شرکت کارت های تبریک متعلق به سیاه پوست با همکاری LUSH

ست هدیه سرسبز Afro Fab همراه با کارت های تبریک Nicola Lespeare

کارت های تبریک Nicola Lespeare همراه با مراقبت از موهای دستی دست ساز LUSH در ست هدیه Afro Fab برای خرید در دسترس خواهد بود

کارت پستال Nicola Lespeare با یکی از مارک های برجسته لوازم آرایشی دست ساز انگلیس ، LUSH همکاری می کند. آنها به زنان سیاه پوست هدیه دادن مراقبت از مو afro و کارتهای الهام گرفته از آفریقا ، همه در یک مجموعه با مجموعه هدیه Afro Fab می دهند.

هر ست هدیه اسپری نرم کننده شیر فوق العاده شاد (13.50 پوند) ، مرطوب کننده مو Lush Revive (14 پوند) ، سرپوش چند منظوره سرسبز (4.95 پوند) و کارت تبریک Frofabulous Nicola Lespeare (3 پوند) خواهد داشت که همه به قیمت 33 پوند است.

محصولات LUSH و Nicola Lespeare در مجموعه موجود است

اسپری نرم کننده شیر شیر یک نرم کننده ترکیبی وگان است که به از بین بردن و محافظت از مو در برابر حالت دادن به گرما کمک می کند ، در حالی که مرطوب کننده مو Revive با آووکادو و روغن زیتون به فرهای شما کمک می کند.

مارک های مستقر در ناتینگهام Nicola Lespeare Greeting Cards در کارت های جشن تصویرگری الهام گرفته از آفریقای خارق العاده و رنگ پوست عمیق تخصص دارد. آنها در سال 2016 تاسیس شده اند و بر ارتقا جامعه سیاهان با کارت های متمایز متمرکز هستند.

مجموعه هدیه برای خرید در فروشگاه LUSH Paddington در لندن موجود است. دامنه های براق زیادی برای انتخاب و همچنین شش طرح کارت تبریک وجود دارد. طرح های مختلف را در اینجا یا در Instagram Instagram Nicola Lespeare بررسی کنید.


کارت تبریک بیشتر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>