شرکت کارت های تبریک با Lush Paddington همکاری می کند

ست هدیه سرسبز Afro Fab همراه با کارت های تبریک Nicola Lespeare

کارت تبریک Nicola Lespeare به عنوان بخشی از مجموعه هدیه Afro Fab در Lush Paddington در دسترس خواهد بود

کارت پستال Nicola Lespeare با یکی از مارک های برجسته لوازم آرایشی دست ساز انگلستان ، Lush همکاری می کند. آنها به خانمهای سیاه پوست و مرطوب کننده مراقبت از مو و کارتهای الهام گرفته از آفریقا ، همه را با مجموعه هدیه Afro Fab Gift که برای فروش در Lush Paddington موجود است ، می دهند.

هر ست هدیه اسپری نرم کننده شیر فوق العاده شاد (13.50 پوند) ، مرطوب کننده مو Lush Revive (14 پوند) ، سرپوش چند منظوره سرسبز (4.95 پوند) و کارت تبریک Frofabulous Nicola Lespeare (3 پوند) خواهد داشت که همه به قیمت 33 پوند است.

محصولات LUSH و Nicola Lespeare در مجموعه موجود است

اسپری نرم کننده شیر Super Milk Conditioning Spray یک نرم کننده ترکیبی وگان است که به ریزش مو و محافظت از مو در برابر حالت دادن به گرما کمک می کند ، در حالی که مرطوب کننده مو Revive موهای شما را با آووکادو و روغن زیتون تقویت می کند.

مارک های مستقر در ناتینگهام Nicola Lespeare Greeting Cards در کارت های جشن تصویرگری الهام گرفته از آفریقای خارق العاده و رنگ پوست عمیق تخصص دارد. آنها در سال 2016 تاسیس شده اند و بر ارتقا جامعه سیاهان با کارت های متمایز متمرکز هستند.

مجموعه هدیه برای خرید در فروشگاه LUSH Paddington در لندن موجود است. دامنه های براق برای انتخاب و همچنین شش طرح کارت تبریک وجود دارد. طرح های مختلف را در اینجا یا در Instagram Instagram Nicola Lespeare بررسی کنید.


کارت تبریک بیشتر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>