پزشکان و پلیس از مردم درخواست می کنند تا در خانه بمانند

از آنجا که نسخه جدید Covid-19 به سرعت در حال گسترش است ، پلیس و پزشکان از مردم می خواهند برای جلوگیری از ابتلا به ویروس یا انتقال آن ، در خانه بمانند تا از ایمنی جلوگیری کنند.

با گسترش Covid-19 که اکنون 50٪ -70٪ سریعتر از اوج خود است ، کارگران در خط مقدم از مردم می خواهند مانند ویروس ویروس رفتار کنند و در خانه بمانند ، بجز فعالیتهای کاملاً ضروری.

  • در یک تلاش مشترک ، پزشکان و پلیس مردم را تشویق می کنند که برای جلوگیری از گسترش Covid-19 و کاهش فشار بر NHS ، قوانین را رعایت نکنند
  • حدود یک سوم افراد مبتلا به Covid-19 هیچ علائمی ندارند و بیش از 1 نفر از هر 30 نفر در مناطق خاصی از کشور به ویروس آلوده هستند ، بنابراین خم شدن قوانین می تواند کشنده باشد
  • اینفوگرافیک جدید NHS منتشر شده است که دکتر رنج سینگ در مورد توضیح میزان عفونت نوع جدید Covid-19 و تأکید بر اینکه چرا همه ما باید در خانه بمانیم ارائه شده است.

نوع جدید و بسیار مسری Covid-19 به سرعت در حال گسترش است – 50٪ تا 70٪ سریعتر از نسخه در سال 2020 – که منجر به افزایش فشار بر NHS فشرده و مرگ و میر بیشتر می شود. R-number در بسیاری از مناطق کشور به 1.3 رسیده است ، در حالی که در اوج سال گذشته 0.9 بود و این کشور را در شرایط اضطراری بهداشت قرار داد.

پزشکان و پلیس از مردم می خواهند که در صورت کاهش موفقیت فشار بر NHS و کاهش مرگ و میرهای Covid-19 ، با رعایت قوانینی که “بسیار مهم” هستند ، مردم را راضی نکنند و جلوی گسترش آن را بگیرند. هرگونه انحراف از قوانین می تواند برای دیگران مهلک باشد.

با داشتن یک سوم افراد در هنگام حمل ویروس هیچ علامتی وجود ندارد ، پیام از طرف کارکنان خط مقدم کاملاً واضح است – همه ما باید مانند ویروس رفتار کنیم و درک کنیم که خم شدن قوانین منجر به شیوع ویروس می شود که فشار زیادی وارد می کند روی NHS کشیده شده

یک فیلم کوتاه اینفوگرافیک جدید با داده های NERVTAG ساخته شده و برای نشان دادن سرعت انتشار نوع جدید Covid-19 منتشر شده است. این فیلم نشان می دهد که چگونه در بعضی از مناطق کشور از هر 30 نفر 1 نفر به ویروس آلوده است ، بنابراین خم شدن قوانین می تواند کشنده باشد ، به عنوان مثال:

  • در خیابانی که فقط چند صد نفر در آن زندگی می کنند ، حداقل 6 نفر می توانند Covid-19 داشته باشند
  • در حساب رسانه های اجتماعی یک فرد عادی ، 11 نفر از پیروان آنها می توانند ویروس داشته باشند
  • در یک استادیوم کامل ومبلی ، معادل 3000 هوادار خواهد بود

این فیلم توسط دکتر رنج سینگ از تلویزیون و پزشک NHS روایت می شود و در رسانه های اجتماعی و اجتماعی در انگلیس پخش خواهد شد.

دکتر رنج به عنوان التماس ملت گفت: لطفاً خطر ابتلا به ویروس و انتقال آن را نداشته باشید و تا آنجا که ممکن است در خانه بمانید. من می دانم که این کار دشوار است و ما از این دستورالعمل ها خسته شده ایم ، اما لطفاً به نمایندگی از همکاران من در NHS در خانه بمانید. من می توانم آن را در بیمارستان خود ببینم ، کارکنان در تلاشند تا با میزان مراقبت های لازم برای بیشتر و بیشتر بیماران مبتلا به این ویروس بسیار ناتوان کننده ، مقابله کنند.

“اگر برای ورزش بیرون می روید ، لطفاً تا آنجا كه می توانید این كار را انجام دهید ، هرگز با بیش از یك نفر از خانه دیگر ورزش نكنید و همیشه 2 متر فاصله داشته باشید. اگر مجبورید به مغازه ها بروید ، به تنهایی بروید ، در داخل خانه ماسک صورت بزنید و قبل و بعد از آن دستان خود را بشویید. همه ما باید هوشیار باشیم. “

پیام واضح است: در خانه بمانید. با این حال ، اگر مجبور به بیرون رفتن هستید باید:

  • دو متر از همه دور شوید
  • هنگامی که در خانه نیست ، از ماسک صورت و بینی و دهان استفاده کنید
  • دستان خود را بشویید

اگر مجبور شوید به مغازه ها بروید ، به تنهایی بروید و سفرها را محدود کنید ، شخصی در سوپرمارکت شما که همان چرخ دستی را فشار داده یا همان سبد را نگه داشته است ، احتمالاً Covid-19 دارد.

شخصی در سوپرمارکت شما که همان چرخ دستی را فشار داده یا همان سبد را نگه داشته است ، احتمالاً دارای کوید -19 است.

اگر مجبورید در فضای باز ورزش کنید ، به صورت موضعی ورزش کنید و هرگز با بیش از یک نفر از خانواده دیگر ورزش نکنید و همیشه فاصله خود را حفظ کنید.

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق مردم از این تلاش عظیم ملی حمایت کرده و از قوانین پیروی می کنند ، اقدامات چند نفر که قوانین را نادیده می گیرند یا آنها را خنثی می کنند ، همه را در معرض خطر قرار می دهد و فشار بیشتری بر پزشکان ، پرستاران و کارکنان NHS در سراسر کشور وارد می کند. .

رئیس شورای روسای پلیس ملی ، مارتین هویت ، گفت: “ما در خطرناک ترین مرحله این همه گیری قرار داریم و هر یک از ما مسئولیت شخصی خود را داریم که همه تلاش خود را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا انجام دهیم.

وی گفت: “ساده ترین راه برای امنیت خانواده و دوستانمان ماندن در خانه است. اگر مجبور شدید بیرون بروید از خودتان س askال کنید که آیا سفر شما ضروری است یا خیر و اگر چنین است ، در مورد امن ترین روش ممکن برای انجام آن فکر کنید تا تماس با دیگران را به حداقل برسانید.

“در حالی که اکثریت قریب به اتفاق ما از قوانین پیروی می کنیم و در خانه می مانیم ، افسران پلیس در اجتماعاتی که با کسانی که نقش خود را ندارند بازی می کنند قابل مشاهده خواهند بود. ما از صدور جریمه برای کسانی که عمداً مقررات را نقض می کنند بدون در نظر گرفتن ایمنی دیگران دریغ نخواهیم کرد. “

واکسن ما را به آینده امیدوار می کند اما افزایش نرخ عفونت و مرگ به همه اقدامات ما نیاز دارد. شرایط برای همه جدی است. همه ما باید نقش خود را ایفا کنیم بنابراین در خانه بمانید> از NHS محافظت کنید> زندگی را نجات دهید.

برای اطلاعات بیشتر به gov.uk/coronavirus مراجعه کنید.


تأثیر Covid-19

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>