من از همان فروشگاه میراث گلاب به نام جنیفر آنیستون استفاده می کنم

محصولات فرشته فروشگاه میراث که زنان سیاه پوست اغلب بر روی موهای خود استفاده می کنند ، هم اکنون از کالت بیوتی در انگلیس در دسترس است. عجله کنید و مال خود را بگیرید

توسط ایرن شلی
Heritage Heritage روغن کرچک

من اولین بار سه سال پیش با فروشگاه Heritage Rosewater روبرو شدم وقتی یانی لوكولوژیست در کانال محبوب YouTube خود فهمید كه این یكی از موادی است كه روغن ویتامین E و اسپری موی گلاب را برای ایجاد نرم و مرطوب بودن محل نگهداری می كند.

در نتیجه ، من هر دو ماده را (از جمله روغن موی Difeel Vitamin E Premium) از آمازون سفارش دادم و فرمول را درست کردم ، که نه تنها بوی شگفت انگیز می دهد بلکه در نرم و لطیف نگه داشتن قفل های من نیز کار بزرگی انجام می دهد و چیزی است که من هنوز هم در رژیم مو استفاده می کنم. بررسیهای آمازون را بررسی کنید و نظرات بسیاری را از طرف افراد محلی مشاهده خواهید کرد که این محصول را برای مزایای بسیار خوبی که به موهایشان می بخشد تحسین می کنند.

اکنون بسیار شبیه زنان سیاه پوست است که چیزی را استفاده می کنند و برای استفاده خود استفاده می کنند و این کاری بوده است که سالهاست انجام می دهیم. کوکتل موی یانی با توجه به ضرورت مادر اختراع ، ترکیبی از آب مغناطیسی شده و خاصیت نرم کنندگی Heritage Store Rosewater را با روغن ویتامین E ترکیب می کند.

فیلم Yannie The Locologist در مورد قفل های مرطوب کننده

بنابراین ، وقتی اخبار مبنی بر اینکه کالت بیوتی کالاهای فروشگاه میراث فرهنگی را ذخیره می کند و جنیفر آنیستون نیز از این مارک تجاری استفاده می کند ، شنیدم ، مشتاق شدم تا درباره بقیه محدوده اطلاعات بیشتری کسب کنم.

فروشگاه هریتیج در تابستان 69 متولد شد ، دورانی که با علائم صلح و احساسات خوب شناخته می شود. بنیانگذار تام جانسون زندگی تجاری خود را رها کرد تا به دنبال روشنگری باشد و برای افتتاح فروشگاه سلامتی و تولید محصولات زیبایی روح به پوست که ارتباط ذهن و بدن را تقویت می کند ، به ساحل ویرجینیا رفت.

بسته بندی از دهه 60 تغییر چندانی نکرده است و برخی از بازرسان آمازون شکایت کرده اند که در کنار سایر محصولات زیبایی دیگر به نظر نمی رسد که این چیزهای پوستی خوب باشد. با این حال ، اجازه ندهید ظاهر متوسط ​​شما را فریب دهد. به گذشته بسته بندی نگاه کنید و چیزهای خوبی برای شما باقی مانده است – هیچ ماده افزودنی مصنوعی یا رنگ مصنوعی و حتی یک ماده نگهدارنده خشن ، فتالات یا سولفات وجود ندارد. فقط مراقبت از پوست و مو را تمیز و خوب کنید.

این شرکت در ایالات متحده پیرو فرقه است و به بسیاری از عناصر اصلی پشت صحنه تبدیل شده است. و هم اکنون طیف وسیعی از محصولات پاک ، وگان و بی رحمی در انگلیس موجود است.

فروشگاه هریتیج با کولت بیوتی پیوسته است تا شش مورد از بهترین محصولات خود را به خاک انگلیس بیاورد. محدوده ترکیبی از مراقبت از پوست است و خود مراقبتی. جنیفر آنیستون تنها سلبریتی نیست که از مه صورت صورت Rose Water استفاده می کند. سلاه مارلی و سلنا گومز نیز هر دو طرفداران بزرگ هستند.

گلاب

این همان موردی است که جنیفر از آن استفاده می کند. گلاب (7.99 پوند) برای انواع پوست فرموله شد. این غبار تنها شامل دو ، بله دو ماده تشکیل دهنده – گل سرخ و آب Vor-Mag است. گلاب به تسکین ، لطافت و رنگ آمیزی رنگ های متعادل کننده پوست کمک می کند ، در حالی که آب Vor-Mag (آبی که برای افزایش انرژی به یک لرزش بالاتر مغناطیسی و “گرداب” شده است) به طور همزمان کار می کند. از این مه پرکننده aromatherpy می توان به عنوان عطر ، چلپ چلوپ بدن و همچنین در رژیم مراقبت از مو استفاده کرد. من بعضی اوقات به طور خودکار از آن برای شادابی محل های خود استفاده می کنم ، یا آن را با روغن ویتامین E ترکیب می کنم تا اسپری مرطوب کننده موهایم درست شود.

گلاب و گلیسیرین

گلاب و گلیسیرین (7.99 پوند) به شما کمک می کند تا پوست خشک ، سفت یا تحت فشار هوا با سه ترکیب ماده تقویت کننده شبنم پر شود. گلاب هیدرولیکی ، آب Vor-Mag و گلیسیرین. گلیسیرین به عنوان یک ماده مرطوب کننده عمل می کند – آب را جذب و نگه می دارد ، در حالی که آب Vor-mag انرژی را به لرزش بالاتر می رساند.

تونر صورت Rosewater

تونر صورت Rosewater (8.99 پوند) حاوی گل رز هیدرواسنیال در ترکیب با گلیسیرین ، آلوئه و اسید هیالورونیک است تا پس از تمیز کردن ، به آرامی پوست شما را تون کند ، در عین حال دوباره پر شود. فرمول فوق العاده ملایم و بدون الکل برای صاف و لطیف جلوه دادن منافذ ، به ایجاد درخشش جوانتر کمک می کند.

سرکه گلاب

سرکه گلاب (8.99 پوند) با فواید روشن کنندگی و تصفیه پوست سرکه همراه با گلاب گلاب تسکین دهنده برای کمک به بازگرداندن تعادل و کاهش تیرگی فرموله شده است. این فرمول بعد از پاکسازی به صاف کردن رنگ های چرب و متراکم ، حل شدن ملایم برای احیا skin پوست و تصفیه منافذ کمک می کند. سرکه سیب به آرامی لایه برداری می کند (این مورد برای پوست سر نیز عالی است).

روغن کرچک

روغن کرچک (6.99 پوند). روغن کرچک به عنوان یک درمان غنی از مواد مغذی برای موهای قویتر و پر ظاهر شناخته می شود. یک درمان مو برای پوست سر و به پایان می رسد ، باعث تقویت ، حجم دادن و افزایش درخشش می شود. منبعی چشمگیر از اسیدهای چرب ، از جمله امگا 6 و اسید ریسینولئیک ، به رطوبت پوست کمک می کند و رطوبت را تشویق می کند. روغن کرچک همچنین به رشد مژه ها و ابروهای پراکنده کمک می کند. در یک لوله ریمل مایع خالی ریز کرده و شب ها برای کمک به رشد مژه و ابرو استفاده کنید. چه چیز دیگری می توانید از این چند قدم آزمایش شده و آزمایش شده بخواهید؟

اسطوخودوس ارگانیک روغن کرچک

اسطوخودوس آلی روغن کرچک (10.99 پوند). از این ماده ضروری مراقبت از خود برای تسکین دهنده و چند منظوره می توان بر روی پوست به عنوان روغن ماساژ ، به عنوان درمان تقویت کننده انتهای مو یا رطوبت بخشیدن به لکه های خشک استفاده کرد. روغن کرچک که به عنوان یک ماده گرانبها که در مراسم سنتی زیبایی در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است ، به دلیل خواص تهویه آن مورد احترام است. تزریق اسانس اسطوخودوس به رایحه ای آرام بخش کمک می کند.


محصولات بیشتر برای مراقبت از مو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>