ماسک مو آلشا دیکسون برای تازه نگه داشتن رنگ خود استفاده می کند

Alesha Dixon نشان می دهد TRESemmé Color Enhancing Mask ، که او از آن استفاده کرده است تا رنگ خود را در حین قفل نگه داشتن تازه نگه دارد

جدیدترین نوآوری TRESemmé در رنگ مو اینجاست و قبلاً از ملکه # موها ، آلشا دیکسون دریافت کرده است. آلشا با مراجعه به اینستاگرام خود ، قطعه ای از محصولی را که از آن استفاده کرده است تا رنگ موهایش را در حالت قفل زنده و شاداب نگاه دارد ، به اشتراک گذاشت.

تازه راه اندازی شده ماسک های تقویت کننده رنگ TRESemmé (5.99 پوند) ، حاوی رنگدانه های رنگی نیمه دائمی است که حداکثر 10 برنامه برای شما دارد.

مناسب برای انواع موها ، این ماسک مغذی مو در چهار سایه Warm Red ، Dark Brunette ، Light Blonde و Ash Blonde وجود دارد و فقط در سه – پنج دقیقه کار می کند. فرمولاسیون با کیفیت بالا دارای فیلتر UV بالا برای محافظت در برابر اشعه تابستان و همچنین روغن آرگان برای تقویت درخشش و تقویت سلامت مو است.

در حالی که سالنها در حین قفل محکم بسته بودند ، بسیاری از زنان در سراسر انگلیس امور را به دست خود گرفتند و با اتخاذ روالهای جدید راه خود را برای رسیدن به موهای سالم هک کردند. با کمک این ماسک که از مواد اولیه با کیفیت حرفه ای برخوردار است ، زنان در سراسر کشور می توانند تزریق رنگی از درخشندگی و درخشش براق را در سالن خود در خانه ، درست در زمان تابستان انجام دهند.

آرون کارلو ، سرپرست سبک در TRESemmé ، می گوید این ماسک های جدید تقویت کننده رنگ قرار است محصولی باشد که همه ما به آن نیاز داشته ایم: “در طول سال گذشته ما شاهد بوده ایم که بسیاری از خانم ها به اصول اولیه برگشته و از این زمان استفاده می کنند تا به موهای خود عشق و تغذیه مورد نیاز خود را بدهند. من خیلی تحت تأثیر قرار گرفته ام که این ماسک های جدید تقویت کننده رنگ که نه تنها باعث افزایش رنگ و درخشش موهای شما می شوند بلکه فاقد پارابن هستند و با مواد تشکیل دهنده با کیفیت بالا فرموله می شوند. “

معرفی ماسک های جدید برای تقویت رنگ

بطری های نمودار ماسک رنگ TRESemme

ماسک های تقویت کننده رنگ TRESemmé حاوی فرمولی با کیفیت بالا هستند که هم م effectiveثر و با دوام هستند و هم مغذی و ملایم برای موها هستند. محدوده ماسک رنگی چهار سایه بدون پارابن و آمونیاک است و به لطف وجود رنگدانه های رنگی که برای احیا و تقویت رنگ شما کار می کنند ، به عنوان یک محصول نیمه دائمی رنگ عمل می کند. موهای شما که از مواد نرم کننده عمیق ، از جمله جوجوبا و روغن آرگان برخوردار است ، از درخشش و لطافت بیشتری برخوردار می شوند و در عین حال به کمترین میزان گره خوردن نیز کمک می کنند.

نتایج حرفه ای برای یک ستاره مناسب است

خواننده و مجری ، آلشا دیکسون ، وقت خود را در قفل محبت دوست داشته است و هنگام رسیدگی به مراقبت از موهای ساختارش در خانه اعتماد به نفس جدیدی پیدا می کند: “این سال گذشته واقعاً مرا به چالش کشیده است تا راه های جدیدی برای مراقبت از مو و رنگم در خانه بیابم ، و همچنین اعتماد به نفس لازم برای امتحان چیزهای جدید را به من ارائه داده است.”

آلشا دیکسون دوباره به موهای سیاه برگشته است

“من دوست داشتم با ماسک های تقویت کننده رنگ جدید از خانواده TRES امتحان کنم و عاشق افزایش درخشش و شادابی رنگی هستم که به من می بخشد. من اخیراً با بازگشت به اصول اولیه (مشکی) ظاهر خود را تغییر داده ام ، بنابراین زمان این ماسک ها نمی تواند عالی تر باشد تا موهای من تازه و زیبا به نظر برسند! “ گفت آلشا.

نکات مهم آرون در مورد نحوه به دست آوردن نتایج سالن در خانه:

 1. همیشه بهترین نتیجه استفاده از محصولات با کیفیت روی موهای تمیز و مغذی است ، بنابراین بهتر است همیشه قبل از استفاده از این ماسک ها موهای خود را شامپو بزنید.
  نکته حرفه ای: شامپو با شامپو TRESemmé Color Revitalize ، مخصوص موهای رنگ شده برای کمک به ماندگاری رنگ
 1. مو را تقریباً خشک کرده و محصول را قبل از پخش یکنواخت از طریق مو ، شروع از ریشه و کار کردن ، به دست خود پمپ کنید. به همان میزانی که احساس می کنید موهایتان احتیاج دارند ، اعمال کنید ، همه چیز درمورد آنچه برای شما مفید است!
  نکته حرفه ای: با استفاده از یک شانه دندانه دار گسترده ، محصول را کار کنید تا نه تنها موها را از بین ببرد ، بلکه از توزیع یکنواخت ماسک در سراسر موهای شما اطمینان حاصل کند.
 1. بلافاصله پس از استفاده ، دست ها را با صابون بشویید ، ماسک ها حاوی رنگدانه های رنگی هستند ، بنابراین این یک مرحله حیاتی برای اطمینان از این است که در نهایت نخل های لکه دار نخواهید شد همچنین می توانید از دستکش به همراه برنامه استفاده کنید.
 1. بگذارید ماسک به مدت 3-5 دقیقه در داخل بماند.
  نکته حرفه ای: اگر به دنبال یک رنگ تهویه مطبوع تر هستید ، حداکثر 15 دقیقه داخل آن را ترک کنید.
 1. ماسک خود را بشویید ، اطمینان حاصل کنید که محصول کاملاً شسته شده و حوله خشک شده است.
 1. همیشه ، همیشه با استفاده از محافظ گرما از موهای خود در برابر گرما محافظت کنید. هدف من اسپری ضد حرارت TRESemmé است که از مو تا 230 درجه محافظت می کند.
 1. موهای خود را حالت دهید و رنگ زرق و برق دار خود را به نمایش بگذارید! نگاه مورد علاقه من برای قفل های براق ، خشک کردن باد در خانه است. یک راه سریع و آسان برای هک کردن این ظاهر این است که موهای خود را با استفاده از صاف کننده فر کنید ، قبل از اینکه در ریشه سنجاق بزنید ، فر را به سمت بالا و دور از صورت بچرخانید. بگذارید خنک شود (بگذارید 10-15 دقیقه بماند) سنجاق را بیرون آورده و مسواک بزنید. وویلا

اما اگر موهای سیاه داشته باشم چه؟

Tresemme توصیه می کند از ماسک نزدیک به رنگ مو استفاده کنید.


رنگ مو بیشتر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>