چگونه موهای با بافت آفریقایی می توانند روند دهه 70 را متزلزل کنند

استفان برتین نشان می دهد که چگونه بافت های طبیعی می توانند ظاهر دهه 70 را که اکنون بسیار گرم است ، بدست آورند

Stefan Bertin ، آرایشگر و سفیر انگلیس برای SheaMoisture ، که افرادی مانند Letitia Wright ، Hannah John Kamen ، Elle Eyre ، Sabrina Elba ، AJ Odudu و بسیاری دیگر از مشتریان خود را به حساب می آورد ، نشان داد که چگونه بافت طبیعی مو می تواند دهه 70 ظاهری مو که الان خیلی داغ است.

شگی فرفری با حاشیه

زندایا | گتی ایماژ

اگر موهای شما فر است و نه اینکه کاملاً پیچیده باشد ، یکی از راه های سازگاری روند دهه 70 همه در برش است. لایه های مو فرفری ، حتی خارج از این روند ، حرکت و حجم را تشویق می کنند ، همان چیزی که دهه 70 بود.

حتی می توانید یک قدم جلوتر بروید و یک حاشیه برش بزنید. تا آنجا که به من مربوط می شود ، حاشیه های فرفری به اندازه کافی در جهان وجود ندارد!

آفریقای نمادین

ابونی دیویس | گتی ایماژ

موهای سیاه در دهه 70 همه چیز در مورد آفریقا بود! موهایی که کاملاً پیچ خورده و کاملاً در تمام طول ساخته شده اند می توانند این روند را تطبیق دهند و سبک آفریقایی را انتخاب کنند. فوق العاده ساده اما واقعا زیبا.

اگر می خواهید سیم پیچ های خود را امتحان کرده و گسترش دهید ، پودینگ کششی روغن کره نخل و کره کاکائو SheaMoisture را امتحان کنید.


روند بیشتر مو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>