شرکت های زیبایی با آمدن دنباله 2 America الهام گرفته شده اند

دنباله Coming 2 America از آمازون پرایم آغاز می شود و شرکت های لوازم آرایشی را الهام بخش کرده است تا جلوه های خارق العاده از فیلم جدید را بازسازی کنند

آمدن 2 آمریکا از امروز 5 مارس 2021 به طور انحصاری در Amazon Prime پخش می شود.
بسیار شبیه فیلم اصلی آمدن به آمریکا که در آن ادی مورفی نیز بازی کرده است ، این دنباله با لباس های زیبا ، آرایش و مدل موهای تحت تأثیر آفریقا پر شده است. برای جشن بازگشت شاهزاده آکیم از زاموندا و بارگاه او بر روی صفحه نمایش ما ، زیبایی UOMA و آرایش براق از برخی از ظاهر خارق العاده فیلم جدید الهام گرفته اند.

UOMA Beauty منحصر به فرد Black Magic Coming 2 America Range را راه اندازی می کند

UOMA Beauty (UOMA – تلفظ OMA که به معنای زیباست) مجموعه آرایش هیجان انگیز ، جدید و محدودی را با همکاری آمدن 2 آمریکا ، پیش نمایش جهانی در Amazon Prime Video در تاریخ 5 مارس. این ویرایش منحصر به فرد ، مجموعه Black Magic Coming 2 America ، از کشور سرسبز و خیالی زاموندا الهام گرفته شده است و زیبایی آفریقایی را در معتبرترین شکل خود به نمایش می گذارد.

این مجموعه که تمرکز ویژه ای بر روی چشم دارد ، از سلطنت آفریقا از سراسر قاره گرفته شده است. از قبیله فولانی در نیجریه ، نیجر و چاد تا ندبله تا فرهنگ فوق مدرن و رنگارنگ آسو ابی / آسو اوکه.

زیبایی سیاه پوست ‘ پرتره ها پویش

اما قبل از اینکه در مورد آرایش صحبت کنیم ، نگاهی به کمپین مجموعه بیندازید که توسط خلاقیت های مشهور جهان از جمله تولید شده است سر جان ، زرینا آکرز و Trevor Mate، و برخی از لباس های گرفته شده از فیلم را در بر می گیرد. این فضیلت نه بزرگترین ملکه آفریقا – آمنه ، یاا آسانتوا ، كانداكه آمانیرناس ، نفرتیتی ، ماكدا ، نینزگا مبانده ، ناندی ، مورمی و راناوالونا را می گیرد و آنها را به پنج قصیده تقسیم می كند. ‘زیبایی سیاه پوست’ پرتره ها – – شجاعت ، غرور ، میراث ، تجمل و مقاومت.

نسخه محدود UOMA Beauty Black Magic Coming 2 America

اکنون برای گریم: علاوه بر آبی و طلایی سلطنتی سلطنتی و سلطنتی که در مجموعه لوازم آرایشی دیده می شود ، طیف جسورانه و پر جنب و جوش با رنگ های نئون بازیگوش و شاد به فیلم احترام می گذارد و از عبارات شاد و لحظات کلاسیک فیلم در طول فیلم استفاده می کند محصولات و نام های سایه مانند Peaches & Akeem ، Queen to Be و Zamundan Sun.

مجموعه Black Magic Coming 2 America

رژ لب متالیک Black Magic (21 پوند): چه کسی می تواند در برابر رژ لب هایی با نام هایی مانند Not So Meeka ، Peaches and Akeem و شکلات جنسی مقاومت کند

پالت رنگ Royal Heir-Itage (44 پوند) با الهام از 10 ملکه باشکوه آفریقایی با نام سایه مانند Ile Ife ، Kush ، Mali و Ashanti.

در حال آمدن 2 پالت رنگی کوچک آمریکا (25 پوند). این پالت های رنگی 9 تابه شامل پایان مات ، درخشان و فلزی در دو تکرار است: Good Morning Zamunda و Queen To Be

Kajal Liner (14 پوند) آسترهای سرمه ای صاف و ابریشمی در Private Jet Black و Purple Reign هستند.

پالت هایلایتر زاموندان Glow Up (28 پوند) یک نسخه محدود از برجسته های مروارید است که یک درخشش سه بعدی و مجسمه سازی ارائه می دهد.

مجموعه UOMA Beauty Limited Black Magic Coming 2 America در سایتهای www.UOMABeauty.co.uk ، ASOS ، BeautyBay ، Flannels ، Look Fantastic ، Harrods ، Liberty و Feelunique در دسترس خواهد بود.


آرایش براق

Sleek MakeUP ، مارکی که در دهه 80 میلادی و برای اولین بار تاسیس شد آمدن به آمریکا فیلم راه اندازی شده است ، محصولات ضروری را الهام گرفته از برخی از افسانه های فیلم جدید گرد آورده است!

نگاه کنید: شاری هیدلی در نقش لیزا

برای استخوان های مجسمه سازی شده – کیت کانتور کرم Sleek MakeUP (10.99 پوند)
این پالت شامل دو سایه برجسته و چهار سایه کاملاً کانتورینگ کاملاً مخلوط است که با هم کار می کنند تا به شما در دستیابی به رنگ و صورت کاملاً منحنی کمک کنند.
چکمه ، Boots.com ، ASOS

برای موسیقی پاپ آبی – پالت سایه چشم Sleek MakeUP I-Divine در Trippin (8.99 پوند)
i-Divine اولین بار 13 سال پیش معرفی شد و اکنون با جسورانه تر از همیشه در شش ترکیب رنگی متمایز و متناسب با هر رنگ پوست و ایجاد هر ظاهری ، دوباره جسورانه راه اندازی شده است.
Boots، Boots.com، Look Fantastic، ASOS و Pretty Little Thing

نگاه کنید: تیانا تیلور در نقش بوپوتو

برای ابرو بیانیه – کیت ابرو براق و براق (8.49 پوند)
ایجاد ابروهای عالی با تأثیر زیاد. با استفاده از واکس شکل دهنده و پودر تنظیم شده موجود در کیت ، تعریف ابروها باعث می شود که یک نسیم ایجاد شده و به صورت شما کمک کند ، در حالی که به طور چشمگیری نواحی چشم را باز می کنید.

برای لب طلا – براق کننده لب لب براق و زیبا در دهه 90 کودک (5.99 پوند)
با Lip Volve ، روپوش براق سبک ، ظاهر خود را تغییر دهید تا رنگ رژ شما را به اوج جدید برساند. برای ظاهر واقعی دهه 90 با لب برهنه جفت شوید!

نگاه کنید: لزلی جونز در نقش مری جونسون

برای لب پررنگ – رژ لب مات نرم دوز لب Sleek Makeup در مخل (5.99 پوند)
با رژلب نرم و مات Sleek MakeUP Lip Dose لب مات سبک ایجاد کنید. اپلیکیشن قلم کلیک به طور یکنواخت فرم سبک موس مانند را برای رنگ یکنواخت توزیع می کند.

برای پاپ هایلایتر – Makeup Sleek و برجسته کردن قطرات روشن کننده اکسیر در بطری های Poppin (6.99 پوند)
این قطره های روشن کننده به شما کمک می کند تا درخشش پوستی درخشان داشته باشید. این فرمول شامل روغن مغذی دانه جوجوبا ، ویتامین E و مرواریدهای فوق العاده تصفیه شده برای درخششی شبنم قابل تنظیم و ساختنی است که مناسب یک ملکه است.

نگاه کنید: KiKi Layne در نقش Meeka

برای سایه چشم پررنگ – پالت سایه سایه آرایش براق و روشن (13 پوند)
پالت سایه چشم Lucid Dreams سایه جدی شما را در 18 گزینه با رنگ اسیدی درخشان ارائه می دهد! این مجموعه از بزرگترین و جسورانه ترین رنگدانه ها ، تمام آنچه برای رنگ آمیزی چشم نیاز دارید ، است.

برای شلاقهای پررنگ – آرایش براق ، شما را ریمل بالا می کشد (8.99 پوند)
شاهزاده خانم های جنگجو به مژه های شدید نیاز دارند. خود را با فرمولی تقویت کنید که بافتی به راحتی قابل ساخت برای شما فراهم کند و بدون هیچ زحمتی برای آن اثر مژه کاذب سر بخورد.

آرایش زیبا از Boots.com ، Look Fantastic ، ASOS و Pretty Little Thing موجود است


لوازم آرایشی سیاه

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>