لیست های فروشندگان ابزار تاج م Foundسسین تاج اتصال هستند

نیکی بنتلی Crown Connective را تأسیس کرد تا به کارآفرینان کمک کند از طریق لیست فروشندگان ، که به رشد مشاغل و شرکتها کمک می کنند ، با تامین کنندگان تماس بگیرند.

نیکی بنتلی

لیست فروشندگان برای انگلستان جدید است و بنیانگذار Crown Connective نیکی بنتلی مسئول آن است. او تجارت خود را در نوامبر سال 2020 آغاز کرد. از آن زمان ، او با تحقیق در بخش بازار عمده فروشی و تهیه منابع تجاری ، از مدیران عامل جدید حمایت کرده است.

قبل از اینکه بنیانگذار مشاغل سیاه پوست شوید چه کاری انجام می دادید؟

من قبلاً یک فروشگاه آنلاین جواهرات داشتم به نام Boujee Babes UK ، در حالی که به صورت نیمه وقت در یک شرکت آب و برق کار می کردم.

تاج اتصال چیست؟

Crown Connective یک تجارت B2B است که صاحبان مشاغل و صاحبان مشاغل نوپا را مستقیماً به تولیدکنندگان ، تأمین کنندگان و عمده فروشان متصل می کند. ما این کار را با تحقیق دقیق و آزمایش تأمین کنندگان از طرف شما انجام می دهیم.

هنگام تهیه منابع خود در لیست کتابهای الکترونیکی Crown Connection ، تأمین کنندگان را با نمرات بازخورد 2000 یا بیشتر و نرخ بازخورد 95٪ مثبت انتخاب کردیم. همه لیست های تامین کننده از طریق وب سایت ما www.crownconnective.co.uk خریداری شده و بلافاصله از طریق پست الکترونیکی ارسال می شوند.

آیا می توانید در مورد “لیست فروشندگان” و آنچه آنها انجام می دهند کمی توضیح دهید؟

لیست فروشندگان لیست مخاطبی است که برای کمک به صاحبان مشاغل موجود و صاحبان مشاغل نوپا در یافتن محصولاتی برای فروشگاه های آنلاین یا فیزیکی خود تهیه شده است. لیست فروشندگان موجب صرفه جویی در وقت کارآفرین می شود و زمان یکی از مواردی است که صاحبان مشاغل باید اولویت خود را در نظر بگیرند.

لیست فروشندگان معمولاً در قالب یک سند word قابل بارگیری است. مشخصات تماس (شماره تلفن ، پست الکترونیکی و وب سایت ها) برای عمده فروشان ، تولید کنندگان و فروشندگان مستقر در کشورهای مختلف در این لیست وجود دارد.

لیست فروشندگان برای شخصی که می خواهد به عنوان مثال شرکت خود را در زمینه تولید مو تولید کند مهم است

لیست های فروشنده نوعی دایرکتوری برای محل کسب و کار شما هستند. به عنوان مثال ، هر کسی که بخواهد تجارت مو خود را با فروش موی انسان ، محصولات حالت دهنده و ابزار گرم شروع کند ، لیست فروشندگان “مراقبت از مو و مو انسان” را خریداری می کند. ما لیست های فروشنده ای برای انواع مختلف مشاغل از لباس زنان ، محصولات معنوی و لوازم الکترونیکی داریم.

سیرا گیتس (عشق و هیپ هاپ آتلانتا) Christianna Hurt (کاخ رئیس و منابع سلطنتی او) دو چهره مشهوری هستند که شرکت های VL را تاسیس کرده اند. فکر می کنید چرا این نوع تجارت مورد توجه آنها قرار می گیرد؟

من فکر می کنم آنچه باعث شد سیرا گیتس در صنعت لیست فروشندگان شرکت کند ، ناشی از مبارزات قبلی او در زندگی بود (مادر نوجوانی که از نظر مالی سختی می کشید). او صفات مختلف توانمند سازی زنان را به نمایش گذاشته است عشق و هیپ هاپ نشان دادن سیرا در کمک به رئیس دیگر زنان متمرکز شده است ، و این کار را به خوبی با آموزش نکات آزادی مالی به آنها و دسترسی به فروشندگان از طریق شرکت خود Money Monster Academy انجام می دهد. اخلاق وی در مورد کمک به زنان برای راه اندازی مشاغل است ، بنابراین آنها می توانند ثبات مالی خود و فرزندان خود را فراهم کنند.

کریستینا هرت ، همچنین یکی دیگر از صاحبان مشاغل زن است که نیروی محرکه آن توانمند سازی زنان است. من معتقدم کریستینا شکافی در بازار مشاهده کرد و انحصار چیزی را که در آن زمان نادر بود ، در لیست فروشندگان قرار داد.

کریستینا با داشتن ارتباط با افراد تأثیرگذار و مشاهیر از کار در صنعت ، می دانست که چگونه افراد مشهور و تأثیرگذار آمریکایی برخی از لباس های خود را از کجا خریداری می کنند. او شکافی را در بازار مشاهده کرد و با مشتریانی که افراد مشهور و تأثیرگذار محبوب آنها لباس خود را از آنجا خریداری می کنند ، به اشتراک گذاشت. وی تصمیم گرفت این اطلاعات را به قیمت فروش سایر زنان برای شروع مشاغل یا کمک به آنها مانند لباسهای تأثیرگذار مورد علاقه خود به فروش برساند.

آیا فکر می کنید انگلیس برای لیست فروشندگان آماده است؟

بله ، فکر می کنم ما آماده لیست های فروشندگان هستیم. در طی دسامبر سال 2020 شرکت های صنفی در مدت چهار هفته به 30٪ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رسیده اند. از آن زمان رشد سهام شرکتها همچنان رو به رشد است.

در سال 2020 ، تعداد شرکت هایی که هیچ کارمندی ندارند ، با مشارکت و مشارکت های انحصاری یا شرکت هایی که فقط دارای مشاغل شخصی هستند ، سریعتر از سایر مشاغل در حال افزایش است و اکنون 4.57 میلیون کسب و کار در انگلیس – 109،000 بیشتر از 2019 منبع: بازرگان ادب.

چگونه سرمایه خود را برای تأمین سرمایه تجاری خود جمع کردید؟

من از پس انداز برای تأمین بودجه کسب و کار خود و یک وام مشاغل کوچک از Virgin Start Ups استفاده کردم.

USP مارک چیست؟

Crown Connective USP این است که ما تأمین کنندگان و عمده فروشی های تولید شده در انگلیس ، ایالات متحده و چین را به مشتریان خود ارائه می دهیم. رقبای ما بیشتر به تامین کنندگان عمده فروشی ایالات متحده آمریکا و چین تمرکز می کنند.

آنچه Crown Connective را از رقبای ما نیز متمایز می کند این است که ما بررسی محصولات را ارائه می دهیم. در IGTV ما جعبه جعبه را باز می کنیم و درباره برخی از موارد تأمین کنندگان لیست شده صحبت می کنیم. ما همچنین طیف وسیعی از کتابهای الکترونیکی آموزشی داریم که به کارآفرینان کمک می کند تجارت خود را بهتر انجام دهند.

تأمین کنندگان شما کجا مستقر هستند؟

Crown Connective’s USP این است که ما اطلاعات تماس با تامین کنندگان و عمده فروشی های مستقر در انگلستان ، ایالات متحده و چین را به مشتریان خود ارائه می دهیم. بیشتر رقبای ما فقط به تأمین کنندگان در ایالات متحده آمریکا تمرکز می کنند.

مشتریان Crown Connective در سراسر جهان هستند و ما در نظر می گیریم که همه صاحبان مشاغل مجوز لازم برای خرید عمده فروشی را ندارند. به عنوان مثال ، در ایالات متحده آمریکا به مجوز فروشنده یا مجوز LLC نیاز دارید. ما به مشتریان خود این امکان را می دهیم تا از تأمین كنندگانی كه نیاز به مجوز دارند و تأمین كنندگانی كه این اجازه را ندارند استفاده كنند.

چگونه تعادل مادر بودن و داشتن شرکت را حفظ می کنید؟

مادر تنها و کارآفرین بودن و یافتن تعادل هنوز یک کار در حال انجام است. من یک روال فلکسی را دنبال می کنم چون ساختار من می تواند لحظه آخر تغییر کند – دخترم یک بازیگر است بنابراین مجبورم او را برای انتخاب بازیگران و فیلمبرداری انتخاب کنم.

آنچه من تمایل دارم به صورت هفتگی انجام دهم برنامه ریزی و مقابله با وظایفی است که مهلت دارند و می توانم به وظایفی که محدودیت زمانی ندارند ، بپردازم. من به خودم اجازه استراحت می دهم ، به عنوان یک والد تنها نمی توانم همه کارها را انجام دهم بنابراین بین 2-3 روز مرخصی می گیرم و دوباره خودم را پر می کنم و مراقبت از خودم را انجام می دهم.

مادر بودن چالش برانگیز است و افزودن برنامه کاری می تواند مسائل را حتی بیشتر تشدید کند. من فقط سعی می کنم تعادل خود را در برنامه شلوغ خود پیدا کنم ، یادآوری می کنم که به دخترم وقت می دهم ، برای خودم وقت می گذارم و به عقاید تجاری خود پایبند هستم ، این است که چگونه زندگی “مأمور کار” را دستکاری می کنم.

چه توصیه ای به پیرمردهای سیاه و سفید آینده دارید؟

اولین نکته ای که به پیرمردهای سیاه می دهم این است که خودتان را بشناسید. شما باید هدف خود را بدانید تا دلیل خود را بفهمید. برای رسیدن به اهداف خود به اشتیاق و پشتکار نیاز دارید.

تجارت خود را برای خود نگه دارید: من در تجارت و زندگی آموخته ام ، اشتراک بیش از حد اطلاعات در مورد تجارت و رویاهای شما می تواند شما را راکد در زندگی نگه دارد. سعی کنید تا قبل از نهایی شدن یا انتشار اطلاعات مربوط به اهداف تجاری خود یا هر کاری که روی آن کار می کنید به اشتراک بگذارید. اشتراک بیش از حد اطلاعات می تواند فشار بی موردی را برای شروع یا تکمیل “اهداف” گفته شده شما ایجاد کند. گاهی اوقات انرژی بیرون می تواند مانع موفقیت شما شود ، افراد ممکن است سعی کنند شما را دلسرد کنند و خانواده و دوستان حتی ممکن است به موفقیت یا ایده های شما حسادت کنند.

شبکه: ارتباطات شما می تواند موفقیت شغلی یا بقای خود را تعیین کند. شما به یک مربی یا دوست دیگر که یک کارآفرین باشد نیاز دارید. هنگامی که می خواهید سیگار را ترک کنید یا برای گشت و گذار در س quالات مالی و حقوقی به کمک نیاز دارید ، به شخصی در همان صنعت نیاز دارید تا به شما در اداره یک تجارت موفق کمک کند.
همیشه یک شبکه حرفه ای در صنایع مختلف تجاری داشته باشید ، ممکن است در آینده به کمک رسانه های اجتماعی یا یک متخصص بازاریابی برای کمک به رشد تجارت خود نیاز داشته باشید.

از رسانه های اجتماعی به نفع خود استفاده کنید: ترس را پشت سر بگذارید و جبهه تجارت خود باشید. مردم می خواهند ببینند چه کسی پشت این برند است. از طریق iGTV ، YouTube یا Reels با پیروان خود ارتباط برقرار کنید. اگر از نمایش آنلاین بصورت آنلاین می ترسید ، فیلم های خود را از قبل ضبط کرده و پست می کنید ، هرگز عالی نخواهد بود ، اما معتبر خواهد بود و اشکالی ندارد.

نحوه تفویض اختیار را بیاموزید: زنان سیاه پوست گاهی اوقات بیش از حد ناخودآگاه در “نقش قوی زن سیاه پوست” ظاهر می شوند. نیازی به انجام همه کارها نیست و درخواست کمک اشکالی ندارد. نمایندگی به شما فرصت می دهد و می توانید در فرصت های “مناسب” تمرکز کنید.

چه کسی به شما الهام می کند؟

با توجه به اخلاق کاری من و اینکه می خواهم خودم اشتغال داشته باشم ، مادربزرگ ، مادر و پدرم الهام بخش من هستند.

پدر من یک نسل اول کارائیب است که در دهه 80 به انگلستان آمد. او زود بازنشسته شد و برای شروع تجارت صادرات کشاورزی خود به سنت وینسنت و گرنادین بازگشت. مادرم در حالی که به عنوان پرستار NHS کار می کرد ، به تنهایی 5 کودک را بزرگ کرد. او با سخت کوشی و پیگیری اشتیاق تو به من نشان داد ، هیچ کاری نمی توانی انجام دهی. مادربزرگ فقید من یک صاحب دکه بازاری در سنت وینسنت بود ، او تا اواخر دهه هفتاد زندگی خود را مشغول فروش میوه و سبزیجات به جزایر محلی در بازار کینگستون بود.

کجا می توانیم شما را پیدا کنیم؟

شما می توانید Crown Connective را در اینستاگرامcrownconnective پیدا کنید و وب سایت ما www.crownconnective.co.uk است.


مارک های بنیانگذار مشکی بیشتر …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>