مغزهای پوسته پوسته شده. اما هر رنگی را که بگیرید ، آن را محکم در منطقه سبز نگه دارید و به این ترتیب خواهید یافت که این رنگ متنوع ، بدون داشتن کالری ، نهایت قند را به شما می دهد.

بقیه موارد مورد علاقه پسته ما در Gram


داستان های ناخن بیشتر …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>