محصولات ناموفق مو را که به درد شما نمی خورد تبدیل کنید

دستکش های خود را ببندید و با اصلاح محصول ناموفق مویی که فقط برای موها و فرهای شما کارایی ندارد ، موهای طبیعی خود را تغییر دهید.

نوشته شده توسط بنه کوفی

شامپو

آسان است که شامپوی خود را ارتقا دهید

شامپوها برای برخی از محصولات طبیعی می توانند محصول مهمی باشند یا از دست بدهند زیرا بعضی از آنها خیلی خشک و سلب شده اند. برای استفاده مجدد یا پاک سازی عمیق پوست سر شما می توان کارهای زیادی انجام داد.

شامپوی خود را ارتقا دهید:

 • روغن ها: برای مقابله با احساس سلب شدن که می تواند شامپوهای بدون سولفات و حتی سولفات بر روی رشته های ظریف شما باقی بماند ، یک روغن حامل اضافه کنید تا آسیب به حداقل برسد. بعلاوه ، برای یک تجربه تقویت کننده پوست سر ، مقداری روغن ضروری نعناع فلفلی اضافه کنید – شامپو شما از شما تشکر می کند.
 • ابزار موهای خود را تمیز کنید: اگر موهای شما شامپوی شما را رد می کند ، آن را کاملاً دوباره استفاده کنید و آن را راهی برای تمیز کردن ابزارهای مو مانند شانه ، برس و بند مو قرار دهید. دیگر بهانه ای برای تأخیر در شستن لبه و جدا کردن برس برای اولین بار با این هک مفید نخواهید داشت.
نمک دریای مرده تسکین دهنده Westlab
 • اسکراب پوست سر: برای تمیزتر شدن عمیق تر ، یک اسکراب نمکی DIY برای پوست سر می تواند مناطقی را که ممکن است شامپوی شما از دست داده باشد ، هدف قرار دهد. لایه برداری منظم از پوست سر باعث کاهش علائم خشکی پوست و از بین بردن لایه های مرده پوست می شود و به تعادل پوست شما کمک می کند. سعی کنید مشتی از اسکراب نمکی طبیعی مانند نمک دریای مرده Westlab Soothing (نمره 4.99 پوند) را با شامپوی خود مخلوط کنید و به صورت عادی برای تجربه یک روز آبگرم استفاده کنید.

نرم کننده

نرم کننده ها یک ماده اصلی برای هر ماده طبیعی هستند و می توانند از طریق چندین روش برای بهبود رژیم طبیعی موی شما سازگار شوند.

یک تهویه مطبوع چند منظوره ایجاد کنید:

 • Detangler: برای افزایش لغزش در تهویه مطبوع خود گیاهان آیورودا اضافه کنید. پودر ریشه نارون و گل ختمی لغزنده و سلام به روزهای شستشوی بدون گره.
 • تهویه هوا عمیق: برای روزی که نرم کننده عمیق معمول شما تمام می شود عالی است ، تبدیل به یک ملکه DIY شوید و روغن های دلخواه ، پودرهای آیورودا و روغنهای اساسی خود را برای یک تهویه مطبوع عمیق مناسب خود اضافه کنید.
 • شستشوی مشترک: آن بطری نرم کننده را که فقط این کار را برای شما انجام نداده با نیمی از شامپوی مورد علاقه خود مخلوط کنید و یک شستشوی عالی را ایجاد کنید.

نرم کننده عمیق این محصول جام مقدس که به گفته هر معلم طبیعی مو ، بسیار ضروری برای رطوبت است.

به تهویه مطبوع عمیق خود اضافه کنید:

یک روغن مانند روغن زیتون به نرم کننده خود اضافه کنید
 • روغن ها: روغن های حامل مانند روغن زیتون با قیمت مناسب و روغن نارگیل راهی عالی برای افزودن مزایای اضافی به رشته ها هستند زیرا می توانند لغزش اضافی مورد نیاز شانه یا دستان شما را برای از بین بردن موهای شما فراهم کنند. همچنین ، روغنهای اساسی مانند درخت چای را که باعث تسکین خارش یا نعناع فلفلی می شود ، به تحریک جریان خون اضافه کنید
 • حرارت: ورود گرما به فرآیند تهویه عمیق به ویژه برای مواد طبیعی با تخلخل کم بسیار حیاتی است. این ممکن است یک مرحله اضافی برای برنامه روزمره شما باشد ، اما محصولاتی مانند Cap Head Heep Conditioning Thermal Heap Cap (29.99 پوند) باعث می شود روند کار نسیم باشد.
کلاهک حرارتی تهویه هوا عمیق
 • گیاهان آیورودا: گیاهان آیورودا می توانند بر روی سلامت موهای شما معجزه کنند و استفاده از فرم پودر در نرم کننده عمیق شما بسیار آسان است. هرچه تهویه کننده عمیق شما فاقد یک گیاه آیورودا باشد ، گیاهان زیادی با کاربردهای مختلف وجود دارد و در اینجا چند مثال آورده شده است:
گیاهان آیورودا را می توان به نرم کننده ها اضافه کرد

پودر آلوئه ورا – رطوبت و لغزش را تأمین می کند
پودر آملا – پوست سر را بهبود می بخشد و رشد مو را تشویق می کند
پودر شنبلیله – باعث تقویت مو و افزایش رطوبت می شود
برهمی پودر – موها را ضخیم و ریشه ها را محکم می کند
عسل خام – به عنوان یک مرطوب کننده برای جذب رطوبت عمل می کند

کره مو / استایلر

کره قلم زده شده

یک کره می تواند به عنوان درزگیر عالی برای موهای طبیعی عمل کند و با اجازه دادن به رطوبت برای مدت طولانی تری در موهای شما ، نقش حیاتی در روش LCO یا LOC دارد.

استفاده بیشتری از کره موهای خود کنید:

 • موارد بیشتر اضافه کنید: اگر احساس می کنید کره شما خیلی ساده است و نمی تواند برای موهای شما موثر باشد ، می توانید دسته ایده آل موهای خود را با استفاده از لیسک برقی دوباره شلاق بزنید. مواد مورد علاقه خود را وارد کنید و حتی رایحه خود را با یک روغن اساسی یا با افزودن برخی از رنگ های طبیعی برای یک پیچ و تاب و سرگرمی شخصی کنید.
 • بدن: آیا می دانید کره طبیعی شما می تواند روی بدن شما عالی کار کند یا به عنوان مرطوب کننده دست بسیار مفید در ماه های سردتر است. این تکنیک به عنوان یک روش موثر در انتقال فوایدی که روی موهای خود احساس نکرده اید به پوست شما خواهد رسید.

اگر می خواهید از شر محصول خود خلاص شوید چه باید کرد:

محصولات موی خود را بازیافت کنید
 • دوستان یا خانواده: به کالای خود خانه جدیدی بدهید و فرصتی را برای هدیه دادن به عزیزتان پیدا کنید.
 • اهدا: با سازمانی مانند Amnesty Toiletries و The Hygiene Bank محصول خود را به شخص نیازمند بدهید. عوارض توالت به شما امکان می دهد محصولات بلااستفاده خود را اهدا کنید و بانک بهداشت این امکان را برای محصولات دست دوم و دست دوم شما فراهم می کند تا به سمت افراد نیازمند بروند. بیشتر موسسات خیریه با رها کردن محصول ناخواسته شما در یک مکان انتخاب شده در وب سایت خود کار می کنند.

نکته: برای به حداقل رساندن تعداد محصولات ناموفق در ذخیره محصول ، ابتدا بشناسید که نوع موهای شما چیست. Shea Moisture اشاره می کند که چگونه فرهای همه در یک دسته از نوع پوکر مستقیم 1 تا نوع کولی نوع 4 در نمودار نوع مو در وب سایت خود قرار می گیرد. نام تجاری ، “هنگامی که ما یک محصول مراقبت از مو ایجاد می کنیم ، تمام تلاش خود را می کنیم تا به شما اطلاع دهیم که انواع مو به بهترین وجه به آن محصول پاسخ می دهند.” بنابراین مارک های مورد علاقه خود را بررسی کنید تا ببینید چه محصولی را برای نوع موهای شما پیشنهاد می دهند.

به همین ترتیب ، کانتو انتخاب گسترده ای از محصولات مناسب با بافت موی شما را ارائه می دهد و بهترین محصولات را برای شما انتخاب می کند.

از همه مهمتر ، همیشه به دنبال هر چیزی باشید عکس العمل های آلرژیتیک ممکن است بعد از اولین بار استفاده از یک محصول تجربه کنید. اطمینان حاصل کنید که بلافاصله استفاده از آن را متوقف کنید ، همچنین استفاده از یک محصول درصورتی که باعث تغییرات شدید مو یا بدن شما شود ، اشکالی ندارد.


محصولات مو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>