چرا بافتن های قلاب بافی به مدل موی قفل شونده تبدیل شد

نوارهای قلاب بافی تنش کم و نگهداری کمی دارند. Becrochetcreation نکات و ترفندهایی را در مورد اینکه چرا این روش یک ظاهر طراحی شده محافظ در حین قفل کردن بیشتر مورد استفاده قرار گرفته ، به اشتراک می گذارد

چیزی که همه ما در حین قفل کردن از دست دادیم آرایشگاه های خود بودند. ناگهان مجبور شدیم موهای خود را بشناسیم و سعی کنیم برای آن جلسات بزرگنمایی یا پست های اینستاگرامی نمایان شود. یک سبک که تمام نیازهای قفل شدن را ساده می کند – ساده برای خطوط مو ، بدون استرس و نگهداری کم – نوارهای قلاب بافی است. در اینجا متخصص بافندگی قلاب بافی ، ربکا امانوئل ازbecrochetcreation به ما می گوید که چرا نوارهای قلاب بافی برای سال 2021 هنوز سرد هستند.

ربکا امانوئل | دلسوزی

نوارهای قلاب بافی ، روشی که از اوایل دهه 1990 مورد استفاده قرار گرفت ، اخیراً بازگشت خوبی داشته است زیرا بسیاری از افراد مشاهده کرده اند که اثرات منفی سایر روش های بافت باعث ریزش ریشه های آنها در حالی که پوست سر آنها را تحریک می کند ، می باشد. همچنین این یک سبک قفل عالی است زیرا از تعمیر و نگهداری کمی برخوردار است و نصب آن نسبتاً آسان است.

هر نوع پیچ و خم ، سیم پیچ شما ، اگر چیزهای مشترکی داشته باشیم ، خواستن موهایی عالی و سالم است. 2020/21 ثابت کرده است که یک سال دشوار برای سالم نگه داشتن موهای ما است ، که به خصوص برای کسانی که سبک زیادی می دهند کار آسانی نبوده است.

ریزش مو بسیار کمتر از سایر روشهای بافت و بوکس است ، بنابراین ظاهری است که برای افراد مشهوری مانند سینتیا بیلی و مونیک ساموئلز مناسب است زنان خانه دار آتلانتا و پوتومک، که با روش بافتنی قلاب بافی غریبه نیستند و از این روش خاص محافظتی استفاده می کنند تا ظاهر خود را تغییر دهند ، چه در لباس راحتی و چه در منزل.

انواع مختلفی از سبک ها وجود دارد که می توان با استفاده از نوارهای قلاب بافی از Locs ، Straight install ، Passion Twists ، Senegalese Twist ، Pixie Cuts ، Curly Extensions ، Crochet Box Braids و Crochet Wigs به دست آورد.

چه هستند نوارهای قلاب بافی؟

این روشی است برای افزودن موهای زائد به موهای طبیعی ، اما به جای دوختن موها ، آنها را با قلاب قفلی زیر قرنیز حلقه می کنند و با گره یا بدون گره محکم می شوند ، فضای بیشتری برای نفس کشیدن پوست سر شما ایجاد می کند ، و این روش را با هرچه بیشتر فواید. برای دستیابی به نصب عالی نیازی نیست که متخصص در انجام میخچه ها باشید.

چه مدت می توانید آنها را در داخل نگه دارید؟

اکثر نصب ها مانند مجعد و مستقیم از شش تا هشت هفته قابل نگهداری نیست. برنامه های افزودنی مانند Faux Locs ، Passion Twists ، Senegalese Twists و Box Braids می توانند مدت زمان بیشتری باقی بمانند – تا 12 هفته به دلیل دستکاری کم مورد نیاز. این نوع نصب ها باعث می شوند که شما یک فضای پیشرفته داشته باشید ، بر خلاف نصب مستقیم که نیاز به مسواک زدن روزانه و سشوار زدن یا صاف کردن اختیاری دارد ، برای جلوه دادن آنها چیز زیادی لازم نیست. در حالی که نوع فرفری نیز نیاز به نگهداری مانند پیرایش ، موس کردن و رفع هر روز دارد.

بهترین راه برای شستن آنها؟

همه اکستنشن های مو برابر نیستند. جایی که یک نوع قابل شستشو است و به نظر می رسد مشکلی ندارد ، ممکن است دیگران خوش شانس نباشند ، بنابراین من همیشه در این زمینه احتیاط را توصیه می کنم. برای شستشو ، موها را با چرخاندن به چهار قسمت بریزید ، شامپوی خود را تهیه کنید ، اکستنشن را خشن نکنید ، فقط پوست سر خود را بشویید و از طریق محلول آب و شامپو را برای پاک کردن آلودگی ، عرق و هرگونه بوی اضافی استفاده کنید ، سپس حوله را خشک کنید. اکستنشن ها را یک باره حل کنید ، به هر قسمت سرم مو بزنید و اگر فر است ، انگشت خود را حل کنید یا اگر موهای صاف آن را مسواک بزنید (بعد صاف کنید یا خشک کنید). هر گره تار یا مویی که با مو قیچی می کنید را با قیچی اصلاح کنید. فراموش نکنید که پوست سرتان را تغذیه و تازه نگه دارید.

آیا می توانید از روغن روی موهای خود استفاده کنید؟

نوارهای قلاب بافی موهای مصنوعی هستند ، بنابراین نمی توانند محصول را جذب کنند ، بنابراین ، من از روغن های گران قیمت روی آنها استفاده نمی کنم ، اما روغن برای پوست سر شما توصیه می کنم. اسپری های روغنی یا سرم های روغن برای ایجاد ظاهر تازه و بوی تازه در نوارهای بافتنی شما بهترین هستند.

اگر نمی توانید قلاب بافی کنید ، گزینه های دیگر چیست؟

اگر در حین قفل کردن نمی توانید قلاب بافی کنید ، من به شما توصیه می کنم با استفاده از روش LOC / LCO موهایتان را مرطوب نگه دارید و برای محکم نگه داشتن موها پیچ و تاب دهید ، اگر می توانید بافتن بزنید ، دو قلاب بزنید و به آن موافقت دهید به پایان می رسد یا قرار دادن یک دم اسبی ساده با استفاده از هر پسوند برای ایجاد طول. موهای طبیعی وقتی مرطوب شده و انتهای آن جمع می شوند بهتر عمل می کنند.

بهترین مو برای استفاده؟

انواع مختلفی از مو در خارج وجود دارد. نتیجه نهایی مورد نیاز شما تعیین می کند که شما به چه مویی نیاز دارید. در انتخاب موهای خود احتیاط کنید و از اکستنشن هایی که بیش از حد ابریشمی هستند دوری کنید زیرا به راحتی می توانند از بین بروند. موارد مورد علاقه مارک ، از جمله افراد طبیعی و سبک ، شامل Urban ، Janet Noir Marley Collection ، X-pression Spring Twist ، Cherish Spanish Curl / Waterwave ، Cuban Twist ، Freetress Water Wave و Freetress Deep Twist است که به چند مورد اشاره می کند. پسوندهای بافت دار یا مارپیچ مارلی به طور یکپارچه ای با هم ترکیب می شوند ، و شباهت زیادی به بافت موهای لاغر / موج دار دارند.

سنگین هستند؟

نوارهای قلاب بافی همیشه از نگاه اول سنگین به نظر می رسند اما اینطور نیست. روش هایی مانند نصب مستقیم ، نصب Afro Kinky و Curly بسیار سبک وزن هستند و به شما امکان می دهد بدون احساس سنگینی ، بدوید ، بپرید ، شنا کنید. تنها مواردی که می تواند سنگین باشد ، نوارهای قلاب بافی قلاب بافی ، سنگ های پیچ خورده سنگی و پیچش های تابشی است ، بسته به اینکه از چند دسته مو استفاده شده و در پایان نصب می خواهید چه چیزهایی را بدست آورید.

چگونه نوارهای قلاب بافی خود را طبیعی نشان دهیم؟

برای طبیعی تر به نظر رسیدن نصب شما به اکستنشن هایی شبیه رنگ موی خود نیاز دارید. برای اطمینان از اینکه نصب شما قابل باور است ، استفاده از روش “بدون گره” یا “قسمت نامرئی” است که بیشتر خانمها ترجیح می دهند. هنگامی که گره ها در اطراف خط موی شما قابل مشاهده هستند ، احساس یک نوار درخت یا بافت غنا را ایجاد می کند.

فواید نوارهای قلاب بافی؟

نوارهای قلاب بافی از گزینه های بسیار خوبی هستند زیرا به پوست سر شما امکان دسترسی می دهند و باعث می شود نفس بکشید. هرچه موها پیر می شوند ، طبیعی تر به نظر می رسند اما این بهانه ای نیست که موهای شما را بیشتر فرض کند که از شکستگی موها جلوگیری کنید. با استفاده از پوست سر که می تواند نفس بکشد ، می توان آن را مرتب شست ، مرطوب کرد و حالت آن را تهدید کرد بدون ایجاد ایجاد ترسناک که گاهی اوقات با کلاه گیس و پارچه ایجاد می شود. نوارهای قلاب بافی می توانند راهی کم قیمت برای افزودن طول ، حجم و حالت اضافی به موهای شما باشند که بسیار طبیعی هم به نظر می رسد.
برای قرار ملاقات ها با ما تماس بگیرید: www.becrochet.co.uk

گالری بافتنی قلاب بافی Becrochetcreation


یک ظاهر طراحی شده محافظ تر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>