مراقبت از مو در زمستان برای موهای Afro از Root2Tip

سال وین باکستر از Root2Tip به س questionsالات شما درباره مراقبت از موهای زمستانی برای موهای آفریقایی پاسخ می دهد. این نکات را دنبال کنید تا رشته های شما نرم ، محکم و بدون شکستگی باشد

تصویر | آندره پیاکوادیو برای پکسلز

من بسیار هیجان زده هستم که می توانم نکاتی در مورد مراقبت از مو در مورد مراقبت از موهای زمستانی برای موهای آفریقایی را به شما ارائه دهم ، صرف نظر از نقطه شروع ، به شما در سفر به مو کمک می کند. اگرچه من محصولات طبیعی مو با کیفیت درست می کنم ، اشتیاق واقعی من “هیدروکشن” است و از 12 سال گذشته کارگاه های آموزشی برای کمک به افرادی که موهایشان را در سراسر اروپا و همچنین ایالات متحده آمریکا دارند انجام داده ام …”سالم وینتر-باکستر

چرا با تغییر آب و هوا موهایم می شکنند؟

فصل ها تغییر ایجاد می کنند و این به همان اندازه در مورد جو است که در مورد موهای ماست!
اگر به تازگی آن پوشش داستر را برای پوشاندن مخلوط پشم عوض کرده اید ، اکنون احساس سرما می کنید و باور می کنید یا نه ، موهای شما نیز هست!

خانمها ، اگر شما به طور منظم موهای خود را مرطوب می کنید ، منظور من این است که شما به طور فعال روزانه موهای خود را نرم و شبنم می کنید ، در این صورت احتمال شکستن موهای شما در زمستان کمتر است. این حتی اگر قبل از شروع ماه های سردتر ، با درمان های منظم پروتئین موهایتان تقویت شده باشد این مسئله حتی بیشتر است.

با این حال ، اگر شما دچار رشته های خشک هستید و قبل از نزدیک شدن به فصل زمستان رشته های خود را با هر نوع نرم کننده و یا درمان پروتئین تقویت نکرده اید ، در صورت وقوع گرفتگی سرما ، شکستگی بیشتر اتفاق می افتد!

هوای سرد رطوبت موهای شما را از بین می برد ، و همینطور که وارد اتاق گرما در مطب / خانه می شوید همانطور که در قفل هستیم. سپس به بیرون برگردید ، این عناصر واقعاً می توانند سطح رطوبت موی شما برای سالم بودن را مختل کنند. با اطمینان از تغذیه رشته و رطوبت رشته ها از داخل ، از شکستگی جلوگیری کنید تا بتواند در برابر همه شرایط هوا مقاومت کند! قدرت یک درمان با پروتئین را دست کم نگیرید.

آیا باید موهایم را کنار بگذارم تا در زمستان از آنها محافظت کند؟

شیر سه گانه
تهویه مطبوع آب میوه باران عسل

این یک انتخاب شخصی است. با این حال ، من همیشه سبک محافظتی را انتخاب کرده و رشد موهایم را در ماه های سرد برداشت کرده ام.

منظور من از “برداشت” این است که من موهایم را به سبک محافظ قرار می دهم ، خواه این پیچ و تاب باشد یا نوارهای کش دار ، برای اینکه حالت سالم را مسدود کند ، در آن است و به آن اضافه می کنم! موهای آفرو زمانی رشد می کنند که مرتباً دستکاری نشوند. زمستان فصل مناسب رشد موهای شماست. به خصوص اگر بیشتر سال را به آزمایش سبک های مختلف اختصاص داده باشید. اگر دائماً چیز جدیدی را امتحان کنیم ، ممکن است موهای ما فرسوده و فرسوده به نظر برسد.

یک سبک محافظ به موهای شما استراحت می دهد و از آنها در برابر عناصر محافظت می کند. موهای من از هوای سرد متنفر است و به نظر می رسد بسیاری از شما موافق باشید ، زیرا زنانی که با آنها صحبت می کنم اغلب فصل سردتری را انتخاب می کنند تا موهایشان را تعطیل کنند! اگر سبک محافظتی را انتخاب کردید ، اطمینان حاصل کنید که با خیال راحت اعمال می شود تا از هر نوع آلوپسی کششی یا شکستگی غیرضروری جلوگیری شود ، همچنین اطمینان حاصل کنید که روزمره را حفظ می کنید. تهویه مطبوع آب میوه باران عسل ما (14.95 پوند) یا شیر سه گانه (17.50 پوند) در عین حال که از حالت محافظ استفاده می کنید ، گزینه مناسبی برای سالم نگه داشتن مو است – فقط اسپری می کنید و می روید!

چگونه زمستان امسال موهای خود را در برابر عناصر محافظت کنم؟

کرم ضد شکستگی را خاموش کنید

همانطور که در بالا ذکر شد ، اگر موهای شما به درستی هیدراته نشود ، هوای سرد می تواند ویرانگر باشد!
در اینجا پنج نکته اصلی برای زمستان گذاردن موهای شما وجود دارد!

1) درمان های بخار منظم انجام دهید! یک فرکانس خوب هر دو هفته یک بار است. مانند یک فنجان گرم سوپ ، درمان با بخار موهای شما را از درون گرم می کند و باعث تهویه بیشتر می شود ، نرم کننده بهترین دوست یک فر است.

2) این است روش رطوبت ساندویچ من توسعه داده ام که می دهد ضد آب و هوا آبرسانی به مدت 72 ساعت ، این کاملاً شبیه یک کت خز گرم برای موهای شما است حرارتی حفاظت.

ابتدا با مرطوب سازی با یک محصول پایه آب شروع کنید. با آب مرطوب مانند آب باران عسل ، رطوبت فوری را به موهای خود اضافه کنید ، با یک مرطوب کننده کرم مانند کرم ضد شکستگی Quench برنده جایزه پیگیری کنید (16.95 پوند) یا یک مرطوب کننده به انتخاب خود ، سپس آن رطوبت جالب را با کره ببندید.

3) رژیمی را اتخاذ کنید که شامل درمان روغن داغ داغ با استفاده از روغن زیتون بسیار بکر است ، این باعث تغذیه رشته ها می شود و موهای شما را نیز بسیار براق می کند.

4) وضعیت عمیق غالباً ، موهای ما شکننده است ، بنابراین هر نوع تقویت کننده مغذی یک برنده است.

5) قبل از روز شامپو پیش از این! pre-poo به این معنی است که شما از روغنی مانند Root Energizer ما استفاده می کنید که ترکیبی از عصاره های آیورودا و روغنهای اساسی در روغن نارگیل و کرچک است تا مانع محافظت در برابر رشته های شما شود. این نه تنها باعث افزایش تجربه شستشوی روز شما می شود ، بلکه محتوای اسید لوریک موجود در روغن نارگیل باعث پر شدن ترکهای رشته های مو می شود و از خستگی بدن (جذب بیش از حد آب) جلوگیری می کند.
به طور کلی ، اطمینان حاصل کنید که رطوبت معمول باعث محافظت از موهای شما می شود. خشکی را از بین می برد و در زمستان مشکلی نخواهید داشت!

آیا لازم است محصولی را که در زمستان استفاده می کنم تغییر دهم؟

کره زیبایی و شلاق زیبایی

اگر احساس می کنید موهای شما به همان روشی که در ماه های گرمتر نسبت به محصولات عادی شما جواب نمی دهند ، پاسخ نمی دهند ، پس شاید لازم باشد محصولات را تعویض کنید؟

بسیاری از خانم ها دریافتند که موهایشان به محصولات ثروتمندتری برای رسیدن به آنها در زمستان نیاز دارد. رشته های شما با پوشیدن کلاه های پشمی و همچنین اصطکاک مداوم یقه های کت یا روسری ، رطوبت شما را از بین می برد.

اگر محصولات فعلی شما کار نمی کنند ، سعی کنید روی یک کره سنگین یا کرم غنی تر مانند کریم ضد شکستگی Quench ما سرمایه گذاری کنید. از امتحان محصولات جدید نترسید زیرا موهای شما را دوست دارند یا نه فوراً به شما اطلاع می دهند!

در زمستان قسم می خورم کره طبیعی و کره زیبایی (18.50 پوند)، رطوبت شدید مورد نیاز انواع موها را مهر و موم می کند. روغنها یا کره شی به تنهایی در زمستان کافی نیستند ، اولین راه آب است ، بنابراین امروز چیز جدیدی را امتحان کنید.

برای مشاوره و راهنمایی های بیشتر درباره مو ، به سایت www.root2tip.com مراجعه کنید


محصولات آفریقایی بیشتر برای irc

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>