کانتو برنده جوایز Cantu Curl Awards 2020 را اعلام کرد

نوامبر گذشته ، آرایشگر موی بافت دار ، نیکول گیمفوا یالی به عنوان برنده جوایز Cantu Curl معرفی شد

نیکول گیمفوا یالی برنده جایزه Cantu Curl 2020

در ماه نوامبر گذشته ، نیکول گیمفوا یالی ، آرایشگر موی بافت ، برنده جوایز Cantu Curl در یک رویداد مجازی دیدنی و جذاب با حضور تأثیرگذارترین موها ، روزنامه نگاران زیبایی و حامیان برند اعلام شد. این آرایشگر با استعداد و خودآموز در رقابت سخت چهار نامزد نهایی دیگر برای دریافت این عنوان معتبر مبارزه می کند ، که باعث می شود نیکول به مدت 12 ماه به عنوان یک سفیر نام تجاری پرداخت شود برای کانتو و همچنین جایزه نقدی 5000 پوندی را دریافت کند.

کانتو از آرایشگران در سراسر انگلستان و ایرلند دعوت کرد تا با بارگذاری ویدئویی از خود که حالت برجسته ای را بر روی موهای دارای بافت ایجاد می کند ، خواه صاف ، طبیعی یا محافظ باشد ، وارد جوایز Curl شوند. پس از دو دور رقابتی از چالش های مدل مو ، با رأی عمومی و هیئت داوران ما ، مسابقه به 5 مسابقه کاهش یافت.

نیکول با اشاره به لحظه ای که فهمید برنده این مسابقه شده است ، می گوید: “باور نمی کردم وقتی مجری عصر جودی لاو نام مرا صدا زد”. “من با هوس بازی وارد مسابقات شدم و بسیار خوشحالم که این کار را کردم. من بسیار علاقه مند به نام تجاری Cantu Beauty و همچنین موهای طبیعی هستم ، بنابراین به معنای واقعی کلمه نمی توانم صبر کنم تا همه چیزهایی را که یاد گرفته ام با جامعه کانتو به اشتراک بگذارم. “

چه موقع فهمیدید که به آرایشگری علاقه دارید؟
من کاملاً جوان بودم ، شاید حدوداً شش ساله بودم و فقط دوست داشتم مو بزنم ، عروسک باربی و همه چیز داشتم. من به یاد می آورم که در سالهای جوانی ام وقتی مردم از من می پرسیدند که می خواهم چه کاری را عاقلانه انجام دهم ، می گفتم یک آرایشگر ، اما مادر من می گفت “نه ، تو این کار را نمی کنی” ، و سپس ادامه می دهد که یک مسیر شغلی پرسود نبود. اما علاقه من به مو همچنان ادامه داشت و در طول سالهای نوجوانی من یک سر آموزش عروسک خریداری کردم که به من اجازه می داد در اوقات فراغتم شروع به تمرین مدل مو کنم. بنابراین اساساً من اینگونه آموختم که مدل مو بدهم – هیچ کس به من یاد نداد ، من فقط مهارت های خود را از طریق تمرین رشد دادم. سرانجام همه چیز تکامل یافت و من شروع به پیشنهاد دادن به موهای دوستانم کردم و همه چیز از آنجا برداشته شد و اعتماد به نفس من افزایش یافت.

آیا به طور حرفه ای به عنوان آرایشگر کار می کنید؟
من به طور حرفه ای به عنوان آرایشگر کار نمی کنم ، نه. قبلاً در NHS کار می کردم ، اما پس از داشتن 11 ماه پسرم در حال حاضر در مرخصی زایمان به سر می برم. من همچنین یک بچه دو ساله دارم ، بنابراین یک مادر شلوغ هستم. اما مو همچنان اشتیاق من است و این کاری است که من به صورت نیمه وقت انجام می دهم.

از نظر استایل چه ویژگی خاصی دارید؟
من دوست دارم نوارهای بافتنی و پیچ و تاب بزنم ، هر چیزی که مربوط به مدل موی طبیعی است را می گویم.

چه عاملی باعث ورود شما به جوایز کرل شد؟
من یک کلیپ ویدیویی در داستانهای اینستاگرام دیون اسمیت دیدم و او اساساً مردم را به ورود به جوایز Cantu Curl تشویق می کرد. تصمیم گرفتم وارد شوم ، سپس ثبت نام کردم و همان جا آن را ترک کردم. با این حال ، من متوجه نشدم که شما باید یک ویدیو ارسال کنید ، بنابراین در آخرین روز برای ورود ، من یک پست در صفحه کانتو دیدم که آخرین مهلت را به ما اطلاع می داد ، و همچنین به ما یادآوری می کرد که فیلم های خود را ارسال کنیم. بنابراین ، من مجبور شدم سریع فکر خود را شروع کنم تا یک مفهوم ارائه دهم و ورودم را در همان روز ثبت کنم.

ورود برنده نیکول

وای ، داستان شگفت انگیز. لحظه ای که به عنوان برنده اعلام شدید چه احساسی داشتید؟
راستش ، من بسیار شوکه شدم ، و بسیار فروتن بودم که مردم به من رأی دادند و حتی این واقعیت که کارهای من بسیار مورد توجه قرار گرفتند.

در نقش سفیر کانتو بیشتر به دنبال چه چیزی هستید؟
من مشتاقانه منتظر یادگیری بیشتر و رشد به عنوان یک آرایشگر طبیعی و سفیر کانتو هستم. من فقط عاشق حالت دادن به موهای طبیعی هستم و دوست دارم مردم بیشتر از آن استقبال کنند.

سه محصول برتر کانتو برای کیت موی شما چیست؟
کرم ترمیم کننده تهویه مطبوع ترکیبی کره شی برای رطوبت عالی است و رایحه زیبایی دارد.
سیم پیچ آرام Detangler – همه گرفتگی های من را برطرف می کند و یک مرطوب کننده عالی برای موهایی است که حالت موهای شما حالت محافظتی دارد مانند پیچش های دو رشته ای.
کرم فر کننده نارگیل – این یک مرطوب کننده بسیار غنی است و پیچ های زیبایی را با نگه داشتن نرم به من می دهد.

چه کسی مشهور ایده آل خود برای تبدیل شدن هستید؟
اوه ، چند مورد وجود دارد ، اما اگر مجبور باشم فقط یکی را انتخاب کنم ، این بازیگر زیبای غنائی لیدیا فورسون خواهد بود. من عاشق مدل موهای خلاقانه او هستم و موهای او به زیبایی گره خورده است.

جزئیات کامل جوایز Cantu Curl را می توانید در اینجا مشاهده کنید: www.cantubeauty.co.uk/curl-awards


آرایشگاه های سیاه در رادار ما

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>