شورای زیبایی انگلیس کمپین Oh Hello Beauty را آغاز می کند

شورای زیبایی انگلیس یک کارزار ملی را برای تشویق مردم به بازگشت به خدمات مو و زیبایی و کمک به بازگرداندن مشاغل آغاز کرده است

بیش از 7000 سالن در انگلیس از مارس سال گذشته به دنبال تعطیلی اجباری با توجه به بیماری همه گیر از کار خارج شده اند. شورای زیبایی انگلیس می ترسد که مشاغل بیشتری به همان سرنوشت دچار شوند ، مگر اینکه مردم برای درمان دوباره شروع کنند.

اکنون 7000 سالن بریتانیا از فعالیت خارج شده اند در طی همه گیری. تصویر | شاتر استوک

در حالی که سالن ها توانستند در 12 آوریل 2021 بازگشایی شوند ، به دلیل محدودیت های Covid-19 ، 30 درصد ظرفیت کمتری دارند و در نتیجه بیش از سه میلیون قرار ملاقات کمتر از آنچه در غیر این صورت بود ، انجام می دهند.

ملی کندال ، مدیر اجرایی شورای زیبایی انگلیس ، اظهار داشت: “ما باید از مشاغل مستقر در خیابان های بزرگ و مرکز شهر پشتیبانی کنیم. بخش مراقبت های شخصی نه تنها با تعطیلی چندین ماهه و هزینه های جاری مربوط به زنده نگه داشتن مشاغل خود دست و پنجه نرم کرده است – بلکه آنها هنوز تعداد مراجعه کنندگان به سالن ها و فروشگاه هایی را که قبل از Covid داشته اند نمی بینند.

“ما باید با تشویق مشتری ها برای بازگشت به مجموعه ای از خدمات ما که ارائه می دهیم ، شادی را به زیبایی برگردانیم – بیشتر اینها به مهارت فوق العاده ای نیاز دارند و همیشه در خانه قابل تکرار نیستند.”

صنعت زیبایی 30 میلیارد پوند انگلستان یکی از بخشهایی بود که تحت تأثیر اقدامات ویروس کرونا قرار گرفت و سالن های زیبایی و زیبایی مو به مدت 140 روز بسته بودند. در این بخش بیش از 600000 نفر استخدام شده اند كه بیش از 80٪ آنها زنان هستند. تعداد کارمندان معادل تمام وقت نسبت به سال 2019 21 درصد کاهش یافته است ، زیرا با وجود کاهش زمان کارکنان ، تعداد کارمندان کاهش یافته و تعداد کارگران بیشتری نیز ایجاد شده است. با 30 میلیارد پوند ، صنعت زیبایی بیشتر از بارها که 23 میلیارد پوند در سال کمک می کنند ، به اقتصاد انگلیس کمک می کند.

این کمپین دارای تصاویر رنگارنگ و جسورانه ای است که نشان می دهد زیبایی زیبا چگونه است ، چگونه می تواند به شما احساس مثبت و اعتلایی ببخشد و یادآوری اینکه صنعت برای کسب و کار آماده و آماده است. در کپی خطوط آمده است: “صنعت زیبایی اکنون برای شما آماده است” و هشتگ #OHHELLOBEAUTY.

سالن ها و فروشگاه ها می توانند با انجام موارد زیر درگیر شوند:

  1. به وب سایت شورای زیبایی انگلیس بروید
  2. دانلود پوسترها و دارایی های رسانه های اجتماعی اوه سلام زیبایی
  3. چاپ پوسترهای خود را در هر دو A2 یا A3
  4. محل رو به رو شدن به خارج به خیابان در پنجره سالن خود
  5. استفاده از دارایی های شبکه های اجتماعی در حسابهای فیس بوک و اینستاگرام خود ، برچسب گذاری کنید britishbeautycouncil و # آه سلام زیبایی
  6. استفاده از گیف و برچسب در دسترس از طریق داستانهای اینستاگرام برای کمک به گسترش این خبر.
  7. مشتریان خود را درگیر کنید! از آنها بخواهید پس از بازدید از شما ، با استفاده از تصاویر خود را ارسال کنند # آه سلام زیبایی

بخش زیبایی و زیبایی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>