همه موها خوش آمدید | کمپین جدید فراگیری amika

دامنه مراقبت از موهای فرقه آمیکا تنوع فراوانی و دوستی را با کمپین All Hair is Welcome جشن می گیرد

آمیکا با نام تجاری موی فرقه کمپینی را با عنوان “همه موها خوش آمدید” راه اندازی کرده است که ماموریت این برند را برای تقویت پیام فراگیری ، تنوع و دوستی جشن می گیرد. این کمپین ارزش های تجاری را به عنوان “دوست داشتن مو ، آرایشگران ، او ، او ، آنها و شما” تأکید می کند.

این کمپین که در ماه فوریه آغاز شد ، با تصاویر پررنگ و یک سری فیلم پشتیبانی می شود. مدل موهای تصاویر مبارزات انتخاباتی توسط مدیر هنری جهانی آمیکا ، نعیما لا فاند ، و همچنین Mischa G و جیمی بریس مدل داده شد.

ویتا رایخمن ، بنیانگذار و مدیر خلاق آمیکا ، می گوید: “مفهوم کمپین All Hair Is Welcome است. “ما به طور مداوم از فردیت الهام می گیریم و می خواهیم این مهم را به منصه ظهور برسانیم ، نه اینکه آن را در پشت یک تیراندازی که بیش از حد سبک داشت پنهان کنیم. ما با یک گروه شگفت آور منحصر به فرد از مردم کار کردیم تا تعهد واقعی این برند را به تنوع نشان دهیم. “

نام ‘آمیکا’ در زبان اسپرانتو به معنی دوست است و نشان دهنده اعتقاد برند به قدرت جامعه و زیبایی و قدرت تنوع است. مارک مستقر در بروکلین مجموعه ای از خلاقان ، آرایشگران ، شیمی دانان و علاقه مندان به محصولات است که دوست دارند محصولی بسازند که به گفته آنها “باعث افتخار ما باشد”. برای هر نوع ، بافت و مدل مو 10 مجموعه وجود دارد.
محصولات آمیکا در Birchbox ، Beauty Bay و Selfridges موجود است


محصولات بیشتر برای مراقبت از مو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>