شناخت روغن به دست آوردن روغن برای مقابله با ریزش مو پس از زایمان

بنیانگذار Vtessia ویکتشا کانینگام تولد نام تجاری خود و انگیزه کمک به زنان دیگر با ریزش مو پس از زایمان را توضیح می دهد

بنیانگذار Vtessia ویکتشا کانینگام

Vtessia Cosmetics که یک خط تولید طبیعی است و از ناامیدی ناشی از یک راه حل مناسب حاصل می شود ، برای مقابله با ریزش مو پس از زایمان و سایر علائم مربوط به آن از محصولات مراقبت از مو با پایه گیاهی استفاده می کند. بنیانگذار ، ویکتشا کانینگام ، قصد دارد کمک کند زنان از مواجهه با همان مسائلی که قبلاً با آن روبرو شده اند جلوگیری کند. Vtessia با تولید محصولات ملایم پوست و مو ، که 100٪ طبیعی و بی رحمانه است ، همچنین هدف از ارائه راه حل های موثر برای مشکلات معمول مو ، برای زنان (و مردان) است. حساب Vtessia Instagram قبل و بعد از بنیانگذار و مشتریان و بررسی های مثبت در مورد کارایی دامنه محصول را نشان می دهد.

لطفاً از ابتدا تا امروز داستان پیشینه برند خود را به اشتراک بگذارید

من ایده وتسیا را در مارس 2020 شروع کردم ، بعد از اینکه در هنگام تولد فرزندم در سال 2019 آلوپسی پس از زایمان را تجربه کردم. از دست دادن موهای من اعتماد به نفس من را تحت تأثیر قرار داده است ، زیرا من نمی توانم توصیف کنم. هر آنچه را امتحان کردم فایده ای نداشت ، بنابراین به عنوان فریاد کمک ، شروع به مخلوط کردن و آزمایش مواد اولیه کردم تا زمانی که راه حل مناسبی برای رشد مجدد موهای خود پیدا کردم. من این راه حل را به یک مارک تجاری تبدیل کردم زیرا می خواستم به زنان دیگری مثل خودم کمک کنم – الهام ناشی از درد من برای جلوگیری از تجربه سایر زنان در کاهش ریزش مو با مشکلاتی که در من ایجاد شده است.

روغن رشد مو وتسیا
اقدامات اولیه ای که برای راه اندازی نام تجاری خود انجام دادید چه بود؟

قبل از شروع Vtessia ، من تحقیقات بازار را انجام دادم تا بفهمم تقاضایی وجود دارد. پس از آن ، من نام تجاری را ثبت کردم و محصول را ارسال کردم تا با خیال راحت ارزیابی شود.

چه کاری انجام می دهد محدوده شامل؟
ریزش مو پس از زایمان
خط تولید Vtessia

روغن رشد مو تزریق طبیعی 15 روغن موی سرد فشرده شامل آرگان ، رزماری ، روغن سیاه دانه ، گلرنگ ، بادام ، چوب درخت سرو و روغن کرچک است. به رشد مو ، قدرت ، درخشش ، وز شدن موها و کاهش شوره سر کمک می کند.
مهر و موم مرطوب کننده و مرطوب کننده ترکیبی از کره شی ، روغن بادام شیرین و کره انبه است و به شما کمک می کند تا موهای شما نرمتر ، براق تر و قابل کنترل تر شود.
ترمیم کننده ماسک مو با پپتیدهای ابریشم ، گلیسیرین گیاهی و اسید هیالورونیک تزریق می شود تا درخشندگی و تعادل رطوبت را بهبود بخشد.
روغن ریش وتسیا با 12 روغن مخلوط شده برای کمک به نرم و مرطوب شدن موهای ریش و تغذیه پوست در زیر فرموله شده است.
همه محصولات 100٪ طبیعی ، دست ساز ، وگان و فاقد قساوت هستند.

آیا همه گیری چالشی به Vtessia داده است؟

کاملا بله! من دقیقاً در آغاز همه گیری ، تجارت را در مارس 2020 راه اندازی کردم. سخت بوده است به همین دلیل من مجبور شدم خیلی سریع یاد بگیرم که چگونه آنلاین و شبکه بفروشم تا آگاهی از برند را افزایش دهم.

آیا می بینید که نام تجاری شما به سایر محصولات در آینده گسترش می یابد؟

قطعاً هدف ما این است که محدوده مراقبت از پوست خود را در آینده راه اندازی کنیم. من کاملاً صبر نمی کنم که آن را با دنیا به اشتراک بگذارم.

به نظر شما علاوه بر محصولات خوب مراقبت از مو ، چه چیز دیگری برای حفظ ظاهر سالم مو و به طور کلی سلامت مو مهم است؟

رژیم غذایی ، زیرا نقش مهمی در سالم نگه داشتن مو دارد. رژیم غذایی ما روی رشد ، قدرت و حجم موهای ما تأثیر می گذارد. چیزهایی که موهای ما دوست دارند پروتئین ، روی ، اسیدهای چرب امگا و ویتامین ها هستند.

به سایر کارآفرینان سیاهپوست ، به ویژه کسانی که خطوط و محصولات مویی را شروع می کنند ، چه توصیه ای می کنید؟

توصیه من این است که برای تعیین خواسته های ایده خود تحقیق کنید. اما مهمتر از همه ، به یاد داشته باشید که مردم آواتار نیستند. این همه در مورد ارتباط موثر با مشتریان از طریق داستان نام تجاری شما است.
www.vitessia.co.uk

مصاحبه با ابیولا اولانی پکن


بیشتر مارک های مو بنیانگذار Black

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>