نسخه سوم مدل موی مجلل – کتاب جدید چیست – قسمت 1

نسخه سوم جدید مدل موی Vintage: سبک های یکپارچهسازی با سیستمعامل با تکنیک های گام به گام اکنون در دسترس است! بعد از یک سال طولانی ، و شروع و توقف زیاد ، چاپگر (درست در ایالات متحده آمریکا چاپ شده است) ، کتاب جدید را تحویل داده است!

من خیلی در مورد آن هیجان زده هستم! به نظر بهتر از چیزی است که می توانستم امیدوار باشم!

اگر به فکر خرید نسخه جدید بوده اید ، اما می خواهید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به مکان مناسب رسیده اید! این اولین ارسال از 5 پست وبلاگی است که من برای به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعاتی که در کتاب پیدا خواهید کرد و برخی از بخشهای مورد علاقه من در کتاب است.

اگر با این که این کتاب چیست یا نسخه 2 چیست آشنا نیستید ، در اینجا یک خلاصه سریع آورده شده است. مدل موهای پرنعمت یک کتاب آموزشی در مورد بازآفرینی مدل موهای دهه های 1920 ، 1930 ، 1940 ، 1950 و 1960 با شروع و پایان دستورالعمل ها با استفاده از صدها عکس دقیق است. این کتاب شامل تجزیه و تحلیل تکنیک های مورد استفاده در گذشته ، گزینه های معادل مدرن برای دستیابی به همان شکل ، و ایده هایی در مورد ترکیب عناصر متناسب با موهای شما و چندین توصیه برای تکمیل مهارت های شما است.

که در قسمت 1 از کتاب جدید چیست، من پوشش می دهم مقدمه و ابزارها بخشهایی از کتاب.

مقدمه

معرفی نسخه 3 از ابتدا آغاز می شود. موهای پرنعمت چیست و چرا آنها را خیلی دوست داریم؟ این صفحات اول همچنین شامل اطلاعاتی در مورد چگونگی استفاده از کتاب برای استفاده بیشتر از آن و اصطلاحاتی است که باید در کل کتاب استفاده شود.

چند صفحه بعدی عناصر تعیین کننده هر یک از 5 دهه 1920-1960 را پوشش می دهد. و طرح بخش نحوه استفاده از عناصر طراحی مو را برای شناسایی و ایجاد مدل موهای منحصر به فرد خود که به نظر می رسد دوره زمانی که می خواهید از آن الگو بگیرید ، توضیح می دهد. همچنین برخی از مثالهای موجود در کتاب تکنیک های حل مسئله در مورد ایجاد بافت و طول مو برای مدل های مختلف مدل موی قدیمی و تفاوت در نتیجه مدل مویی که می توانید با بافت ها و طول های مختلف انتظار داشته باشید ، آورده شده است.

صفحات 10-11


ابزارها

بخش ابزارهای کتاب با جدیدترین ابزارهای موجود امروز برای ایجاد موهای پرنعمت به روز شده است. اینها برنامه های مورد علاقه من برای زمان آرایش موها هستند. من این بخش را از نسخه 2 با نکاتی در مورد انتخاب ابزار مناسب برای رسیدن به اهداف شما و جوانب مثبت و منفی استفاده از برخی از ابزارها نسبت به سایر ابزارها گسترش داده ام.

صفحات 18-19

در پست بعدی که شامل کتاب جدید است ، از بخش Curling و Brushing / Shaping پیش نمایش کنید.

مدل سازی Vintage: سبک های یکپارچه با تکنیک های گام به گام نسخه سوم
از VintageHairstyling.com در دسترس است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>