نام تجاری لوکس لوکس متعلق به سیاه و سفید RG اکنون در Selfridges فروخته می شود

Selfridges هم اکنون به عنوان بخشی از ابتکار جدید خود برای برجسته کردن مارک های متعلق به سیاه ، قطعاتی از مارک تجاری لوکس House of RG متعلق به سیاه را ذخیره می کند

Dorothy L Ogwuru بنیانگذار خانه RG

آیا از این که بخواهید برای خرید مارک تجاری لوکس مورد علاقه Black خود مورد علاقه خود قرار بگیرید ، خسته شدید؟ فروشگاه عالی High Selfridges ممکن است این راه حل را داشته باشد.

مجموعه کپسول های House of RG با نام تجاری لوکس متعلق به سیاه و سفید هم اکنون به صورت آنلاین و فروشگاهی برای خرید در Selfridges در دسترس است. نام تجاری لوکس ، که توسط Dorothy L Ogwuru تأسیس شد ، نمایشگاه House of RG بخشی از ابتکار جدید فروشگاه است که نمایندگی مشاغل و مصرف کنندگان بیشتری از سیاه پوستان است.

House of RG ، مخفف Regal Gold ، مارکی است که زرق و برق فرهنگ نیجریه – رنگ ها ، چاپ های جسورانه و تزئینات – را با اشکال و سیلوئت های مد غربی مخلوط می کند. مجموعه کپسول شامل مواردی با دستبند ، برش ظریف و دست ساز برای آقایان و خانمها می باشد.

دوروتی ال اوگورو می گوید: “با توجه به حوادث زیادی که در انگلیس رخ داده است ، من بسیار هیجان زده هستم که با Selfridges کار می کنم ، طراح و بنیانگذار خانه RG. “من امیدوارم که شاهد باشم که سایر خرده فروشان بزرگ لوکس نیز در این جنبش جدید ، یعنی گنجاندن طراحان و خلاقان با استعداد سیاهپوست انگلیسی در خرده فروشان لوکس انگلستان ، از سلفریدجس پیروی می کنند.”

چه انتظاری از House of RG

نام تجاری تاسیس شده در سال 2017 رشد ، ارتفاع و جایگاه خود را جشن می گیرد. قطعات به گونه ای طراحی شده اند که توجه افراد را به خود جلب کرده و باعث می شود احساس بی نظیری و قدرت داشته باشند.

لباس کوتاه تزیین شده سجاف شکاف ارین

قطعه ای که در مجموعه کپسول ها یافت می شود ، لباس کوچک تزیین شده با شکاف شکافی ارینما است. این طرح از اسپلیت جلو ، آستین های در دار ، گردن اسکوپ ، بافت مخمل و تزئینات تمام مهره و بدلیجات ، به رنگ های سبز و مشکی بهره می برد.

لباس مینی تزیین شده آستین بلند آداکو

لباس مینی تزیین شده یقه V Ume نیز با آستین های بلند ، روکش جلویی و تزئینات تمام مهره و بدلیجات در این مجموعه وجود دارد. علاوه بر این ، لباس مینی تزئین شده آستین بلند آداکو گزینه خوبی برای کسانی است که می خواهند رنگ و بوی رنگی داشته باشند. لباس زرد دارای گردن اسکوپ ، آستین های بلند و تزئینات تمام مهره و بدلیجات است.

هر مورد در این مجموعه از 100٪ پنبه ، برش خورده ، دست ساخته شده و کاملاً آستر ساخته شده است محصولات را از House of RG یا Selfridges خریداری کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>