روند موهای تابستانی درست به مناسبت “روز آزادی”

Lockdown به طور رسمی در 19 ژوئیه برداشته می شود و هیچ راهی بهتر از جشن گرفتن از طیف گسترده ای از موهای ساخته شده توسط Mayvenn که به شما موهای تابستانی تازه و سرگرم کننده می دهد

آخرین روند مو ثابت می کند که تابستان 2021 همه چیز را در تابستان 2020 از ما گرفته است. از کلاه گیس ها و بافت ها گرفته تا تغییر شکل سریع با کلیپ ها ، بریتنی جانسون ، آرایشگر مجوز و مدیر ارشد محتوای تجاری با نام تجاری Mayvenn ، مستقر در ایالات متحده ، محصولات مورد نیاز ما را برای دستیابی به ظاهر موردعلاقه موهای تابستانی بعدی خود به ما می گوید.

روند 1 • Clip-In and Go

کلیپ های مستقیم یاکی

زیبایی مدل های اکستنشن موی کلیپ این است که شما واقعاً می توانید روز به روز سبک خود را تغییر دهید – حتی ساعت به ساعت! Yaki Straight Clip-Ins تمام بافتی را که برای ایجاد یک ظاهر جدید لازم است ارائه می دهد ، خواه آنها را در حالت طبیعی و طبیعی خود بپوشید یا تصمیم بگیرید که مانند یک عکس بشقاب زیبا بعد از آن با یک آهن بشکه کوچک حلقه کنید. . بدون شک افزودن طول و حجم با گیره های بدون درز یکی از سریعترین راه ها برای دادن موهای کوچک به حالت طبیعی است ، در حالی که هنوز لباسهای طبیعی خود را در آغوش می گیرید. بهترین قسمت؟ آنها خیلی راحت در خانه DIY می کنند.

روند 2 آماده ، ست کنید ، بپوشید

واحد تونی بی انتها

کلاه گیسهای آماده برای پوشیدن دقیقاً همین موارد هستند – آماده اطلاع برای لحظه ای پوشیدن. با استفاده از واحد Timeless Toni ، بدون هیچ یک از تعهدات واقعی ، می توانید در این فصل مدل موی کوتاه جدیدی ایجاد کنید. باب قسمت مرکزی البته در مورد انواع اشکال صورت چاپلوس است و کمترین توری آن را برای تعویض سریع و بدون نیاز به سفارشی بسیار مناسب می کند. فقط چنگ بزنید ، به آن سبک سبک لمس کنید و بروید.

روند 3 • امواج در شنا

کلاه گیس توری موج عمیق

این تابستان سرو موهای فر روی فر است. Deep Wave یک بافت کلاسیک است که فریاد می زند “تعطیلات آماده است”. با گرفتن این بافت در کلاه گیس ، برداشتن آن در شب آسان است در حالی که همچنان در روز بیشترین سبک محافظتی است. بنابراین ، برای تقویت موج عمیق مو ، یک نرم کننده تهویه سبک استفاده کنید ، به آرامی آن را بشویید ، سپس در آفتاب تابستان قرار بگیرید تا در هوا خشک شود (فقط SPF خود را فراموش نکنید).

روند 4 • به سادگی براق

Influencerncortez__ بسته های راست برزیلی را پوشیده است

بسته های مستقیم ابریشمی هرگز از مد خارج نمی شوند ، همانطور که توسط influencerncortez___ که از بسته بندی توری 18 اینچی و چهار بسته 18 اینچی Straight Brazilian برای دستیابی به این سبک استفاده کرده است ، از مد افتادند. او این کار را بدون هیچ زحمتی به نظر می رساند ، اما برای ایجاد مجدد آن در خانه فقط کمی از مدل سازی لازم است: برای صاف کردن دسته های خود از یک محافظ گرما و اتو صاف استفاده کنید و شب ها را بپیچید تا مطمئن شوید سبک شما دوام دارد.

روند 5 • چین دار و براق

بسته های 613 بور

سرانجام ، اگر سال 2021 چیزی به ما یاد داده باشد ، این بازگشت دهه 90 و اوایل 2000 است! البته فقط قسمتهای خوب مو و زیبایی. این نگاه چین دار بدون شک از گروه های دختران مشهور ما الهام گرفته و آن را با ترکیبی از نور و نور بالا برای برجسته کردن سبک مدرن می کند. برای بازآفرینی این ظاهر ، از بسته های مو بوند 613 Mayvenn به عنوان پایه برای یک واحد سفارشی استفاده کنید ، سپس از آرایشگر خود بخواهید تا در پایین و پایین رنگ آمیزی کند تا ابعادی اضافه کند. شب آن را ببافید تا ماندگاری چین و چروک های شما به اندازه یک مهمانی Y2K حفظ شود!


کلاه گیس و بافت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>