لب های پرنعمت و آن ابروهای قوس دار از کیتی جورادو

کیتی ژورادو ، متولد 1924 در گوادالاخارا ، بازیگر پرکاری بود. وی بازیگری خود را برخلاف میل والدین در سن 16 سالگی آغاز کرد. استعداد او باعث شد او اولین بازیگر مکزیکی نامزد اسکار شود ، به عنوان بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای کار در فیلم Broken Lance (1954) ، و اولین کسی بود که برنده جایزه گلدن گلوب شد ، برای بازی در فیلم High Noon (1952).

او درباره خودش گفت ، “من می دانستم که بدنم تحریک کننده است ، اما همچنین زیبا نیستم ، اگرچه بله ، اعتراف می کنم ، هیکل من متفاوت و بسیار حسی بود.” من فکر می کنم همه ما می توانیم با او در مورد جمله “زیبا” مخالفت کنیم. من فکر می کنم او خیره کننده است.

این یک درس عالی آرایش پرنعمت است. امروزه زنان از تکنیک های سایه پردازی و برجسته سازی استفاده می کنند تا اساساً شکل چهره جدیدی به خود ببخشند. من دوست دارم زنان از این مسئله دور شوند و زیبایی های منحصر به فردی باشند که دارند. استفاده از آرایش برای ایجاد تعادل در ویژگی های طبیعی ساده است.

ابرو

کدی جورادو از روش ساده ابروهای قوسی ضخیم ، اغراق آمیز و لب های پر استفاده کرد تا ویژگی های طبیعی خود را متعادل کند. آنها برای فرم صورت مستطیلی او مناسب بودند. من کتابهای آرایش قدیمی دیده ام که به زنان توصیه می کند که از ابروهای قوس دار و دهان گرد برای صورت مستطیل استفاده نکنند ، اما در این مورد مخالفم. من فکر می کنم او فقط مربع تر به نظر می رسد.

در تصویر زیر ، آرایش او کمی متفاوت است. می بینید که ابروهای او بیشتر کشیده شده و باعث ایجاد جلوه ای صاف تر می شود. این نرم است ، اما همچنین باعث می شود چشمان او صاف و پیشانی او مربع به نظر برسد. من شخصاً شخصیتی را که ابروهای قوس دار او به تصویر می کشد ترجیح می دهم.

لب

با بزرگنمایی ، نوری که به لبهایش می زند ، نشان می دهد که خط لب طبیعی او کجاست. در دهه 1940 ، کشیدن لب بالایی به این شکل بسیار محبوب بود. بسیاری از بازیگران این سبک را تا دهه 1950 ادامه دادند.

لب های کیتی ژورادو با ظرافت زیاد از بین می رود. نکته: وقتی لب های خود را از این طریق بیرون می کشید از رژ لب مات استفاده کنید. طبیعی تر به نظر می رسد

در اینجا چند مقاله عالی دیگر برای آرایش پرنعمت شما آورده شده است:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>