لیزو روز جهانی زن را با سیاته لندن جشن می گیرد

لیزو برای این ظاهر زیبایی روز جهانی زن از پالت I Am Woman سیات لندن رنگ می پوشد. هنرمند گریم Alexx Mayo ظاهر را خراب می کند

شرکت آرایش Ciaté London با راه اندازی پالت سایه چشم جدید خود I Am Woman ، روز جهانی زن را جشن می گیرند. مارک فرقه ای ، شارلوت نایت ، رئیس آرایش ، تأسیس و متعلق به آن ، علاقه مند به توانمند سازی و الهام بخشیدن به مشتریان خود است. پالت من زن هستم (39 پوند) یک پالت سایه چشم 24 تایی است ، الهام گرفته از زنان آینده نگر ، قدرتمند و الهام بخش در طول تاریخ ، که بدون ترس جهان را همانطور که ما می شناسیم شکل داده اند. هر سایه در این پالت با الهام از شخصی شارلوت و نیروی کار 84٪ زن او نامگذاری شده است.

پالت Ciaté I Am Woman برای بزرگداشت روز جهانی زن

چگونه ظاهر لیزو را بدست آوریم

پیام قدرتمند جشن زنان الهام بخش خواننده برنده جایزه گرمی ، زن قدرتمند و ستاره خود خوانده ، لیزوجدیدترین زیبایی به رنگ دانه برنز و دودی. در اینجا هنرمند گریم او ، Alexx Mayo به طور انحصاری دقیقاً نحوه استفاده از دامنه Ciaté را از بین می برد ، شامل پالت I Am Woman برای ایجاد ظاهر:

من از بنیاد فوق العاده استفاده کردم (28 پوند) برای ایجاد جلدی بی عیب و نقص در پوست ، سپس پایه را با استفاده از پودر تنظیم کننده نارگیل Everyday Vacay تنظیم کنید (18 پوند) با استفاده از یک برس پودر اندازه متوسط ​​، گرد و غبار ریز ریز را از طریق صورت پاک کنید. برای قفل کردن این لباس برای سایش بسیار طولانی ، اسپری تنظیم نارگیل Everyday Vacay را اسپری کردم (18 پوند) در شکل “x” و “t”. بعد ، ابروها را با استفاده از Microblade Brow Pen حجاری و شکل دادم (14 پوند) از آنجا که این امکان ایجاد سکته های کاملاً زنده و واقعی موها را فراهم می کند.

سپس ، گرفتن من پالت زن هستم من با استفاده از سایه نرم و مات و قهوه ای متوسط ​​”Joan of Arc” از چین و ترسیم نقشه بینی استفاده کردم و سپس سایه قهوه ای فلزی غنی “Marie Curie” را به چین وصل کردم تا عمق و تعریف بیشتری به آن بدهم. با استفاده از سایه گرم و عمیق بادمجان “Hattie McDaniel” گوشه خارجی چشم را تیره کردم و سپس با استفاده از سایه شدید براق طلایی “Marsha P Johnson” برخی از خیره کننده ها و درخشش ها را از درب آن اضافه کردم. سرانجام ، من از سایه مات سایه کرم کم رنگ “فریدا کالو” در سراسر استخوان ابرو استفاده کردم تا ظاهر کلی را برجسته و بلند کنم.

من مژه های لیزو را با استفاده از دو لایه ریمل Wonderwand و حجم دهنده پرفروش تر تعریف کردم (19.50 پوند) برای اضافه کردن تعریف بیشتر به شکل مژه های بزرگ و سرسبز و سپس با استفاده از رژگونه سبک Dewy ظاهر را به پایان رسانید (19 پوند) در پاپایا برای ایجاد گرمی به چهره او با درخشش طبیعی و اضافی ، ظاهر سالم.


فرش قرمز بیشتر به نظر می رسد …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>