کتاب های جدید کودکان ، قهرمانان سیاه و سفید و صحنه موهای آنها را قرار داده است

در کتاب های جدید کودکان ، قهرمانان سیاه و موهای طبیعی آنها برای مقابله با کمبود نمایندگی نقش آفرینی می کنند

علی رغم اینکه 33.5٪ از جمعیت مدارس انگلیس از نژاد اقلیت قومی هستند ، فقط 5٪ از کتابهای کودکان در سال 2019 در انگلیس منتشر شده است که از شخصیت های اصلی اقلیت قومی برخوردار است و تنها 2٪ از آنها قهرمانان سیاه پوست را نشان می دهند.

با هدف کمک به ایجاد تغییر ، گروهی از خالقین سیاه پوست ، از جمله نویسنده برنده جایزه بریتانیایی ، تریش کوک ، با هم متحد شده اند تا سه کتاب جدید زیبا و لذت بخش را با الهام از افسانه های کلاسیک ، با شخصیت های اصلی سیاه در قلب داستان ها راه اندازی کنند. .

عناوین HairyTales

با الهام از افسانه های کلاسیک ، مجموعه “HairyTales” شامل الهام از راپونزل است ، زل موهایت را بیرون بده، (به روایت لکسی آندروود) که به یک انیمیشن تبدیل شده است و نشان می دهد که موهای سیاه در تمام اشکال و اشکال آن. از afro تا تاج بافته شده ، یک ابرقدرت و یک دنیای کامل از ماجراجویی است. سپس وجود دارد عروسکی که مو می خواست – یک عروسک الهام گرفته از پینوکیو که می خواهد مانند همه بچه های دیگری که در فروشگاه اسباب بازی سازندگانش می آیند ، به نظر برسد. او بعد از امتحان کردن همه مدل های مختلف مو ، متوجه می شود وقتی به خودش صادق است احساس بهتری دارد. سرانجام جکسون و ساقه مو، بر اساس Jack and the Beanstalk ، این پیام را به اشتراک می گذارد که اگر به دیگران عشق و مهربانی نشان دهید ، اتفاقات خوب پیش روی شما قرار خواهد گرفت.

HairyTales x Tangle Teezer: به روایت لکسی آندروود

Tangle Teezer و Woke Babies سفارش این مجموعه را پس از تحقیقات Tangle Teezer نشان دادند كه تقریباً نیمی (46٪) از كودكان سیاه پوست در انگلیس كسی را كه شبیه آنها باشد در كتابهایی كه می خوانند نمی بینند.

یافته های بیشتر نشان داد که سه چهارم (75٪) والدین سیاه پوست در انگلیس از زمان ابتلا به بیماری همه گیر بیشتر با فرزندان خود مطالعه می کنند. و اکثریت (59٪) اظهار داشتند که در جایی که شخصیت های سیاه در کتاب ها ، تلویزیون و فیلم ها گنجانده می شوند ، نمایش شخصیت های سیاه اغلب منفی و پر از کلیشه است.

سه کتاب HairyTales توسط نویسنده انگلیسی تریش کوک نوشته شده است ، توسط آنجلا کوربن تصویرگری شده و توسط ووک بیبیز ، اولین و پیشروترین جعبه اشتراک کودکان سیاه و بریتانیا و ناشر اختصاص داده شده به ادبیات متنوع نژادی در اختیار کودکان بیشتر در سراسر جهان ، منتشر شده است.

هر کتاب به عنوان یک مجموعه هدیه از طریق وب سایت Tangle Teezer ارائه می شود. جکسون و ساقه مو و عروسکی که مو می خواست (هر کدام 18 پوند) با برس مو Wet Detangler همراه شوید. زل موهایت را بیرون بده (22 پوند) شامل The Wang Detangler و برس مخصوص طراحی و اتمام کار ، آینه کاری کامپکت استایلر است.


خواندن خوب …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>