چگونه کلاه گیس جلوی توری خود را در شش مرحله آسان قرار دهید

1. واحد را بررسی کنید

ابتدا کلاه گیس را بررسی کنید تا مطمئن شوید که همه شانه ها و بندها در جای صحیح قرار گرفته اند.

2. موهای خود را آماده کنید

ایجاد بنیاد مناسب مهم است! اطمینان حاصل کنید که موهای شما به صورت بافته یا به نوعی بافته یا پیچ خورده است. این اطمینان می دهد که کلاه گیس شما تا حد ممکن صاف خواهد بود.

3. کلاه گیس را استفاده کنید

در مرحله بعدی ، کلاه گیس را انتخاب کنید که با رنگ پوست سر و رنگ پوست شما مطابقت داشته باشد. آن را با احتیاط بالای سر خود بکشید. این یک پایه صاف ایجاد می کند و به محافظت از موهای طبیعی شما در زیر کمک می کند.

4 ذوب توری

بعد از استفاده از کلاه گیس ، چسب نقطه یا Got2B Ultra Glued Styling ژل را روی محیط پیشانی خود بمالید. هنگامی که احساس حالت چسبندگی پیدا کرد ، کلاه گیس را به جلو بکشید ، در حالی که توری پیشانی شما را می پوشاند. از یک شانه کوچک برای فشار دادن توری به پوست خود استفاده کنید. این مرحله کمک می کند تا توری ذوب شود و یک پایان یکپارچه ایجاد می کند.

5. برش توری

پس از خشک شدن کامل چسب ، یک قیچی کوچک برداشته و بندهای اضافی را قطع کنید. برای طبیعی ترین ظاهر ، سعی کنید برش را با یک حرکت zig zagging انجام دهید.

6. لمس نهایی

اگر ظاهری حتی ذوب تر دارید ، از اسپری Got2Be Glued Blasting Freeze Spray یا اسپری ORS Fix It Super Spray استفاده کنید و مقداری روی توری که در اطراف خط موی شما قرار دارد اسپری کنید. شما با یک کلاه گیس بی عیب و نقص باقی خواهید ماند که می توانید به هر شکلی که آرزو می کنید ، آن را سبک کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>