نکاتی برای دستیابی به چراغ های کودک در بافت طبیعی

گاهی اوقات دیدن چراغ های کودک بر روی موهای متراکم بافت دشوار است ، اما لیندزی اولسون ، سفیر سام ویلا ، نسخه ای دارد که یک درخشش طبیعی و زیبا را ارائه می دهد

لیندزی اولسن ، سفیر سام ویلا ، توضیح می دهد: “من از بخشهای بسیار بزرگتر استفاده می كنم و فقط رنگ را تا چند سطح بالا می برم تا درخشش ظریف موی بافت داشته باشد ، اگر از چراغ های مرسوم بچه استفاده می شد ، دیگر هرگز آنها را نمی دیدی.”

لیندزی می گوید ، بسته به فرمول ، می توان از همین روش برای کنتراست بیشتر استفاده کرد. هر دو رنگ با کنتراست بالا و رنگهای ظریف چالش های خود را با موهای بافت دار دارند – از دید تا یکدست بودن فرها. همیشه استفاده از فقط 10 یا 20 حجم Redken Pro-Oxide به دستیابی به نتیجه ای سالم و ابعادی کمک می کند.

چراغ کودک برای موهای بافت دار

  • از پارچه های زیگزاگ با قسمت های بزرگ بافت و رنگ دستی با Redken Blonde Idol با حجم 20 استفاده کنید. قسمت بالای قسمت پشت و پشت را رنگ آمیزی کنید ، سپس با استفاده از دستها رنگ را تا انتها ترکیب کنید. 2-3 اینچ فاصله از منطقه یک را حفظ کنید تا عمق آن در پایه حفظ شود.
  • در هر چهار ربع قرار دهید و به مدت 45 دقیقه در دمای اتاق پردازش کنید.
  • با Redken All Soft Mega شستشو داده و شامپو دهید.
  • در بخشهای کوچک کار کنید ، تهویه مطبوع Mizani 25 Miracle Milk را در کل سر خود بمالید.
  • باز هم ، در بخشهای کوچک ، Mizani Styling Foam Wrap را اعمال کنید و پیچهای شل و منحصر به فرد را در هر بخش ایجاد کنید.
  • با سشوار Sam Villa Vision در هوای کم و گرمای متوسط ​​پخش کنید. برای داشتن حداکثر حجم ، سر را با شیب تا انتها شروع کرده و سر را بچرخانید تا در طرف مقابل خشک شود تا مو 100٪ خشک شود.
  • برای ایجاد حجم بیشتر از پایه مو برای پایه چاک زدن استفاده کنید.
  • روغن Redken All Soft Argan-6 را برای درخشش و مشخص کردن انتها استفاده کنید.

لیندزی می افزاید: “اندازه این بخشها با الگوهای فر بالاتر افزایش می یابد ، اما می توان از آن برای موهای مواج نیز استفاده کرد ، فقط از قسمتهای کوچکتر استفاده کنید.”


رنگ مو بیشتر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>