سالن مستقر در منچستر مدل های موی رایگان و تخفیفی را ارائه می دهد

آرایشگاه RCNQ مدل های مدل موی رایگان و تخفیفی را در طول ماه ارائه می دهد تا آرایشگران آنها با بافت های مختلف مو تجربه کسب کنند

نمایشگاه تجاری RCNQ

آرایشگاه RCNQ هر سه شنبه ، چهارشنبه و پنجشنبه ماه ، مدل موی رایگان و تخفیف دار برای موهای زائد و بافندگی ارائه می دهد. سالن مستقر در منچستر ، که متخصص در یک ظاهر طراحی خلاقانه برای افراد از هر نژاد است ، از آرایشگران خود می خواهد که مدل سازی انواع مختلف مو را تجربه کنند.

راب Czlapka ، آرایشگر ارشد و مالک RCNQ می گوید: “بین مجموعه های متنوع و مهارتی موجود در سالن ها ، اختلاف زیادی وجود دارد که منجر به رفتن انواع مختلف مو به سالن های مختلف می شود.” “آرایشگران سیاه و سفید به طور معمول مهارت لازم برای پاسخگویی به انواع موها را دارند ، در حالی که آرایشگران سفید کار با موهای آفریقایی را نمی آموزند. سالن های غالباً سفید باید قادر به ارائه خدمات مو به همه افراد باشند ، صرف نظر از نژاد. “

RCNQ یک محیط فراگیر و خوشامدگویی است که فرار از فشارهای اجتماعی برای اقدام و نگاه به روشی خاص را برای مشتریان خود فراهم می کند. کارمندان می خواهند فارغ از جنسیت ، نژاد ، کلاس و گرایش جنسی ، فضایی راحت را برای همه فراهم کنند و خدمات عالی به مشتری ارائه دهند.

آرایشگاه های سیاه معمولاً مهارت کافی برای پاسخگویی به انواع موها را دارند ، در حالی که آرایشگران سفید کار با موهای آفریقایی را نمی آموزند.

راب Czlapka – رئیس سبک RCNQ

Czlapka می گوید: “ما همچنین در آموزش ضد نژادپرستی سرمایه گذاری می كنیم تا بیشتر اطمینان حاصل كنیم كه سالن ما فضایی امن برای افراد رنگین پوست است.” “این با آموزش برای اطمینان از ثابت ماندن بهترین روش و مدیریت پرخاشگری خرد پیگیری شده است تا افراد بدانند که چگونه شرایط را اداره کنند.”

مدل موهای رایگان و تخفیف دار

سالن 10٪ سود انتصابات ماه ژوئن را به شبکه نمایندگی Black United اهدا خواهد کرد. BURN سازمانی است که مشاغل متعلق به سیاه پوستان را در منچستر بزرگ توصیه می کند تا رهبران سیاه پوست بیشتری در نقش های تصمیم گیری حضور داشته باشند. این سازمان با Be The Business همکاری می کند تا برنامه Advisory Board (برنامه مشاوره) را ارائه دهد که بیش از 12 ماه به طور رایگان از مشاغل رهبر سیاه پشتیبانی می کند.

مدل موهای رایگان ارائه شده توسط RCNQ ، که در سال 2013 افتتاح شد ، شامل پیچشهای تخت ، گره های بانتو و موارد دیگر است.

گره های بانتو

Czlapka می گوید: “در سال آینده ، من می خواهم زمینه كاملاً متفاوتی از همكاران در RCNQ با مهارت های كامل برای تأمین نیازهای هر شخص داشته باشم.” “ما در تلاش هستیم تا هر کسی را در تجربه ای که ارائه می دهیم وارد کنیم و سایر سالن ها نیز باید این کار را انجام دهند.”

برای تعیین وقت ملاقات خود در RCNQ ، به وب سایت آن مراجعه کنید.


آرایشگاه های سیاه در رادار ما

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>