نسخه سوم مدل موی مجلل – تنظیمات مرطوب و لمس های نهایی – قسمت 5

به قسمت 5 ام خوش آمدید کتاب جدید چیست. اگر به تازگی به اینجا رسیده اید ، می توانید اولین پست وبلاگ این مجموعه را اینجا ببینید.

اگر به فکر خرید نسخه 3 جدید مدل موی Vintage: سبک های یکپارچهسازی با سیستمعامل با تکنیک های گام به گام بوده اید ، اما می خواهید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به مکان مناسب رسیده اید! این پنجمین پست از 5 پست وبلاگی است که من برای به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعاتی که در کتاب پیدا خواهید کرد و برخی از بخشهای مورد علاقه من در کتاب است.

اگر با این که این کتاب چیست یا نسخه دوم چیست آشنا نیستید ، در اینجا یک خلاصه سریع آورده شده است. مدل موهای پرنعمت یک کتاب آموزشی در مورد بازآفرینی مدل موهای دهه های 1920 ، 1930 ، 1940 ، 1950 و 1960 با شروع و پایان دستورالعمل ها با استفاده از صدها عکس دقیق است. این کتاب شامل تجزیه و تحلیل تکنیک های مورد استفاده در گذشته ، گزینه های معادل مدرن برای دستیابی به همان شکل ، و ایده هایی در مورد ترکیب عناصر متناسب با موهای شما و چندین توصیه برای تکمیل مهارت های شما است.

که در قسمت 5 کتابی که من در آن می خوانم چیست تنظیم مرطوب و پایان دادن به لمس ها بخشهایی از کتاب.

تنظیم مرطوب

چرا ست مرطوب؟ ست خیس بیشترین کنترل را روی مدل مو به شما می دهد. ترکیبی از تکنیک های جهت پایه ، پیچش یا حلقه زنی و شکل دهی بهترین راه برای دستیابی به اهداف دقیق شماست. و کنترلی که به شما می دهد روی پایه فر در پوست سر بسیار ارزشمند است.

تنظیم مرطوب همچنین بینایی از نحوه استفاده از پیچش یا حلقه زنی گرما برای به دست آوردن مدل موی دلخواه به شما می دهد. این همه بهم پیوسته است.

صفحات 136-137

با استفاده از بخش تنظیم مرطوب ، همراه با اطلاعات موجود در بخش پیچش یا حلقه زنی ، شما بینش بسیاری از مواردی را که باید هنگام طراحی نقشه راه تنظیم مرطوب خود در نظر بگیرید ، خواهید دید.

صفحات 140-141

مانند سایر کتاب ها ، نگاه های دلخواه چاپ های قبلی در اینجا گنجانده شده است تا همه چیز را دایره کامل کند. آن را دریافت کنید؟ حلقه. چرخه کامل. 🙂

صفحات 144-145


پایان دادن به لمس ها

قسمت نکات پایان کتاب دقیقاً همین است … نکته آخر. در اینجا برخی از توصیه ها و نکات اضافی را پیدا خواهید کرد که سفر زیبایی شما را به پایان می رساند!

صفحات 150-151
صفحات 154-155

متشکرم…

امیدوارم این مجموعه وبلاگ برای شما مفید بوده باشد. نسخه سوم مدل سازی Vintage: سبک های یکپارچهسازی با سیستمعامل گام به گام اکنون برای خرید در VintageHairstyling.com و از خرده فروشان سراسر جهان در دسترس است.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>