لوازم ضروری زیبایی دخترانه تابستانی برای سال 2021

براق کننده Lidstar

ماه های گرمتر هم اکنون در انتظار ما هستند و اکنون تنها آنچه شما نیاز دارید لوازم ضروری زیبایی دخترانه در تابستان برای بهتر شدن فصل است

این که بخواهید محصولات جدید مراقبت از پوست را امتحان کنید یا رنگهای پررنگ را به آرایش خود اضافه کنید ، این مارک های زیبایی کالاهای اصلی دخترانه تابستانی را برای شما دارند.

سرم براق داروخانه ارگانیک (45 پوند)

The Organic Pharmacy x Ateh Beauty Glow Serum

روزنامه نگار زیبایی و مدافع تنوع ، Ateh Jewel با همکاری The Organic Pharmacy برای ارائه سرم زیبایی درخشان Ateh (45 پوند). این فرمول درخشان کننده با اسید هیالورونیک ، ویتامین C و آلوئه غنی شده ، محصولی مناسب برای سالم ماندن و لرزش پوست در تمام طول فصل است. همچنین پوست را آبرسانی می کند و خاصیت ضد پیری دارد که به ویژه در این ماه ها در معرض آفتاب گرفتن بسیار مهم است.

Glossier Lidstar (15 پوند)

براق کننده Lidstar

با Glossier’s Lidstar یک نوع براقیت و تابشی به برنامه آرایش تابستانی خود اضافه کنید (15 پوند). یکی از علاقه مندان به بیانسه که در اسکار برای اولین بار در آن حضور یافت ، آنها دو رنگ جدید به این خط درخشان چشم اضافه کرده اند. خوب، یک شامپاین نرم با براق کننده طلایی ، و شاخه، یک برنز غنی با مروارید طلا ، از رنگ های گرم و چاپلوس نور عصر الهام گرفته شده است. فرمول ترکیبی و نرم کننده نرم doe do ، استفاده از سایه کرم را یک مرحله ، یک فرایند دوستانه برای مبتدیان می کند. تا 12 ساعت طول می کشد ، بنابراین از غروب تا سحر درخشان خواهید بود.

Kevyn Aucoin Stripped Nude Skin Tint (36 £)

رنگ پوست برهنه کشیده Kevyn Aucoin

رنگ پوست برهنه کشیده Kevyn Aucoin (36 پوند) مناسب برای هر کسی که می خواهد بدون آرایش آرایش بدون آرایش باشد. فرمول قابل ساخت لکه ها را کاهش می دهد بدون اینکه روی صورت شما خیلی سنگین باشد. مملو از اسید هیالورونیک و عصاره گل بوش پروانه ، پوست شما را هضم کرده و از آن در برابر نور آبی محافظت می کند. این به خودی خود مانند یک جذابیت عمل می کند ، یا می توانید از آن به عنوان پایه ای برای برنامه روزانه آرایش خود استفاده کنید.

Sleek MakeUP Ctrl Alt Create Collection (15 پوند)

Makeup Sleek Ctrl Alt ایجاد مجموعه

اگر می خواهید رنگ را تجربه کنید ، Ctrl Alt Create Collection از Sleek MakeUP (15 پوند) راه خوبی برای شروع است. Ctrl Alt آن پالت سایه ایجاد می کند (12.99 پوند) دارای 18 سایه پاستلی متنوع است که به شما امکان می دهد آنها را در طول روز یا شب تکان دهید. پالت برجسته Ctrl Alt Glow (9.99 پوند) دارای چهار رنگ پاستلی متناسب با هر چهره است. براق کننده لب لب Ctrl Alt Glaze (5.99 پوند) با ویتامین E و روغن جوجوبا پر شده است: فرمولی مناسب برای داشتن لبهای درخشان ، اما چسبناک نیست.

سرم اصلاح کننده لکه تیره Murad Rapid (75 پوند)

سرم اصلاح کننده لکه تیره موراد

لکه های تیره و بیش از حد رنگدانه می تواند در ماه های تابستان حتی بدتر شود. خوشبختانه سرم اصلاح کننده لکه تاریکی سریع Murad (75 پوند) با آن مقابله می کند ، و شما را به سفر به متخصص پوست می اندازد. سرم باعث افزایش گردش سلول های سطحی می شود ، پوست شما را روشن می کند و باعث کاهش لکه های تیره می شود. اسید گلیکولیک همچنین صورت شما را لایه برداری کرده و بافت را صاف می کند.

پالت سایه چشم W7 Makeup Mardi Gras (14.95 پوند)

پالت سایه چشم W7 Makeup Mardi Gras

شما می توانید هر رنگ رنگین کمان را با پالت سایه چشم Mardi Gras W7 ورزش کنید (14.95 پوند). این پالت کاملاً جدید و چشم نواز دارای طیف جسورانه ای از 40 سایه خیره کننده متناسب با هر رنگ پوست ، از صورتی های گرم گرفته تا سبزهای شاد و گرفته تا بلوز سلطنتی است. 31 سایه مات با شش سایه روشن و سه سایه متالیک به شما متصل می شوند تا گزینه های زیادی به شما بدهند و شما را به سمت پالت دیگری سوق نمی دهند. آه و آیا ما ذکر کردیم که این نیز وگان و بدون پارابن است!

خانه گل رز بنفش

خانه گل بنفش
لامپ ضد عفونی کننده لب و حرارت جهانی Fenty Beauty Gloss Bomb Heat + Plumper

گرما را با Fumin Beauty Gloss Bomb Heat Universal Lip Luminizer + Plumper به ارمغان بیاورید (19 پوند). براقیت بدون براق شدن با موادی ساخته شده است که نه تنها باعث گرم شدن لب می شود بلکه باعث می شود لب شما پرتر شود. این سایه که در سایه “Hot Cherry” قرار دارد ، می تواند به تنهایی برای رنگ قرمز ملایم تکان داده شود ، یا می تواند بالای سایه رژ لب مورد علاقه شما باشد.


زیبایی بیشتر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>