نسخه سوم مدل مو – پر کننده ها و به روزرسانی های خلاقانه – قسمت 4

به قسمت چهارم خوش آمدید کتاب جدید چیست. اگر به تازگی به اینجا رسیده اید ، می توانید اولین پست وبلاگ این مجموعه را اینجا ببینید.

اگر به فکر خرید نسخه 3 جدید مدل موی Vintage: سبک های یکپارچهسازی با سیستمعامل با تکنیک های گام به گام بوده اید ، اما می خواهید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید ، به مکان مناسب رسیده اید! این چهارمین پست از 5 پست وبلاگی است که من برای به اشتراک گذاشتن برخی از اطلاعاتی که در کتاب پیدا خواهید کرد و برخی از بخشهای مورد علاقه من در کتاب است.

اگر با این که این کتاب چیست یا نسخه دوم چیست آشنا نیستید ، در اینجا یک خلاصه سریع آورده شده است. مدل موهای پرنعمت یک کتاب آموزشی در مورد بازآفرینی مدل موهای دهه های 1920 ، 1930 ، 1940 ، 1950 و 1960 با شروع و پایان دستورالعمل ها با استفاده از صدها عکس دقیق است. این کتاب شامل تجزیه و تحلیل تکنیک های مورد استفاده در گذشته ، گزینه های معادل مدرن برای دستیابی به همان شکل ، و ایده هایی در مورد ترکیب عناصر متناسب با موهای شما و چندین توصیه برای تکمیل مهارت های شما است.

که در قسمت 4 کتابی که من در آن می خوانم چیست پرکننده ها و بروزرسانی های خلاقانه بخشهایی از کتاب.

پرکننده ها

بخش پرکننده ها کاملاً جدید است مدل موهای پرنعمت و من از این موضوع بسیار هیجان زده هستم. من در نسخه 2 ماده پر کننده (موش مو) را لمس کردم ، اما در اینجا به سبک های کاملی می پردازم که برای فرم و امنیت به مواد پر کننده اعتماد می کنند.

صفحات 94-95

پرکننده ها امنیت بسیار خوبی را برای نگه داشتن مو در محل خود فراهم می کنند. در مدل موی اوا در کتاب ، مواد پرکننده پایه محکمی برای جنبه های زیبا و طاقت فرسای این مدل موی دهه 1940 ایجاد می کنند.

صفحات 96-97

مواد پرکننده همچنین برای هدایت موها به شکلی که می خواهید و ایجاد لنگر برای نگهداری بسیار مهم است. در مدل موی Maxine کتاب ، یک پرکننده حجم و یک نقطه لنگر جامد را برای پیچیده پیچیده فراهم می کند.

صفحات 110-111


بروزرسانی های خلاقانه

بخش به روزرسانی خلاقانه از قسمت پرکننده ادامه می یابد تا روش های خلاقانه ای برای انجام کارهای اضافی به شما نشان دهد. روش های زیادی برای استفاده از تکنیک های سبک بالا برای دستیابی به شبح پرنعمت مو وجود دارد. شبح بخشی ضروری برای تقلید از مدل موهای پرنعمت است.

صفحات 124 و 130

در بخش updo ، روشهای زیادی برای ایمن سازی موهای شما به شکلی وجود دارد که صورت را چاپلوس می کند. طول و بافت مو مهم نیست ، موارد زیادی برای کمک به شما در این بخش وجود دارد.

مثل همیشه ، من خواننده را تشویق می کنم که هر مدل مویی را بخواند ، حتی اگر مدل موی شما نباشد که می خواهید به آن برسید. در تلاش برای صرفه جویی در فضا ، سعی می کنم خودم را در کتاب زیاد تکرار نکنم ، بنابراین در هر توصیف مدل موی نکاتی نکات مختلف و جالبی وجود دارد.

صفحات 132-133


مدل سازی Vintage: سبک های یکپارچه با تکنیک های گام به گام نسخه سوم
از VintageHairstyling.com در دسترس است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>