صنعت زیبایی و زیبایی انگلستان سرانجام توسط دولت شناخته شد

سرانجام دولت با ایجاد بخش اختصاصی مراقبت شخصی ، اهمیت صنعت مو و زیبایی انگلستان را تشخیص داد

بخش مو و زیبایی سرانجام شناخته شده است
از دولت انگلستان | تصویر توسط iStock

در نتیجه مبارزات بی وقفه شورای زیبایی انگلیس ، انجمن اسپای انگلیس ، انجمن زیبایی درمانی و آرایشی انگلیس و فدراسیون ملی زیبایی و مو ، دولت یک تیم خاص و خاص برای مو و زیبایی ایجاد کرده است صنعت – مراقبت شخصی – اختصاص داده شده به حمایت از صنعت.

این چهار سازمان اصلی با وزارت تجارت ، انرژی و استراتژی صنعتی (BEIS) برای غلبه بر چالش های سال گذشته همکاری نزدیک داشته و از طریق اشتیاق ، انرژی و فداکاری بی وقفه خود ، اندازه و دامنه بخش مراقبت های شخصی را برجسته کرده اند. به عنوان اصلی ترین نیروی انگلستان است.

به طور خلاصه ، ایجاد یک تیم بخش اختصاصی یک نقطه عطف مهم برای بخش های زیبایی ، زیبایی و سلامتی انگلستان با پیامدهای مثبت گسترده است: افزایش آگاهی در خارج از صنعت ؛ اجازه دادن به دولت برای درک درک خود از این بخش پویا ، با ارزش اقتصادی و بسیار نوآورانه ، و زمینه سازی برای حمایت مالی در آینده.

نقل قول از سازمان های منجر به تغییر:

هنگامی که شورای زیبایی انگلیس در سال 2018 تشکیل شد ، نمایندگی دولت وجود نداشت. این به رسمیت شناختن دولت یکی از اهداف کلیدی شورای زیبایی انگلیس – که از ابتدای تأسیس آن به رسمیت شناختن صنعت زیبایی در سطح دولت تعیین شده است – سیمان کاری می کند. ایجاد اولین تعریف مفید از صنعت زیبایی و همچنین سفارش یک گزارش جامع با هدف ارزیابی سهم صنعت زیبایی در اقتصاد انگلیس. دو سال سریع جلو رفته و ما به عنوان یک صنعت به این مهم رسیده ایم و مشتاقانه منتظر هستیم تا صنعت زیبایی را به نمایش بگذاریم و این بخش شگفت انگیز را که همه ما در آن کار می کنیم ، به نمایش بگذاریم و بهبود ببخشیم.

Millie Kendall MBE ، مدیر عامل ، شورای زیبایی انگلیس

به عنوان مدیر کل در انجمن آبگرم انگلیس ، از شنیدن این خبر کاملاً خوشحال شدم. ایجاد یک تیم بخش تعیین شده برای مراقبت های شخصی در داخل دولت لحظه ای با اهمیت برای صنعت است ، که به وضوح نشان دهنده اعتبار ، شهرت و سهم اقتصادی ارزشمندی است که ما برای برجسته سازی آن بسیار سخت کار کرده ایم. برای این بخش فوق العاده است که به رسمیت شناختن شایسته آن را دریافت کرده و برای آینده هیجان انگیز است.

هلنا گرزسک ، COO ، شورای زیبایی انگلیس و مدیر کل سابق انجمن آبگرم انگلیس

ما خوشحالیم که تیم مراقبت شخصی خود را در بخش دولتی تعیین کرده ایم – یک نقطه عطف بزرگ و نتیجه مستقیم فداکاری ، اشتیاق و همکاری چهار سازمان اصلی صنعت و BEIS در مورد چالش های سال گذشته. بخش ما به عنوان یکی از بزرگترین مشارکت کنندگان در اقتصاد انگلستان ، شایسته است که صدای ویژه ای در دولت داشته باشد ، چیزی که BABTAC سالهاست در این زمینه فعالیت می کرده و در تلاش بوده است ، و ما منتظر فرصت ها و اعتباری هستیم که صنعت ما را برای پیشرفت خود فراهم می کند. .

لسلی بلر ، مدیر عامل و رئیس BABTAC و CIBTAC

ما خوشحالیم که BEIS به این بخش شناخت لازم را می دهد. با ادامه قفل شدن و محدودیت ها ، کار ما اکنون برای تأمین حمایت فوری و حیاتی از مو و زیبایی ادامه دارد و ما منتظر بحث های مثبتی با BEIS هستیم تا بهترین معامله ممکن را برای صنعت مراقبت شخصی داشته باشیم.

ریچارد لمبرت ، مدیر عامل فدراسیون ملی زیبایی و زیبایی مو


آرایشگاه های سیاه در رادار ما

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>