پیام # شما فقط نیستید به سیاهان قربانی سو of استفاده در خانه

دولت به قربانیان سو abuse استفاده خانگی یادآوری می کند که آنها در سکوت رنج نمی برند و “در طی ورای ویروس کرونا می توان کمک”

دولت می خواهد به افراد جامعه سیاه پوست یادآوری کند که در طی شیوع ویروس کرونا از طریق کمپین سو abuse استفاده داخلی #YouAreNotAlone کمک و پشتیبانی هنوز هم امکان پذیر است.

کمپین دولت شما تنها نیستید

کمپین #YouAreNotAlone تنها ، که در آن از هر قومیت ، سنی و از هر نژادی آزاد است ، برای اولین بار در آوریل 2020 در پاسخ به افزایش تقاضا برای خدمات سو abuse استفاده داخلی در اولین قفل ملی راه اندازی شد. این هدف اطمینان و آگاهی دادن به هرکسی را که در معرض سو abuse استفاده خانگی قرار دارد یا در آن تجربه می کند:

  • کمک و پشتیبانی برای قربانیان و فرزندان آنها در طی و همه گیر بیماری ویروس کرونا در دسترس است.
  • اگر همه قربانیان بتوانند از خانه خارج شوند و در طول بیماری همه گیر COVID-19 کمک بگیرند ، از پشتیبانی برخوردار است.
  • طبق قوانین فعلی قفل ، در صورت خطر آسیب دیدن ، از جمله سو، استفاده در خانه ، افراد مجاز به ترک خانه هستند.
  • اگر در معرض خطر فوری هستید ، باید با شماره 999 تماس بگیرید و پلیس پاسخ خواهد داد.
  • شما و فرزندانتان ، حتی اگر نگران وضعیت مهاجرت خود باشید ، همچنان می توانید به خدمات پشتیبانی سو abuse استفاده در خانه دسترسی پیدا کنید.

لیز کینگسلی ، مدیر Safe Arms ، یک سازمان غیرانتفاعی که به افزایش آگاهی در مورد آزار خانگی و بهبود زندگی و بهزیستی ذهنی بازماندگان آزار خانگی اختصاص دارد ، گفت: “سو abuse استفاده در خانه می تواند جسمی ، روانی ، جنسی ، عاطفی و اقتصادی باشد و توسط یک شریک زندگی ، همسر سابق یا یکی از اعضای خانواده انجام می شود. سو ab استفاده کننده هر کسی باشد ، و سو abuse استفاده خانگی از هر شکلی که باشد ، تمام سو abuse استفاده های خانگی جرم است.

“من می خواهم همه زنان سیاه پوستی که قربانی سو abuse استفاده خانگی شده اند بدانند که تنها نیستند و برای آنها و فرزندان آنها در طی شیوع ویروس کرونا و فراتر از آنها کمک می شود. همه ما حق داریم فارغ از درد و اضطراب زندگی کنیم ، بنابراین من از مردم می خواهم که خود را در مقابل شریک زندگی یا اجتماع خود قرار دهند و از مشاوره و پشتیبانی شایسته خود استفاده کنند. “

لیز کینگزلی

Adesope Olajide پخش کننده تلویزیونی و رادیویی SHOPSYDOO و میزبان پادکست گفت:

“سو abuse استفاده در خانه بیماری است که کل جامعه (سیاه پوستان) را درگیر می کند ، به همین دلیل افراد باید برای حمایت از مردان و زنانی که این جنایت را تجربه کرده اند ، متحد شوند. اطمینان از دسترسی و کمک صحیح قربانیان برای کمک به آنها در بهبودی ، بسیار مهم است. به عنوان یک شخصیت عمومی ، من متعهد هستم که از صدا ، نفوذ و بستر خود استفاده کنم و افرادی را که می توانند از آنها کمک بگیرند و جوانان را در مورد تأثیرات طولانی مدت سو abuse استفاده در خانه آموزش دهم. “

کمپین #YouAreNotAlone همچنین افرادی را که می دانند شخصی سو abuse استفاده خانگی را تجربه می کند تشویق می کند تا از طریق gov.uk/domestic-abuse حمایت کنند یا با تلفن رایگان 24 ساعته ملی سو hour استفاده داخلی که توسط Refuge در 0808 2000 247 ارائه می شود تماس بگیرند.

به دنبال بحثهای گسترده اخیر درباره ایمنی زنان ، دولت خشونت علیه زنان و دختران را مجدداً آغاز كرد و خواستار شواهد شد. هدف این است که درک دیدگاه ها و تجارب زندگی شده مردم از هر زمینه ای برای کمک به شکل گیری استراتژی جدید خشونت علیه زنان و دختران و اطمینان از اینکه دولت قادر به محافظت از قربانیان بیشتر و مقابله با بزهکاران است ، باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبانی موجود در حین و پس از قفل ملی ، به gov.uk/domestic-abuse مراجعه کنید.


سلامتی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>