سبک های لاک ناخن و اشکال ناخن های دهه 1930

سبک منحصر به فرد ناخن های دست زنان در دهه 1930 الهام بخش این پست امروز بود. این شکل منحصر به فرد و از نظر رنگ آمیزی و لاک زدن لاک ناخن بود.

نقطه مخروطی

البته زنانی بودند که ناخن هایشان را گرد می پوشیدند ، اما من می خواستم به این شکل ناخن نوک تیز توجه کنم. به جای یک طول یکنواخت لبه آزاد در اطراف نوک ، لبه های لبه آزاد تا لبه خارجی نازک تر می شوند.

از سال 1932 Palmolive Soap Advertising


ناخن های دست استیلت

این نکته مشخص اخیراً با نسخه بسیار طولانی تری به نام محبوبیت دوباره پیدا شده است ناخن های انگشتی.

امروز ناخن های Stiletto

دستان پل

در این اکتبر 1933 فروشگاه زیبایی مدرن مقاله ای با عنوان “دستان پل: دستان شلوغ پیشنهاد درمان های زیبایی” ، یک مالک مغازه مانیکور در نیویورک این اشکال ناخن را پیشنهاد می کند:

  • شکل ناخن بیضی شکل به عنوان عملی ترین
  • اکنون شواهدی وجود دارد که نشان می دهد نوک گرد به نفع خود است
  • فقط دختر بسیار جوان یا زن عجیب و غریب می تواند ناخن های نوک تیز را با موفقیت بپوشد
  • برای دستهای بسیار نازک و بلند ، یک نوک کوتاه ناخن تمایل به شکستن طول و تعادل بهتر به دستها دارد
  • ناخن های بلند و مخروطی به دستهای کلفت و پهن قرض می دهند

سبک های خاص لاک ناخن دهه 1930

در دهه 1930 ، سبک لاک ناخن فوق محبوب بود. لبه آزاد انتهای ناخن و لونولا در پایه لخت مانده و لاک بر روی بدن ناخن متمرکز شده است.

اینکی ، یکی از خوانندگان وبلاگ ، اظهار داشت که مادربزرگش از این سبک لاک استفاده کرده و با پاک کردن لاک از لبه ناخن قبل از خشک شدن به آن دست یافته است. همچنین می توانید یک برس ارزان قیمت سایه چشم را در استون (مورد علاقه من) یا پاک کننده لاک ناخن آغشته کنید تا لبه آن پاک شود.

دیدن اینجا ممکن است کمی سخت باشد ، اما یک خط تمیز و سبک در لبه ناخن وجود دارد. ناخن ها به دلیل لاک زدن ، به جای لاک زدن ، کمی شفاف هستند. اطلاعات بیشتر در مورد ناخن های رنگی در زیر. اینها ناخن های دستان Adrienne Ames ، مدل ، بازیگر و اجتماع دهه های 30 و 40 است.پدیکور دهه 1930

در ژوئن 1934 فروشگاه زیبایی مدرن در مقاله پدیکور ، ناخن های پا با همان سبک لاک ناخن انگشتان نقاشی شده اند.

“لاک اضافی درست مانند مانیکور کردن ، از نوک ناخن ها پاک می شود. چوب نارنج نارنجی پیچیده شده در پنبه و آغشته به مواد پاک کننده لاک یک روش مناسب برای از بین بردن مینای دندان است که ممکن است در کناره های ناخن قرار گیرد. اکثر مراجعه کنندگان همان سایه مینای دندان را برای ناخن های انگشت پا و ناخن انگشت ترجیح می دهند ، بنابراین یک گروه انگشت پا و انگشت مانند آنچه در تصویر پدیکور به پایان رسیده نشان داده شده است. برای لباس های ساحلی ، سایه های تیره قرمز بسیار محبوب هستند ، در حالی که برای لباس شب می توانید تعداد زیادی گروه رنگی جالب توجه بدست آورید. ”

رنگ ناخن رنگی

در دهه 1930 ، بسیار معمول بود که مانیکور خود را به ناخن های خود بکشید ، نه اینکه آنها را لاک بزنید. بیشتر تصاویری که از ناخن های رنگی دهه 1930 پیدا کردم ، به نظر می رسد که آنها نقاشی شده اند اما با لاک ناخن نیمه شفاف به طوری که هنوز می توانید ناخن زیر آن را ببینید.

ساخت رنگ ناخن

در آنجا مواردی وجود دارد که به آنها رنگ می گویند. آنها یک لاک ناخن رنگی هستند که برای انجام جلوه های سایه ای روی لاک ناخن به بازار عرضه می شوند. با افزودن چند قطره لاک ناخن رنگ جامد به یک لاک ناخن شفاف ، به راحتی می توانید یک محصول رنگی مشابه ایجاد کنید.

Benefit یک لکه لب و گونه واقعی به نام Benetint ایجاد می کند ، که می تواند به عنوان یک لکه ناخن دو برابر شود. این رنگ در واقع به طور موقت ناخن را لکه دار می کند ، شبیه همان تاثیری که زنان برای استفاده از آب ریشه چغندر در طول جنگ جهانی دوم به عنوان جایگزین رنگ لب و ناخن هنگام عدم دسترسی به رژ لب و لاک ناخن استفاده می کنند.

توجه داشته باشید: بسیاری از شرکت های لوازم آرایشی و بهداشتی محصولات لبهایی دارند که ادعا می کنند یک لکه هستند ، اما چیزی شبیه به آنچه من لکه می نامم نیست. آنها بیش از آنکه لکه دار شوند ، می پوشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>