فیلم جدید برای تشویق واکسن Covid-19

اعضای جامعه سیاه پوستان دلایل خود را برای دریافت واکسن Covid-19 در فیلم جدید NHS برای تشویق به گرفتن واکسن با افزایش اعتماد به نفس در ناحیه لگن بیان می کنند

Pat مبارز پاتریک ورنون OBE یکی از کسانی است که سفر واکسن COVID-19 خود را در یک فیلم کوتاه جدید به اشتراک می گذارد
● آخرین اطلاعات ONS نشان می دهد مردد بودن واکسن در میان مردم سیاه و سیاه انگلیس به نصف کاهش یافته است
● بیش از 43 میلیون بزرگسال در انگلیس اولین دوز واکسن COVID-19 را مصرف کرده اند
● فیلم را می توان در صفحه YouTube NHS مشاهده کرد: https://www.youtube.com/watch؟v=OCSameEcCiI

یک فیلم کوتاه جدید در مورد واکسن COVID-19 مردم را ترغیب می کند تا در مورد تجربه واکسیناسیون خود با دوستان و خانواده خود صحبت کنند زیرا آخرین آمار ONS نشان می دهد مردد بودن واکسن در میان سیاهان و سیاهان انگلیس در چند ماه گذشته به نصف رسیده است.

قهرمانان واکسن Covid-19

مبارز پاتریک ورنون OBE به پرستار Harriet Appiah-Anderson و مدیر نامزدی سهامداران و برنامه ریز عروسی Adetutu Emmanuel ، که به بیماری لوپوس مبتلا است ، در یک ویدئو پیوست تا تجربیات خود در زمینه واکسن COVID-19 را با دیگران به اشتراک بگذارد.

این ویدئو شامل سه نفری است که در مورد دلایل واکسیناسیون صحبت می کنند – که شامل از دست دادن دوستان نزدیک به COVID-19 و محافظت از خود در برابر بیماری های جدی است.

پاتریک ، هریت و آدتوتو ، که همه در ابتدا در مورد تزریق واکسن ملاحظاتی داشتند ، انگیزه داشتند در فیلم کوتاه در پاسخ به تأثیر نامتناسب COVID-19 بر جامعه سیاه پوستان شرکت کنند و به شما کمک کنند تا اعتماد به نفس در لگن را تقویت کند.

من تصمیم گرفتم که مهم است که به زودی آن را مصرف کنم فقط برای اینکه به جامعه عمومی بگویم که مصرف آن بی خطر است. این در مورد محافظت از خود ، عزیزان و خانواده است.

پاتریک ورنون OBE

جامعه را اشغال می کند

ارقام نشان می دهد که افراد سیاه پوست آفریقایی و کارائیب هنوز در میان افرادی هستند که با دوز دوم خود کمترین بازگشت را نشان می دهند ، اما آخرین اطلاعات نشان می دهد که اعتماد به واکسن ها در بین گروه های اقلیت همچنان افزایش می یابد. طبق گزارش اداره آمار ملی ، مردد بودن واکسن در چند ماه گذشته در میان مردم سیاه و سیاه انگلیس به نصف کاهش یافته است ، از 44٪ در فوریه به 21٪ در مه 2021.

انتشار واکسن در انگلیس در حال حاضر باعث نجات جان هزاران نفر شده است. داده های حاصل از مطالعه PHE در دنیای واقعی نشان می دهد که واکسن ها در انگلیس تأثیر قابل توجهی دارند و باعث کاهش بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر ، نجات بیش از 14000 نفر و جلوگیری از بستری شدن در بیمارستان در انگلیس بیش از 42000 نفر می شوند.

افراد واکسینه شده به مراتب کمتر دچار COVID-19 با علائم می شوند. افراد واکسینه شده حتی بعید است که به COVID-19 جدی مبتلا شوند ، در بیمارستان بستری شوند و یا بر اثر آن بمیرند و شواهد فزاینده ای وجود دارد که نشان می دهد احتمال انتقال ویروس به دیگران کمتر است. بیش از 43 میلیون نفر در انگلیس اولین دوز خود را دریافت كرده اند و حدود 31 میلیون نفر دومین دوز واكسن COVID-19 را دریافت كرده اند ، از جمله صدها هزار نفر از جامعه سیاه پوستان ، اما افراد بیشتری باید به این امر مراجعه كنند تا همه بتوانند از این مزایا استفاده كنند. از محافظت واکسن ها.

دلایل خوبی برای انجام واکسن

پاتریک ورنون گفت: “من تصمیم گرفتم که مهم است که زودهنگام مصرف کنم فقط به جامعه کل بگویم که مصرف آن بی خطر است. این در مورد محافظت از خود ، عزیزان و خانواده است. “

دکتر Vanessa Apea ، پزشک مشاور در ادرار ادرار و داروی اچ آی وی و سرطان بالینی سلامت جنسی در Barts Health NHS Trust ، واکسن خورده و اوقات فراغت خود را برای پاسخ به سوالات و نگرانی های جامعه در مورد لگن اختصاص داده است.

دکتر Apea گفت: “شما برای محافظت در برابر COVID-19 به دو دوز واکسن نیاز دارید ، بنابراین بسیار مهم است که پس از اولین بار قرار ملاقات برای دوز دوم خود را تنظیم کنید.”

پرستار هریت اپیا-اندرسون گفت: “من واکسن را برای محافظت از خودم و کسانی که به عنوان پرستار از آنها مراقبت می کنم استفاده کردم. دیدن اینکه بسیاری از افراد جان خود را از دست می دهند بسیار دردناک بود. “

Adetutu Emmanuel ، مبتلا به لوپوس سیستمیک ، گفت: “من واکسن را استفاده کردم زیرا یکی از نزدیکان من پس از گرفتن COVID-19 درگذشت و این شخص همان شرایط پزشکی را داشت که من داشتم.” او این تجربه را “ساده” توصیف کرد.

در حال حاضر همه افراد 18 ساله و بالاتر در انگلیس ، کسانی که دارای شرایط سلامتی زمینه ای هستند که آنها را در معرض خطر بیشتری قرار می دهد و مراقبان می توانند واکسن COVID-19 دریافت کنند.

افرادی که توسط پزشک عمومی یا NHS خود برای دریافت واکسن COVID-19 دعوت شده اند – از جمله افرادی که قبلاً رد کرده اند – می توانند با ورود به سرویس رزرو ملی در www.nhs.uk/covid- واکسیناسیون واکسن خود را ترتیب دهند. هرکسی که قادر به رزرو آنلاین نیست ، می تواند در هر روز از ساعت 7 صبح تا 11 شب هفت روز در هفته با 119 تماس بگیرد.

واکسن COVID-19 را می توان بدون شماره NHS و بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت فرد رزرو کرد – این بررسی نمی شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد واکسن COVID-19 ، به این سایت مراجعه کنید: www.nhs.uk/covid-vaccination


تأثیر Covid-19

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>